14 Ocak 2018, Pazar 12:00:30

Bakan Arslan'dan Pegasus mesajı

Pegasus Havayolları'nın dün akşam pistten çıkarak facianın eşiğinden dönmesi havacılık sektörünün gündemine otururken, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanı Ahmet Arslan olayla ilgili bir açıklama yaptı.
  • 38bin euro Type ücretini alıp işten attığı nice pilotların hesabını kim soracak Pegasusa? Kim hangi babayiğit delikanlı bu işe son verecek??? Type eğitimini bitirmeden 38bin euromuzun üstüne yatan ve eğitimimizi harap eden varlıklar Allah gün gelir hesabını sorar!!! Nefret ediyorum siz yaratıklardan...SHGM arkamızda durması gerekirken her zamanki gibi 3 maymunu oynamaya devqm ediyor...Para o kdr sıcakki zevkini alanın gözü dönüyor
  • Tip eğitimi vermek umuduyla milletin 38 bin eurosunu alıp gönderen Pegasus...Kendine çeki düzen ver
  • Kaza bu.ahh almakla ne alakası var.çoook geçmiş olsun.
  • sayın bakanın akademik kariyeri nedir ? Bilen var mı ?

Pegasus Havayolları'nın dün akşam pistten çıkarak facianın eşiğinden dönmesi havacılık sektörünün gündemine otururken, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanı Ahmet Arslan olayla ilgili az önce bir açıklama yaptı.

Ankara-Trabzon seferini gerçekleştirdiği sırada Trabzon Havalimanı'nda pistten çıkan PC8622 sefer sayılı B737-800 tipi yolcu uçağı adeta faciaya metreler kala mucize eseri durabildi. 162 yolcusu ve 6 mürettebatı bulunan uçakta can kaybı olmaması ise tek teselli kaynağı oldu.

Yaşanan kaza sonrası Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan olayla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayınladı.

UDH Bakanı Arslan konuyla ilgili olarak, "Dün gece Ankara-Trabzon seferini yapan yolcu uçağının inişi sonrasında pistten çıkması sonucu meydana gelen olayda şükürler olsun ki can kaybı olmadı. Olay sonrasında uçuşa kapatılan pisti sabah 09:00 itibari ile tekrar uçuşa açtık. Geçmiş olsun" dedi.

İşte Bakan Arslan'ın o mesajı:

 

Bakan Arslan'dan Pegasus mesajı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

ParaCanlar ~ 6 ay önce
38bin euro Type ücretini alıp işten attığı nice pilotların hesabını kim soracak Pegasusa? Kim hangi babayiğit delikanlı bu işe son verecek??? Type eğitimini bitirmeden 38bin euromuzun üstüne yatan ve eğitimimizi harap eden varlıklar Allah gün gelir hesabını sorar!!! Nefret ediyorum siz yaratıklardan...SHGM arkamızda durması gerekirken her zamanki gibi 3 maymunu oynamaya devqm ediyor...Para o kdr sıcakki zevkini alanın gözü dönüyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 6 ay önce
Tip eğitimi vermek umuduyla milletin 38 bin eurosunu alıp gönderen Pegasus...Kendine çeki düzen ver

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 ay önce
Kaza bu.ahh almakla ne alakası var.çoook geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gariban Vatandaş ~ 6 ay önce
sayın bakanın akademik kariyeri nedir ? Bilen var mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000