25 Nisan 2017, Salı 10:20:27

Turkish Cargo ihracatçı birlikleriyle buluştu

Turkish Cargo, Türkiye İhracatçılar Meclisine bağlı ihracatçı birlikleriyle İstanbul’ daki kargo tesislerinde bir araya geldi.
  • şaka bir yana halit gerçekten thy deki en boş adamlardan biridir.
  • “Sen haklısın ey Musa! Ama bizim karnımızı Firavun doyuruyor”
  • Torpille thy'ye girin torpille müdür bilmem ne olun hak yiyin,işyerinde çalışanlara hele sizden olmayanlara eziyet edin sonra biz şöyle müslümanız böyle dindarız,5 vakit namaz kılarız,hacıyız bilmem neyiz diye ortada gezinin. Kendiniz yiyorsunuz umursamıyorsunuz,çoluk çocuğunuz var onlara haram yediriyorsunuz hiç düşünmüyor musunuz? Haram ve helal'i,hakkı,hakkaniyeti bilmeyen,kul hakkını takmayan,vicdanı olmayan,para,güç ve çıkar'a tapanlar nasıl dindar müslüman olur? Milleti kandırıyorsunuz belki de Cenab-ı Hakk'ı nasıl kandıracaksınız ey hak yiyenler?
  • Accountability ve is yapana saygi olmayan bir sirkette Halit gibiler anca Turkce sunum yapar. Event e katilanlara bakarsan dostlar alisveriste gorsun mantigi, politikaci emriyle is yapmaya devam.
  • Yılların eskitemediği,tecrübeli,bilgili,birikimli,vizyonlu,deha kargocu ve yönetici Halit sunumda Türk Hava Yolları'na nasıl girdiğini de anlatsaydı herkes bilseydi...Yazık koskoca şirket kimlerin eline kaldı. İlker çıkar 6-5 milyar tlik borcu 43 milyona indirdik gibi akıllara seza laf eder bu zat çıkar kargo sunumu yapar.Devlet el altından destek vermese ne yaparlardı görürdük. Birinin adamı ya da hemşehrisi oldun mu ya da bir cemaate,tarikate falan yakınsan,çıkarın uğruna her kılığa girebilecek biriysen sırtın yere gelmez bu ülkede.
  • Haberde ismi geçen ve resimde yanyana poz veren özellikle ağızlarından kutsal değerlerimizi düşürmeyenler, ellerini vicdanlarına koysunlar ve kul hakkı yemeden,torpil yapmadan,yaptırmadan thy'de işe girdik müdür,başkan yardımcısı falan olduk desinler de görelim. İnsanlar para hırsı yüzünden ne hallere düşüyorlar yazık. Kimse parayla alakası yok demesin bal gibi var aksi ise neden bu kadar maaş bize çok yarısını verin demiyorlar? Çok günahınız var başta da kul hakkı ya Mevla'nın gazabından korkmuyorsunuz ya da gazabını umursamıyorsunuz başka aklıma birşey gelmiyor.
  • thy kargo fetocuların ana merkezlerindendi hala da öyle. oradaki uzman,şef,müdürlerin hemen hepsi kripto fetoculardır. bahadır,serdar,zekeriya ve abd'de bir dönem kalan diğer uzman,şef ve müdürler,abd'de nerede eğitim almış,kimlerin evlerinde kalmış,oraya kimlerin vasıtasıyla gitmişlerdir? bunların referansları ortadadır! bunlar bir zamanlar kasıla kasıla fetoyu övüyorlardı vaazlarını telden dinliyorlardı bağış yapıyorlardı şimdi sözde döndüler! bahadır, gösteriş için gazete okur gibi masasında kuran okur,okuması bitti mi bilgisayarın yanına koyardı bir anda uzmanlıktan müdürlüğe yükseldi! karadenizli serdar zaten başlı başına komedi, bir toplantıda kargo uçaklarında neden yolcu taşınmıyor diye soru sormuş millet şaşakalmıştı. zekeriya'nın o müthiş bilgisiyle! kargo handling'e nasıl müdür yapıldığını herkes çok merak ediyor oradaki bayan şefin fetocu olduğu iddia edilen kocasının fransa'da müdürlük yaparken ailesine şirket kasasından 1000 euroluk yemek nasıl yedirdiğini de. bir başka yetenek şampiyonu müdür ahmet'in abisinin, taşeronda çalışırken, thy kadrosuna bileğinin hakkıyla geçmeden ! önce kargoda çalışanlara borç takmasını da iyi bilirler. halit efendi,thy'ye girmeden önce çalıştığı yerden kovulduğunu böbürlenerek anlatırdı. şimdi müdür olan bir yurtdışı şef yüzünden üst yönetimden yediği fırçalar hala herkesin dilinde. muhasebeye başkan yardımcısı olan, beraber personelin nefret ettiği eski müdür bilal için de ağır fetocu iddiaları var. kargoda herkes kimin ne olduğunu iyi bilir yönetimin bilmemesi mümkün değil. hepsi birbirinin adamı. bunlar thy'ye torpille,kul hakkı yiyerek girmiş,para ve makam sahibi olmuşlardır. yüce allah onlardan ve onları iş ve makam verenlerden mutlaka hesap soracaktır, unutmasınlar ki onun adaleti şaşmaz!

