19 Mart 2018, Pazartesi 13:15:56

Dev havayolu grup seks skandalıyla çalkalanıyor!

Çin'in en büyük havayolu şirketlerinden biri olarak bilinen China Eastern Airlines, grup seks skandalıyla çalkalanıyor!
  • Ne kadar doluymuşsunuz yahu. Ayıptır ayıp.
  • Paris-dakar-zurih-berlin-amsterdam yatilarinda ne oldugunu herkes biliyor. Saymaya baslasak liste yetmez ama hepsinin ortak ozelligi yurtdisi yati olmalari. Genelde tr’de kendini baski altinda hisseden bayan kabin memurlarinin yaptigina sahit oldum. Kaptanlar odalarina gider dinlenir.. artik tk’da seviye cok dustu, igrendirici vaziyet oldu. Hic de abarti degil iftira degil. Iftira oldugunu soyleyen tk’da calismiyordur zaten. Daha bugun pass ile paris’e gelen bir kabin memuru zil zurna sarhostu ucakta tanistigi adamin pesinden gidiyordu. Thy artik bunlari yola getirmeli sirketin kalite degerini dusuruyorlar
  • remember remeber the thing of the jakarta xD
  • Bir km kendisi anlatti yunan kaptanla yasadiklarini, sirf yunanistan’a kapak atmak icin. Cogu da zaten yabanciyla evlenince hemen isi birakiyor.

Çin'in en büyük havayolu şirketlerinden biri olarak bilinen China Eastern Airlines, grup seks skandalıyla çalkalanıyor!

Madrid'de bir kareoke barda çekildiği iddia edilen görüntüler ortalığı karıştırdı. Sosyal medya platformu Weibo'da yayınlanan videoda, 4 kadın ve 2 erkek görünüyor. Görüntülerde yer alan kişilerin China Eastern Airlines'ta çalışan uçuş ekibi olduğu iddia edildi. 

Skandal iddiaların ardından şirket yetkilileri, görüntülerdeki kişilerin kendi personelleri olmadığını ve görüntülerin Madrid'de değil Afrika'da çekildiği belirtildi.

China Eastern Airlines tarafından yapılan resmi açıklamada, olay görüntülerin maksatlı olarak paylaşıldığı ve şirketin itibarını zedelemek için karalama yapıldığı ifade edildi.

GÖRÜNTÜLER KALDIRILDI

Yaşanan olaylar sonrasında görüntülerin Çin'de sansürlendi ve Weibo adlı sosyal paylaşım platformundan kaldırıldı.

Görüntülerin Çin'de yasaklanmasına rağmen Twitter'da hızla yayıldığı iddia edildi.

China Eastern Airlines, Çin'in Şanghay merkezli bir havayolu şirketi olup 1988 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Şirket aynı zamanda dünyanın en büyük havayolu ittifaklarından biri olan SkyTeam'in üyeleri arasında bulunuyor.

©AirportHaber.com

Dev havayolu grup seks skandalıyla çalkalanıyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

Kpt ~ 3 ay önce
Ne kadar doluymuşsunuz yahu. Ayıptır ayıp.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jedi ~ 4 ay önce
Paris-dakar-zurih-berlin-amsterdam yatilarinda ne oldugunu herkes biliyor. Saymaya baslasak liste yetmez ama hepsinin ortak ozelligi yurtdisi yati olmalari. Genelde tr’de kendini baski altinda hisseden bayan kabin memurlarinin yaptigina sahit oldum. Kaptanlar odalarina gider dinlenir.. artik tk’da seviye cok dustu, igrendirici vaziyet oldu. Hic de abarti degil iftira degil. Iftira oldugunu soyleyen tk’da calismiyordur zaten. Daha bugun pass ile paris’e gelen bir kabin memuru zil zurna sarhostu ucakta tanistigi adamin pesinden gidiyordu. Thy artik bunlari yola getirmeli sirketin kalite degerini dusuruyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evet ~ 4 ay önce
Kariliyorum
remember ~ 4 ay önce
remember remeber the thing of the jakarta xD

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sahit ~ 4 ay önce
Bir km kendisi anlatti yunan kaptanla yasadiklarini, sirf yunanistan’a kapak atmak icin. Cogu da zaten yabanciyla evlenince hemen isi birakiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kb ~ 4 ay önce
kabuklu kabul edelemez

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000