07 Nisan 2017, Cuma 01:15:15

Toronto Havalimanı'nda bomba paniği

Kanada’nın Toronto kenti havaalanında, bir yolcu valizinde patlayıcı madde olduğu şüphesi hareketli saatlere neden oldu.
  • Demekki neymis musluman ülkelerin uçaklarına elektronik eşya yasağı getirerek terör ve söylentileri engellenemiyormus asıl terörist at kafasi gorunumlu kitadakiler

Toronto Havaalanından Chicago'ya uçmak üzere kalkışa hazırlanan United Airlines havayolu şirketine ait uçak, güvenlik gerekçesiyle son anda durduruldu.

ABD Gümrük ve Sınır Güvenliği yetkilileri, gümrük ekiplerinin bir yolcu çantasının kontrolü sırasında patlayıcı düzenek bulduklarını bildirdi. Kanada Hava Taşımacılığı Güvenlik Kurumunun olaydan haberdar edilmesi üzerine uçak, alanda güvenli bir bölgeye çekildi.

Tahliye edilen yolcular, üst ve el bagajı aramasından geçirilirken, uçakta ve bagajlarda da arama yapıldı. Aramalarda, ABD vatandaşı 58 yaşındaki bir erkek yolcuya ait valizde, sahte patlayıcı madde düzeneği bulundu.

Gözaltına alınan kişinin Brampton kentinde hakim karşısına çıkarılacağı belirtildi.

Toronto Havalimanı'nda bomba paniği

Yorumlar

A350wb qatar ~ 7 yıl önce
Demekki neymis musluman ülkelerin uçaklarına elektronik eşya yasağı getirerek terör ve söylentileri engellenemiyormus asıl terörist at kafasi gorunumlu kitadakiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A390xd ~ 7 yıl önce
Yürü be onca araştırmacı,yetkili,bakan boşuna toplanıp vermişler bu kararı keşke sana sorsalarmış

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000