01 Temmuz 2016, Cuma 09:03:27

Etihad Sabiha Gökçen'deki ilk uçuş törenini iptal etti

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yarından itibaren uçmaya başlayacak olan Birleşik Arap Emirlikleri’nin milli havayolu şirketi Etihad, ilk uçuş için düzenleyeceği töreni Atatürk Havalimanı saldırı nedeniyle iptal etti.
  • Ya HacI, iptal fuzuli vallahi, biz kopru acildi diye bi senlik yaptik ki dugun olsa bole olmaz.
  • Su begenmediginiz "Araplar" in bile bir sayginligi var... Kopru 20 milyar dolar bile olsa ve aya kadar uzansa da boyle bir trajik olaydan sonra biraz olsun saygi gosterilmeliydi. Bir ulkenin "buyuklugu" bir kac yuksek bina, avm veya kopru ile olculmez. Kalite medeniyet ve kulturu ile olculur.
  • Iki secenek var; ya korkup gunlerce yas tutarsin (belcika gibi) ya da egilmedik dimdik ayaktayiz mesaji verirsin. Bence sonuncusu bize layik. Korkmadik dimdik ayaktayiz diyebilmek her ulkenin harci degildir.
  • Şu artık araplara vize uygulamaları zorlaştırsınlar

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yarından itibaren uçmaya başlayacak olan Birleşik Arap Emirlikleri’nin milli havayolu şirketi Etihad, Abu Dhabi – İstanbul Sabiha Gökçen seferleri için bir tören düzenleyecekti.

Etihad, Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen 42 kişinin hayatını kaybettiği, 239 kişinin yaralandığı terör saldırısı nedeniyle, bu ilk uçuş törenini iptal etti.

Uçuşlar ise planlandığı gibi yapılacak.

Haftada 4 gün olarak planlanan seferlerde Etihad Havayolları Abu Dhabi’den İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonra Sabiha Gökçen’e de uçuşlara başlayacak.

Etihad Sabiha Gökçen'deki ilk uçuş törenini iptal etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Ittihad ~ 2 yıl önce
Ya HacI, iptal fuzuli vallahi, biz kopru acildi diye bi senlik yaptik ki dugun olsa bole olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Col Tilkisi ~ 2 yıl önce
Su begenmediginiz "Araplar" in bile bir sayginligi var... Kopru 20 milyar dolar bile olsa ve aya kadar uzansa da boyle bir trajik olaydan sonra biraz olsun saygi gosterilmeliydi. Bir ulkenin "buyuklugu" bir kac yuksek bina, avm veya kopru ile olculmez. Kalite medeniyet ve kulturu ile olculur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anlamak zor ~ 2 yıl önce
Iki secenek var; ya korkup gunlerce yas tutarsin (belcika gibi) ya da egilmedik dimdik ayaktayiz mesaji verirsin. Bence sonuncusu bize layik. Korkmadik dimdik ayaktayiz diyebilmek her ulkenin harci degildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yakın ~ 2 yıl önce
Bunu diyebilmek, bir yakinini kaybeden kişiler için de klavye basinda yazi yazanlar icin oldugu kadar kolay degildir ama neyse. Yazmissiniz bir kere
Pkkli araplar ~ 2 yıl önce
Şu artık araplara vize uygulamaları zorlaştırsınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000