01 Aralık 2016, Perşembe 16:40:30

HAVACILIK SEKTÖRÜNE ÇAĞRI; ECE SU YARDIM BEKLİYOR

Onur Air'de kabin amiri olarak görev yapan Şenay Kibar'ın küçük kızı yaşam mücadelesi veriyor. Ameliyat için gerekli para toplanmazsa küçük Ece Su hayatını kaybedecek.
  • Arkadasin yorumuna katılıyorum. Koskoca Onur Air'in ayıbıdır, bu raddeye gelene kadar neden mudahale edip ustlenmemisler. Tabiiki gonlu buyuk havacılık camiasi elinden geleni yapacaktır.
  • Go Fund Me diye bir internet sitesi var. Valilik iznini beklemeyin. Kolayca buradan toplayın. Hatta "emergency" diye ayrıca bir kategorileri de var. Acil şifalar dilerim. https://www.gofundme.com/emergency-accident-fundraising
  • İnşallah Allahın izni ile küçük Ece Su sağlığına kavuşur.
  • Yardim etmek icin ne yapmamiz gerekiyor.

Onur Air'de kabin amiri olarak görev yapan Şenay Kibar'ın küçük kızı yaşam mücadelesi veriyor.

Ameliyat için gerekli para toplanmazsa küçük Ece Su hayatını kaybedebilir. 5 yıldır Ece Su'nun tedavisi için doktor arayan aile, nihayet doktoru buldu fakat, bu sefer de maddiyat engeline takıldı.

Küçük Ece Su'nun iyileşebilmesi için Yunanistan'da ameliyat olması gerekiyor. Ancak amaliyat için de 35-40 bin Euro civarında para gerekiyor. Tüm havacılık sektörünü minik Ece Su için desteğe davet ediyoruz. 

Minik Ece Su'ya destek vermek için ailesiyle Buradan isritabat geçebilirsiniz.

Kibar ailesi yardım için hesap numarası verebilmek için valiliğe başvuruda bulunduklarını. Bir hafta içerisinde sonucun belli olacağını söyledi. Valilik izni olmadan yardım toplamak amacıyla hesap numarası verilemiyor.HAVACILIK SEKTÖRÜNE ÇAĞRI; ECE SU YARDIM BEKLİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (71)

yazık 2 ~ 2 gün önce
Arkadasin yorumuna katılıyorum. Koskoca Onur Air'in ayıbıdır, bu raddeye gelene kadar neden mudahale edip ustlenmemisler. Tabiiki gonlu buyuk havacılık camiasi elinden geleni yapacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Denizaltı ~ 2 gün önce
Go Fund Me diye bir internet sitesi var. Valilik iznini beklemeyin. Kolayca buradan toplayın. Hatta "emergency" diye ayrıca bir kategorileri de var. Acil şifalar dilerim. https://www.gofundme.com/emergency-accident-fundraising

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski YHM ~ 2 gün önce
İnşallah Allahın izni ile küçük Ece Su sağlığına kavuşur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yardim ~ 2 gün önce
Yardim etmek icin ne yapmamiz gerekiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000