20 Ocak 2013, Pazar 14:01:35

ATLASJET'TEN DEV ADIMLAR

Atlasjet İcra Kurulu Başkanı Sami Alan dünkü Kayseri hattı açılışında önemli açıklamalarda bulundu...
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • SAMSUN'A DA SEFER BEKLİYORUZ
  • Trabzon a da sefer bekliyoruz eskisi gibi .. Biz çok memnunduk ..yine sefer açılacakmı acaba.Sefer düzenlenirse Tabzon a hiç kimse başka firmayla uçmaz.Antalya dan istanbula uçtum geçenlerde çok memnun kaldım 1 numarasınız bence ..
  • londra yapar canim

Cuma günü başladığı İstanbul-Kayseri seferlerinin dün Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldızı'ın da katılımıyla açılış hat törenini gerçekleştiren Atlasjet'in İcra Kurulu Başkanı Sami Alan bazı açıklamalarda bulundu.

Atlasjet'in büyüme hamlelerini tam olarak atabilmesi için 3. havalimanının açılmasını beklediklerini belirten Alan, Güney Sudan ve Kuzey Irak'taki havayolu kurma adımlarına değindi. Alan, 'Güney Sudan'dan lisans aldık ve 3 uçakla bu yıl içinde uçuşlara başlayacağız. Kuzey Irak'tan da lisansı aldık ancak merkezi hükümetle bir anlaşmazlık var. Onu atlatırsak oradaki hedeflerimize de başlarız' dedi.

Atlasjet'in bazı hedefleri için 3. havalimanının açılmasını beklediklerini sözlerine ekleyen Alan, 'Büyümeye devam edeceğiz. 3. havalimanı çok önemli ve biz de bunu bekliyoruz. Bu yıl için hedefimiz 18-20 iç hat uçuşu olacak. Önümüzdeki dönemde hatlarımızı açmaya devam edeceğiz' dedi.

ATLASJET'TEN DEV ADIMLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

şaka gibi ~ 5 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
samsun ~ 5 yıl önce
SAMSUN'A DA SEFER BEKLİYORUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trabzonlu ~ 5 yıl önce
Trabzon a da sefer bekliyoruz eskisi gibi .. Biz çok memnunduk ..yine sefer açılacakmı acaba.Sefer düzenlenirse Tabzon a hiç kimse başka firmayla uçmaz.Antalya dan istanbula uçtum geçenlerde çok memnun kaldım 1 numarasınız bence ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
onurair ~ 5 yıl önce
londra yapar canim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000