21 Ağustos 2009, Cuma 07:50:43

En güzel hostes kimde?

Ünlü havayolu şirketleri, sadece uçaklarıyla değil hostesleriyle de büyük rekabet yaşıyor...
  • acil bir durum yasandıgında güzellik sizi kurtarır
  • THY host doldurdu uçakları. Yolculuk hiç çekilmiyor.
  • ORTADOĞU VE BALKANLARIN EN GÜZEL HOSTESLERİ KESİNLİKLE KIBRIS TÜRK HAVA YOLLARINDA DIR... AKSİNİ ISPAT EDEBİLEN VARSA AÇIKLASIN. SAYGILAR...
  • önemli olan tebrübe. Buda yıllarla kazanılır.Gençmiş güzelmiş bunlar ikinci planda. Zor bir durumda tecrübesiz hosteslerin kabinde nasıl komik duruma düştüklerini gördüm. Yıllardır bu işi yapan hostesler ise duruşları konuşmaları ve olayları çözümlemeri bilmekteler. Çirkin hostes yoktur bakımsız hostes vardır.

Hava taşımacılığının gelişimi ile birlikte başlayan hosteslik, özellikle genç kızların en çok rağbet ettikleri meslek haline geldi.

Ardı ardına kurulan ilk havayolu şirketleri, tanıtım broşürlerinde uçakların güvenliğinden çok hosteslerinin güzelliğini ön plana çıkardı.

'Gökyüzü kızları"dan "Uçuş bakıcıları"na havayolu taşımacılığı hostesinin hikayesi, evrimsel bir hikayedir.

Başlangıçta uçuş sırasındaki bir tim olarak kuruldu.Ana fikir pilotlara hizmet etmeleriydi.

Yolcu taşınmaya başlanmasıyla birlikte yolculara hizmet veren bir meslek olarak gelişti.Önceleri sadece güzel ve düzgün fizikli kızlardan oluşan hostesler, günümüzde erkeklerinde alınmasıyla birlikte kadınlı erkekli bir iş kolu haline geldi.

Ticari uçuşun büyümesiyle de, hostesin rolü değişti. İlk başlarda seks bombası gibi görülen hostesler, günümüzde yiyecek içecek uzmanlarından evcil hayvan eğiticilerine kadar çok farklı alanlarda eğitim alıyor.Uçuş sırasında yolcuların her türlü rahatının sağlanmasına yardımcı oluyorlar.

Haber Vitrini

En güzel hostes kimde?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Misafir ~ 8 yıl önce
acil bir durum yasandıgında güzellik sizi kurtarır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY host doldurdu uçakları. Yolculuk hiç çekilmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ORTADOĞU VE BALKANLARIN EN GÜZEL HOSTESLERİ KESİNLİKLE KIBRIS TÜRK HAVA YOLLARINDA DIR... AKSİNİ ISPAT EDEBİLEN VARSA AÇIKLASIN. SAYGILAR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
önemli olan tebrübe. Buda yıllarla kazanılır.Gençmiş güzelmiş bunlar ikinci planda. Zor bir durumda tecrübesiz hosteslerin kabinde nasıl komik duruma düştüklerini gördüm. Yıllardır bu işi yapan hostesler ise duruşları konuşmaları ve olayları çözümlemeri bilmekteler. Çirkin hostes yoktur bakımsız hostes vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000