Turkish Cargo, Türkiye İhracatçılar Meclisine bağlı ihracatçı birlikleriyle İstanbul’ daki kargo tesislerinde bir araya geldi.

TİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Ege Yaş Sebze Meyve İhracatçıları Birliği Başkanı Rıza Seyyar, İstanbul Yaş Sebze ve Meyve İhracatçıları Birliği Başkanı Latif Ünal, Sebze Meyve Sektör Kurulu Başkanı ve İstanbul Yaş Sebze ve Meyve İhracatçıları Birliği Başkan Yrd. Melisa Tokgöz Mutlu ve Ege Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği Başkanı Sinan Kızıltan’ın yanı sıra ihracatçı birliklerinin temsilcilerinin katıldığı çalıştaya,  Türk Hava Yolları A.O adına Kargodan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Turhan Özen, Kargo Pazarlama & Satış Başkan Yardımcısı Halit Anlatan, Kargo Operasyon Başkan Yardımcısı Serdar Demir ve ilgili ünitelerin yöneticileri katılım sağladılar.

Kargodan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Turhan Özen’ in moderatörlüğünde gerçekleştirilen çalıştay, Özen'in açılış konuşması ile başladı. Özen 'Değerli ihracatçılarımızla Berlin Fruit Logistica fuarında biraraya geldiğimizde, ortak bir çalıştay yapma kararı almıştık. Bu çalıştay hem bizim, hemde ihracatçılarımız için çok faydalı bir çalışma olacak. Bu çalıştayda Turkish Cargo olarak bizim amacımız, ihracatçılarımızın beklentilerini daha detaylı ve olabildiğince sayılarla alabilmek, bunu en iyi şekilde kendi içimizde planlamak ve maksimum şekilde hazırlıklarımızı yapmak, dolayısıyla  sezonun başlamasıyla beraber hızlı bir şekilde ihracatçılarımızın ihtiyaçlarına karşılık verebilmektir. “ sözleriyle açılış konuşmasını tamamladı.

TİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Ege Yaş Sebze Meyve İhracatçıları Birliği Başkanı Rıza Seyyar ise; ihracatçı firmaların özellikle uzak uçuşlarla ilgili beklentilerinin olduğunu dile getirdiği   konuşmasında  ‘’ bugün burada daha önce başlattığımız bir çalışma için toplandık. Amacımız bireysel yada sektörel bir çalışma değil, Türkiye’ deki ihraç ürünlerinin dünya metropollerine günlük veya birkaç günlük  zaman diliminde daha hızlı nasıl ulaştırırız. Halihazırda ihracatını gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin değerini nasıl arttırırız. Hem tüketiciye olan değeri hem de piyasa değeri olarak ülke ekonomisine artı ne ilave edilebilir çabası sonucunda buradayız. Aslında amaç ortak; ülke ekonomisine ne kadar ilave katkı sağlayacağız‘’ dedi.

