12 Aralık 2015, Cumartesi 09:16:38

Atlasglobal'den yeni yıl kampanyası

Atlasglobal Havayolları, yeni kampanyası ile yurt dışı seyahati düşleyenlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor.
  • Çalışanını sevmeyen havayolu
  • atlas oleeeyyyyyy, süper oldu1!!
  • Devlet kapasin bu şirketi pilotlara yapmadiklarini birakmadilar
  • Bir pilot 300 bin TL harcayıp pilot eğitimini alıp ,atlasglobalde asgari ücretle çalıştırıyorlar? Kardeşim yazıktır ben o uçmakta uçmammmm, bence sizde uçmayın.uçuş emniyetine aykırı ....

Konforlu uçuş deneyimi ve genişleyen destinasyon ağıyla dikkat çeken Atlasglobal Havayolları, avantajlı yurt dışı fiyatları ile yolcularına yeni yılın en güzel hediyesini sunuyor.

Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’dan ve mobil uygulamalarından 11 Ocak 2016’ya kadar biletlerini alan yolcular İstanbul’dan çok özel fiyatlarla yurt dışına uçma fırsatı yakalıyor.

Atlasglobal’in yolcularına sunduğu İstanbul çıkışlı uçuşlardaki yeni yıl fırsatları şöyle;

Tiflis, Lviv, Kharkiv, Zaporijya  59 USD

Londra, Paris, Amsterdam, Düsseldorf  79 USD

Bağdat, Erbil, Süleymaniye, Kuveyt, Bişkek 129 USD

Seyahatlarini Türkiye’nin farklı noktalarından yapmak isteyen yolcular ise sadece 10 USD fark ödeyerek Atlasglobal’in İstanbul aktarmalı uçuşları ile yeni yıl fırsatlarından yararlanabiliyor.

Yılbaşı kampanyasında da tüm ücretsiz imkanlar aynen geçerli

Atlasglobal’in yılbaşı kampanyasından bilet alan yolcular, EkonomiPlus’ta özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, geniş bagaj hakkı, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Ayrıca Atlasglobal yolcuları, 3 saat ve üzeri uçuşlarda “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlarla farklı bir seyahat anlayışıyla tanışıyor. Atlasglobal, yılbaşı kampanyası ile Londra, Düsseldorf, Amsterdam, Paris, Bişkek ve Kuveyt’e uçan yolcularına Uçan Şef hizmeti sunuyor.

Atlasglobal’in yeni yıl kampanyası biletlerine ve kampanya kurallarına www.atlasglb.com web sitesinden ve yetkili acentelerden ulaşılabiliniyor.

Atlasglobal'den yeni yıl kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Çalışan ~ 3 yıl önce
Çalışanını sevmeyen havayolu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sen ~ 3 yıl önce
senin neyini sevsin?
barzo ~ 3 yıl önce
atlas oleeeyyyyyy, süper oldu1!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Devlet kapasin bu şirketi pilotlara yapmadiklarini birakmadilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 3 yıl önce
Bir pilot 300 bin TL harcayıp pilot eğitimini alıp ,atlasglobalde asgari ücretle çalıştırıyorlar? Kardeşim yazıktır ben o uçmakta uçmammmm, bence sizde uçmayın.uçuş emniyetine aykırı ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airbus f/o ~ 3 yıl önce
Yolculuk yaptığınız uçakta pilotum,280 bin eğitime harcadım,bankaya dünya kadar borcum var.atlas beni asgari ücret maaşı veriyor ,oda istAnbulda Havaalanı'na gelip giderkenki otobüs parası....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000