12 Aralık 2013, Perşembe 08:02:40

HOSTESLERİN ÜNİFORMA İSYANI

Avustralya havayolu şirketi Qantas’ta Miranda Kerr isyanı çıktı. Hostesler ünlü modelin tanıttığı yeni kıyafetlere “Herkeste öyle vücut yok” diyerek karşı çıktı.
  • Hosteslerin fizik sorunu varsa yolcularinda beyin ve akıl sorunu var. Bilet fiyatlari ucuzladıgindan beri 3kurusluk insanlar bile ucaga biner oldu.
  • Hakli isyan zira qantas da 40 in altinda hostes bulmak zor.
  • thy nin hosteslerinin çoğu teyze ya :))
  • ALLAH aşkına , eskiden hostes diyince bakımlı,parfüm kokan,düzgün fizikli insanlar akla gelirdi.. Şimdi de bu kıstaslara biraz dikkat etsinler.. Kabinde koltuklara çarparak yürüyorlar yaaa =)))

Avustralyalı havayolu şirketi Qantas’ın topmodel Miranda Kerr eşliğinde bir gösteriyle yeni üniformalarını tanıtması sonrasında çalışanlardan tepki geldi. Çalışanlar, “Herkesin vücudu Miranda Kerr’inki gibi değil” diyerek oldukça dar olduğu belirtilen yeni üniformalara tepki gösterdi. Pratik olmadığı, rahatsız ve fazla seksi olduğu iddia edilen yeni üniformaların perşembe gününden itibaren havayolunun 12 bin çalışanına dağıtılacağı açıklandı. Hostesler, yeni üniformaların Kerr’in üzerinde harika göründüğünü ancak kendilerinin böyle bir vücuda sahip olmadığı söyledi. Fiziksel olarak ağır bir iş yapan hosteslerin üniformaların rahatsızlığından da şikayetçi oldukları ifade edildi.

Paris’te yaşayan Avustralyalı modacı Martin Grant tarafından tasarlanan yeni üniformalar ilk kez nisan ayında Victoria’s Secret modeli Miranda Kerr tarafından tanıtıldığında gündeme gelmişti.

HOSTESLERİN ÜNİFORMA İSYANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

yolcular????? ~ 4 yıl önce
Hosteslerin fizik sorunu varsa yolcularinda beyin ve akıl sorunu var. Bilet fiyatlari ucuzladıgindan beri 3kurusluk insanlar bile ucaga biner oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hakli isyan zira qantas da 40 in altinda hostes bulmak zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haha ~ 4 yıl önce
thy nin hosteslerinin çoğu teyze ya :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 4 yıl önce
ALLAH aşkına , eskiden hostes diyince bakımlı,parfüm kokan,düzgün fizikli insanlar akla gelirdi.. Şimdi de bu kıstaslara biraz dikkat etsinler.. Kabinde koltuklara çarparak yürüyorlar yaaa =)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eskhostes ~ 4 yıl önce
Eskiden koltuklar bu kadar dar değildi.Eskiden yolcu,koltuğundan dışarı taşmazdı.Eskiden hostesler iyi para kazanırdı her ay yeni parfüm alabilirdi şimdi ise ancak geçinebilecek kadar kazanıyor.Eskiden hosteslik meslek değildi evlenene kadar yapılırdı.Artık meslek.Eskiden kadınlar çalışmak zorunda değildi.Eskiden genç yabancı dil bilen nüfus bu kadar çok değildi.Eskiden makyaj tazelemeye vakit vardı artık wc ye bile girecek vakit yok.Eskiden bu kadar çok mesai yapılmazdı.Eskiden yolcu kaliteliydi,saygılıydı.
F/O ~ 4 yıl önce
Ter kokuları da cabası.
eskhostes ~ 4 yıl önce
AYRICA,eskiden bilet fiyatları bu kadar ucuz değildi... her önüne gelen uçağa binemezdi..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000