Kargo Pazarlama&Satış Bşk Yrd. Halit Anlatan’ın özellikle yaş sebze ve meyve sektörünün hava kargo pazarında büyüdüğü noktalara vurgu yaparak gerçekleştirdiği sunum ; Turkish Cargo’ nun mevcut filo ve network yapısının yanında yakın zamanda hangi bölgelere ağırlık verilebileceği ve filoya ilave edilecek yeni uçaklar ile ulaşacağımız kapasite hakkında geniş bilginin aktarılmasıyla devam etti.

Özel Kargolar Müdürü Abdullah Bahadır Büyükkaymaz’ın yapmış olduğu Bozulabilir Kargolar özelindeki sunumu katılımcıların büyük ilgisini çekti. Sn. Büyükkaymaz yapmış olduğu sunumda, bozulabilir ürünler için Turkish Cargo’ nun sahip olduğu tesis, sertifikalı personel ve geliştirilen özel teçhizatlar hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

İhracatçılar Birliği temsilcilerinin talepleri iletmesiyle devam eden çalıştayda karşılıklı olarak nelerin yapılabileceği üzerinde durularak, artan ihracat seviyesinin hava kargo taşımacılığıyla desteklenebilmesi için çalışmalara başlanacağı ve gereken desteğin karşılıklı olarak sağlanabileceğinin belirtilmesiyle tamamlandı. İhracatçı Birlikleri ile Turkish Cargo arasındaki bu çalışmaların önümüzdeki günlerde de devam edeceği bildirildi.Turkish Cargo ihracatçı birlikleriyle buluştu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

şaka bir yana ~ 5 yıl önce
şaka bir yana halit gerçekten thy deki en boş adamlardan biridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cavit ~ 5 yıl önce
Bir tane dolu adam söylesene...sadece bir tane...torpilsiz gelmemiş..dolu adam ?!
israiloğulları... ~ 5 yıl önce
“Sen haklısın ey Musa! Ama bizim karnımızı Firavun doyuruyor”

