09 Kasım 2008, Pazar 09:40:24

İşte Safi Ergin'in çok konuşulacak açıklamaları (VİDEO)

Airport TV'deki Ali Kıdık'la Sorun Cevaplasın programına konukl olan Safi Ergin, yaptığı açıklamalarla çok konuşulacak.
  • 1992-1999 arasında ıst aırde gorev yaptım.safi bey uçakları sattık sıze ıhtıyacımız yok deyıp bızı kapının dışına koydu.çunki işi bitti artık ama ıhbar ve kıdem tazmınatımı odemedı.dosyamda hala haklarım saklı kalmak kaydıyla personel arşivindedır.safi bey müdürümüz olarak once personel haklarını odettırseydi....hakkımı cıhanın sonuna kadar helal etmıyorum ozcan toplar bey vede safi bey eski genel müdürüm.
  • ARKADAŞIM BEN KOVULANLARDAN DEĞİL 8 AY MAAŞ ALMADAN UÇAN KAPTANLARDANIM.AYRICA O ŞİRKETTEN KOLAY KOLAY KİMSE KOVULMAZDI.DEMEK SEN BU ŞİRKETİ TREN NİYETİNE SEYRETMİŞSİN.BÖYLE BİR ŞİRKET BİR DAHA KURULAMAZ.BUNU DA İDDİA EDİYORUM.ANCAK BÖYLE GÜZEL BİR ŞİRKET ŞİRKETİN ÇIKARLARI İLE KENDİ ÇIKARLARINI KARIŞTIRAN YÖNETİCİLER SAYESİNDE BATIRILIR..TAMAM MI AIRBUS 321 KARDEŞİM..
  • Sen gülmeye devam et birader..Safi alanlarda bilet satarken sen daha doğmamıştın herhalde..neyse bir şekilde tanışıklığın yada akrabalığın var böyle destek çıktığına göre !!Safi genel müdürlük yaptığındaki şartlarla şimdiki şartlar arasında dağlar kadar fark var..1988 den 1997 lere kadar istanbul havayolları sektörde güçlüydü..Kurulan İLK özel havayolu idi..Safi de burda genel müdürlük yaptı..Aslı astarı yok deyip kayıtsız şartsız kralın soytarısı misali yağcılık yapana kadar bilmiyorsan git bilenlerden öğren yaşananları!!!! Ticaret müdürü Sibel kimdi Safiyle yakınlığı neydi, işletme başkanı başpilot kimdi,mali işlerde ne gibi abidik kubidikler döndü, otel yapıcam diye bi taraflarıı yırtıp oralara para aktarmaktan canıım şirketi nasıl batma noktasına getirdiler git onları bi öğren!! 1999 dan buzamana kadar 10 sene safi ortada yoktu..noldu da birden hortladı..sen de sakın onun bir yakını yada aynı safi gibi işe yarar bi yerde düzgün iş sahibi olamamış fırsat bu fırsatdır deyip yağcılıkla bi yerlere gelmeye çalışan biri olmayasın sakın !! (söyle ismini çekinme faydası olur safi gereğini yapar senin için merak etme )
  • Guluyorum bu camiaya. Herkes birbirinin arkasindan konusup ellerini opmeleri gereken a laf atiyorlar. Ama ancak boyle yorum koselerinde arkalarindan cunku asli astari yok soylediklerinin amma dedikoducu bir camiamiz var. Eskilerden denen yorumcu ac sen agzini ac:) ama kim oldugunu da cekinmeden soyle bir korkun mu var:) yoksa daha once seni becerikszi diye kovdularda mi kuyruk acin var:)


Airport TV'deki Ali Kıdık'la Sorun Cevaplasın programına konuk olan İstanbul Havayolları'nın kurucusu Safi Ergin, yaptığı açıklamalarla çok konuşulacak.

