17 Nisan 2016, Pazar 08:55:12

Torunlarını son kez görebilsinler diye uçak geri döndü!

Etihad Aiways pilotu, ölüm döşeğindeki torunlarını görebilmeleri için yaşlı bir çiftin kalkışa dakikalar kala uçaktan inmesini izin verdi.
  • Yolcu inmek isterse zaten uçakğın geri dönmesi gerekmiyor mu yani uçuş korkusu var diyelim taksideyken inmek istedi. Bu başıma geldi de 2 kere taksiden döndü uçak. Her seferinde bu sefer uçabilirim diyen yolcu sonunda uçamayacağını anlayıp indi. Bunu yapan firma Sunexpress'di. Tabi diğer yolcular için hiç iyi olmadı. Ama hava yolu şirketide yolcuyu korkusuyla başbaşa bırakmadı. Bende buradan onları tebrik ediyorum.
  • Kesin Sivil pilottur
  • Asker kokenlimiymis?
  • yaklaşık iki hafta önce okuduğum haber...

BBC’nin haberine göre 30 Mart’ta İngiltere’nin Manchester kentinden Abu Dabi’ye uçacakları uçakta yerini alan çift, torunlarının durumunun ağırlaştığına dair bir telefon mesajı aldı.

O sırada uçak kalkış için piste doğru ilerliyordu. Ancak çiftin ricası üzerine pilot uçağı döndürüp yeniden kapıya yanaştırdı. Çiftin torunu o gece son nefesini verdi.

Abu Dabi merkezli Etihad Havayolları’nın uçuşu, çift indirildikten sonra gecikmeli olarak gerçekleştirildi. Şirket, yaşlı çifte, biletlerini istedikleri zaman kullanabileceklerini de bildirdi.

Torunlarını son kez görebilsinler diye uçak geri döndü!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

uçucu ~ 2 yıl önce
Yolcu inmek isterse zaten uçakğın geri dönmesi gerekmiyor mu yani uçuş korkusu var diyelim taksideyken inmek istedi. Bu başıma geldi de 2 kere taksiden döndü uçak. Her seferinde bu sefer uçabilirim diyen yolcu sonunda uçamayacağını anlayıp indi. Bunu yapan firma Sunexpress'di. Tabi diğer yolcular için hiç iyi olmadı. Ama hava yolu şirketide yolcuyu korkusuyla başbaşa bırakmadı. Bende buradan onları tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Astronot ~ 2 yıl önce
Kesin Sivil pilottur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilotlar ~ 2 yıl önce
Asker kokenlimiymis?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zihniyet ~ 2 yıl önce
İnsan kökenliymiş
qwerty ~ 2 yıl önce
yaklaşık iki hafta önce okuduğum haber...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000