Yanıtla

Kalan karakter 1000
torpil airlines ~ 5 yıl önce
Torpille thy'ye girin torpille müdür bilmem ne olun hak yiyin,işyerinde çalışanlara hele sizden olmayanlara eziyet edin sonra biz şöyle müslümanız böyle dindarız,5 vakit namaz kılarız,hacıyız bilmem neyiz diye ortada gezinin. Kendiniz yiyorsunuz umursamıyorsunuz,çoluk çocuğunuz var onlara haram yediriyorsunuz hiç düşünmüyor musunuz? Haram ve helal'i,hakkı,hakkaniyeti bilmeyen,kul hakkını takmayan,vicdanı olmayan,para,güç ve çıkar'a tapanlar nasıl dindar müslüman olur? Milleti kandırıyorsunuz belki de Cenab-ı Hakk'ı nasıl kandıracaksınız ey hak yiyenler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sunum ~ 5 yıl önce
Accountability ve is yapana saygi olmayan bir sirkette Halit gibiler anca Turkce sunum yapar. Event e katilanlara bakarsan dostlar alisveriste gorsun mantigi, politikaci emriyle is yapmaya devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sunum ~ 5 yıl önce
Yılların eskitemediği,tecrübeli,bilgili,birikimli,vizyonlu,deha kargocu ve yönetici Halit sunumda Türk Hava Yolları'na nasıl girdiğini de anlatsaydı herkes bilseydi...Yazık koskoca şirket kimlerin eline kaldı. İlker çıkar 6-5 milyar tlik borcu 43 milyona indirdik gibi akıllara seza laf eder bu zat çıkar kargo sunumu yapar.Devlet el altından destek vermese ne yaparlardı görürdük. Birinin adamı ya da hemşehrisi oldun mu ya da bir cemaate,tarikate falan yakınsan,çıkarın uğruna her kılığa girebilecek biriysen sırtın yere gelmez bu ülkede.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sunum'a ~ 5 yıl önce
Anlatsana, merak ettik.
sunum'a rumuzuna ~ 5 yıl önce
anlatmaya gerek yok herşey meydanda. sunumu bile doğru düzgün yapamayan biri. vasfın olmadığı halde, siyasi torpil yaptırmak da emek ister kolay iş değildir o da kendince haklı tabii. nasıl becermiş işe girmiş o seviyeye gelmiş git kendisine sor çok merak ettiysen.
ne desek boş ~ 5 yıl önce
Haberde ismi geçen ve resimde yanyana poz veren özellikle ağızlarından kutsal değerlerimizi düşürmeyenler, ellerini vicdanlarına koysunlar ve kul hakkı yemeden,torpil yapmadan,yaptırmadan thy'de işe girdik müdür,başkan yardımcısı falan olduk desinler de görelim. İnsanlar para hırsı yüzünden ne hallere düşüyorlar yazık. Kimse parayla alakası yok demesin bal gibi var aksi ise neden bu kadar maaş bize çok yarısını verin demiyorlar? Çok günahınız var başta da kul hakkı ya Mevla'nın gazabından korkmuyorsunuz ya da gazabını umursamıyorsunuz başka aklıma birşey gelmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy cargo ~ 5 yıl önce
thy kargo fetocuların ana merkezlerindendi hala da öyle. oradaki uzman,şef,müdürlerin hemen hepsi kripto fetoculardır. bahadır,serdar,zekeriya ve abd'de bir dönem kalan diğer uzman,şef ve müdürler,abd'de nerede eğitim almış,kimlerin evlerinde kalmış,oraya kimlerin vasıtasıyla gitmişlerdir? bunların referansları ortadadır! bunlar bir zamanlar kasıla kasıla fetoyu övüyorlardı vaazlarını telden dinliyorlardı bağış yapıyorlardı şimdi sözde döndüler! bahadır, gösteriş için gazete okur gibi masasında kuran okur,okuması bitti mi bilgisayarın yanına koyardı bir anda uzmanlıktan müdürlüğe yükseldi! karadenizli serdar zaten başlı başına komedi, bir toplantıda kargo uçaklarında neden yolcu taşınmıyor diye soru sormuş millet şaşakalmıştı. zekeriya'nın o müthiş bilgisiyle! kargo handling'e nasıl müdür yapıldığını herkes çok merak ediyor oradaki bayan şefin fetocu olduğu iddia edilen kocasının fransa'da müdürlük yaparken ailesine şirket kasasından 1000 euroluk yemek nasıl yedirdiğini de. bir başka yetenek şampiyonu müdür ahmet'in abisinin, taşeronda çalışırken, thy kadrosuna bileğinin hakkıyla geçmeden ! önce kargoda çalışanlara borç takmasını da iyi bilirler. halit efendi,thy'ye girmeden önce çalıştığı yerden kovulduğunu böbürlenerek anlatırdı. şimdi müdür olan bir yurtdışı şef yüzünden üst yönetimden yediği fırçalar hala herkesin dilinde. muhasebeye başkan yardımcısı olan, beraber personelin nefret ettiği eski müdür bilal için de ağır fetocu iddiaları var. kargoda herkes kimin ne olduğunu iyi bilir yönetimin bilmemesi mümkün değil. hepsi birbirinin adamı. bunlar thy'ye torpille,kul hakkı yiyerek girmiş,para ve makam sahibi olmuşlardır. yüce allah onlardan ve onları iş ve makam verenlerden mutlaka hesap soracaktır, unutmasınlar ki onun adaleti şaşmaz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000