İşte Ergin'in çok konuşulacak açıklamaları;

Videolar uzun olduğu için geç açılabilir. Dilerseniz YAHOO'dan ya da GOOGLE'dan da izleyebilirsiniz.

Bölüm 1

 Bölüm 2


Bölüm 3


Bölüm 4

 

 

 

Videolar uzun olduğu için geç açılabilir. Dilerseniz YAHOO'dan ya da GOOGLE'dan da izleyebilirsiniz.

İşte Safi Ergin'in çok konuşulacak açıklamaları (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 9 yıl önce
1992-1999 arasında ıst aırde gorev yaptım.safi bey uçakları sattık sıze ıhtıyacımız yok deyıp bızı kapının dışına koydu.çunki işi bitti artık ama ıhbar ve kıdem tazmınatımı odemedı.dosyamda hala haklarım saklı kalmak kaydıyla personel arşivindedır.safi bey müdürümüz olarak once personel haklarını odettırseydi....hakkımı cıhanın sonuna kadar helal etmıyorum ozcan toplar bey vede safi bey eski genel müdürüm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ESKİLERDEN ~ 10 yıl önce
ARKADAŞIM BEN KOVULANLARDAN DEĞİL 8 AY MAAŞ ALMADAN UÇAN KAPTANLARDANIM.AYRICA O ŞİRKETTEN KOLAY KOLAY KİMSE KOVULMAZDI.DEMEK SEN BU ŞİRKETİ TREN NİYETİNE SEYRETMİŞSİN.BÖYLE BİR ŞİRKET BİR DAHA KURULAMAZ.BUNU DA İDDİA EDİYORUM.ANCAK BÖYLE GÜZEL BİR ŞİRKET ŞİRKETİN ÇIKARLARI İLE KENDİ ÇIKARLARINI KARIŞTIRAN YÖNETİCİLER SAYESİNDE BATIRILIR..TAMAM MI AIRBUS 321 KARDEŞİM..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airbus321 ' e ~ 10 yıl önce
Sen gülmeye devam et birader..Safi alanlarda bilet satarken sen daha doğmamıştın herhalde..neyse bir şekilde tanışıklığın yada akrabalığın var böyle destek çıktığına göre !!Safi genel müdürlük yaptığındaki şartlarla şimdiki şartlar arasında dağlar kadar fark var..1988 den 1997 lere kadar istanbul havayolları sektörde güçlüydü..Kurulan İLK özel havayolu idi..Safi de burda genel müdürlük yaptı..Aslı astarı yok deyip kayıtsız şartsız kralın soytarısı misali yağcılık yapana kadar bilmiyorsan git bilenlerden öğren yaşananları!!!! Ticaret müdürü Sibel kimdi Safiyle yakınlığı neydi, işletme başkanı başpilot kimdi,mali işlerde ne gibi abidik kubidikler döndü, otel yapıcam diye bi taraflarıı yırtıp oralara para aktarmaktan canıım şirketi nasıl batma noktasına getirdiler git onları bi öğren!! 1999 dan buzamana kadar 10 sene safi ortada yoktu..noldu da birden hortladı..sen de sakın onun bir yakını yada aynı safi gibi işe yarar bi yerde düzgün iş sahibi olamamış fırsat bu fırsatdır deyip yağcılıkla bi yerlere gelmeye çalışan biri olmayasın sakın !! (söyle ismini çekinme faydası olur safi gereğini yapar senin için merak etme )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airbus321 ~ 10 yıl önce
Guluyorum bu camiaya. Herkes birbirinin arkasindan konusup ellerini opmeleri gereken a laf atiyorlar. Ama ancak boyle yorum koselerinde arkalarindan cunku asli astari yok soylediklerinin amma dedikoducu bir camiamiz var. Eskilerden denen yorumcu ac sen agzini ac:) ama kim oldugunu da cekinmeden soyle bir korkun mu var:) yoksa daha once seni becerikszi diye kovdularda mi kuyruk acin var:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000