01 Aralık 2016, Perşembe 16:40:30

HAVACILIK SEKTÖRÜNE ÇAĞRI; ECE SU YARDIM BEKLİYOR

Onur Air'de kabin amiri olarak görev yapan Şenay Kibar'ın küçük kızı yaşam mücadelesi veriyor. Ameliyat için gerekli para toplanmazsa küçük Ece Su hayatını kaybedecek.
  • Bu işi ancak Kaptanlar ve üst düzey(siz) yöneticiler çözer... Milyon dolarların döndüğü havacılık sektörü diyecektin sanırım, (anlayan anlar artık)
  • Arkadaşlar gerçekten bu Tıbbi literature konulara halk olarak biraz uzağız. Yıllar önce bir yakınımın organ nakli sürecinde çok şeye şahit oldum, öğrendim. Karaciğer naklinde mesela, dünyada guideline kitap olarak geçen Principles of surgery Kitabı'nın transplantation Bölümü'nün yazarı bir türk doktor. Münci Kalayoğlu. Buna benzer şeyler o kadar çok ki, Tıp alanı gerçekten Dünyaya rehber, geri olmadığımız ender alanlardan. Mahallenizdeki işini belki de savsaklayarak yapan bir aile hekimine bakıp tıp adına genel geçer yorumlar yapmak yanlış. Ciddi hastalıklarda özellikle de cerrahi alanlarda türk doktorları dünya'dan çok ileri. Ben sadece yaşadığım bir örneği verdim. Umarım küçük kızımız için herşey yolunda gider ve sağlığına en çabuk şekilde kavuşur.
  • yardim toplamak , yardimci olmak her sey cok guzel, ihtiyaci olana yardimci olmak insan oldugumuzu bize hatirlatiyor. Benim merak ettigim biz her tarafta saglik turizmi yapiyoruz diye hava atiyoruz , ve Turkiyedeki ozel hastanlerimiz kendilerinden gururla bahsediyorlar . Benim anlamadigim Turkiyede nasil bu isi yapacak doktor yokta batmakta olan Yunanistanda bu ameliyati yapabiliyorlar. Bence normal degil .
  • LÜTFEN 10 dk.ınızı ayırıp google 'a minik ece kibar yazdığınızda minik ece'nin fotolarını göreceksiniz ordan bütün haberleri okuyabilirsiniz. . . Önyargılı acımasız yorumlarınızı yazmadan aileyi de biraz düşünerek araştırıp okuyun... Birgün sizin başınıza da gelebileceğini unutmayın...LÜTFEN!!!!

Onur Air'de kabin amiri olarak görev yapan Şenay Kibar'ın küçük kızı yaşam mücadelesi veriyor.

Ameliyat için gerekli para toplanmazsa küçük Ece Su hayatını kaybedebilir. 5 yıldır Ece Su'nun tedavisi için doktor arayan aile, nihayet doktoru buldu fakat, bu sefer de maddiyat engeline takıldı.

Küçük Ece Su'nun iyileşebilmesi için Yunanistan'da ameliyat olması gerekiyor. Ancak amaliyat için de 35-40 bin Euro civarında para gerekiyor. Tüm havacılık sektörünü minik Ece Su için desteğe davet ediyoruz. 

Minik Ece Su'ya destek vermek için ailesiyle Buradan isritabat geçebilirsiniz.

Kibar ailesi yardım için hesap numarası verebilmek için valiliğe başvuruda bulunduklarını. Bir hafta içerisinde sonucun belli olacağını söyledi. Valilik izni olmadan yardım toplamak amacıyla hesap numarası verilemiyor.HAVACILIK SEKTÖRÜNE ÇAĞRI; ECE SU YARDIM BEKLİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

Proleter ~ 2 yıl önce
Bu işi ancak Kaptanlar ve üst düzey(siz) yöneticiler çözer... Milyon dolarların döndüğü havacılık sektörü diyecektin sanırım, (anlayan anlar artık)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar gerçekten bu Tıbbi literature konulara halk olarak biraz uzağız. Yıllar önce bir yakınımın organ nakli sürecinde çok şeye şahit oldum, öğrendim. Karaciğer naklinde mesela, dünyada guideline kitap olarak geçen Principles of surgery Kitabı'nın transplantation Bölümü'nün yazarı bir türk doktor. Münci Kalayoğlu. Buna benzer şeyler o kadar çok ki, Tıp alanı gerçekten Dünyaya rehber, geri olmadığımız ender alanlardan. Mahallenizdeki işini belki de savsaklayarak yapan bir aile hekimine bakıp tıp adına genel geçer yorumlar yapmak yanlış. Ciddi hastalıklarda özellikle de cerrahi alanlarda türk doktorları dünya'dan çok ileri. Ben sadece yaşadığım bir örneği verdim. Umarım küçük kızımız için herşey yolunda gider ve sağlığına en çabuk şekilde kavuşur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havaci ~ 2 yıl önce
yardim toplamak , yardimci olmak her sey cok guzel, ihtiyaci olana yardimci olmak insan oldugumuzu bize hatirlatiyor. Benim merak ettigim biz her tarafta saglik turizmi yapiyoruz diye hava atiyoruz , ve Turkiyedeki ozel hastanlerimiz kendilerinden gururla bahsediyorlar . Benim anlamadigim Turkiyede nasil bu isi yapacak doktor yokta batmakta olan Yunanistanda bu ameliyati yapabiliyorlar. Bence normal degil .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LÜTFEN!!! ~ 2 yıl önce
LÜTFEN 10 dk.ınızı ayırıp google 'a minik ece kibar yazdığınızda minik ece'nin fotolarını göreceksiniz ordan bütün haberleri okuyabilirsiniz. . . Önyargılı acımasız yorumlarınızı yazmadan aileyi de biraz düşünerek araştırıp okuyun... Birgün sizin başınıza da gelebileceğini unutmayın...LÜTFEN!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000