07 Ocak 2014, Salı 10:40:02

YOLCULAR UÇAKTA OLAY ÇIKARDI!

İstanbul'dan Basra'ya uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları'na ait uçağın kötü hava koşulları nedeniyle Kuveyt'e acil iniş yaptığı sırada kabin görevlilerinin uçaktaki Iraklıların saldırısına uğradığı iddia edildi. THY, saldırı iddialarını yalanladı.
  • Adamlar bibirini bogazlio kalmiski kabindeki bir iki tane nazik bayan bunlarla bas edecekdi. Ne ise bir adak kessinler ucuz kurtulmuslar.
  • THY birde hala bayan alımına devam ediyor yazıkya nasıl bir yönetim nasıl bir işleyiş kimlerin torpillileri başlatılmak isteniyor bilmiyorum
  • "portakal suyu veriyorsunuz 5 milyar alıyorsunuz" diyenlere selam olsun..zor iş abi , uğraşılmaz..
  • Demek ki uçakta Arap bahari yasanmis. Bir kere misira uçarken uzun sakalli ve Cihadci bir Misirli karimin yanina oturamazsin dedi ve beni kolumdan tuttu neyse ki kabin memuru onu sakinlestirdi ve karisini baska bir koltuga yerlestirdi. Bir daha bu kalitesiz Araplarla yolculuk mu Asla.
  • Evet paradan önce güvenliği düşünen şirketler her yere uçmazlar.
  • araplarla ucmanin nasil birsey oldugunu biliyorum cok gecmis olsun.
  • i hate arabs
  • pilot acacaktı bi mezdeke oynayacaklardı inene kadar..ancak bundan anlarlar :))))) hheheh
  • basraya ucan kac sirket varki?? Iraka ucmanın ciddi emniyet zaafiyetleri var... Meydanlar yetersiz... yolcular bilincisz cep telefonunu kapatmaz.. emniyet kemerini baglamaz... allah kolaylık versin..

İstanbul'dan Basra'ya uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları'na ait uçağın kötü hava koşulları nedeniyle Kuveyt'e acil iniş yaptığı sırada kabin görevlilerinin uçaktaki Iraklıların saldırısına uğradığı iddia edildi.

Kuveyt gazetesi El Vatan'ın bildirdiğine göre dün yaşanan olay medyaya bugün yansıdı.

Habere göre, İstanbul'dan havalanan Airbus 319 tipi TK 798 sefer sayılı uçak Basra'ya giderken kötü hava nedeniyle Kuveyt'e acil iniş yaptı. Bir süre burada bekledikten sonra pilot yolculara Irak'ta havanın kötüleşmekte olduğunu bu nedenle İstanbul'a dönülmesi gerektiğini ifade etti.

Uçaktaki 18 Iraklı yolcu kaptan pilotun bu kararını protesto etmeye başladı. Bunun üzerine kaptan pilot havaalanı güvenliğini uçağa çağırdı.Güvenlik görevlileri yolcuları sakinleştirip uçağı terk ettikten sonra Iraklılar yeniden ayaklandı ve kabin ekibine saldırdı.

Haberde şu ifadeler yer aldı: "Güvenlik görevlileri uçağı terk ettikten sonra Iraklılar yeniden protestoya başladı ve kabin ekibine saldırdı. Bunun üzerine kaptan yeniden güvenliği aradı. Daha sonra Iraklılar uçaktan indirildi ve Basra'ya giden başka bir uçağı beklemek üzere havaalanı oteline götürüldü." (Milliyet)

YOLCULAR UÇAKTA OLAY ÇIKARDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Kim takar ~ 9 yıl önce
Adamlar bibirini bogazlio kalmiski kabindeki bir iki tane nazik bayan bunlarla bas edecekdi. Ne ise bir adak kessinler ucuz kurtulmuslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 9 yıl önce
THY birde hala bayan alımına devam ediyor yazıkya nasıl bir yönetim nasıl bir işleyiş kimlerin torpillileri başlatılmak isteniyor bilmiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emekçi ~ 9 yıl önce
"portakal suyu veriyorsunuz 5 milyar alıyorsunuz" diyenlere selam olsun..zor iş abi , uğraşılmaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY A319 ~ 9 yıl önce
Demek ki uçakta Arap bahari yasanmis. Bir kere misira uçarken uzun sakalli ve Cihadci bir Misirli karimin yanina oturamazsin dedi ve beni kolumdan tuttu neyse ki kabin memuru onu sakinlestirdi ve karisini baska bir koltuga yerlestirdi. Bir daha bu kalitesiz Araplarla yolculuk mu Asla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Evet paradan önce güvenliği düşünen şirketler her yere uçmazlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
araplarla ucmanin nasil birsey oldugunu biliyorum cok gecmis olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İraqi ~ 9 yıl önce
i hate arabs

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sebayat ~ 9 yıl önce
pilot acacaktı bi mezdeke oynayacaklardı inene kadar..ancak bundan anlarlar :))))) hheheh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sagdan say ~ 9 yıl önce
basraya ucan kac sirket varki?? Iraka ucmanın ciddi emniyet zaafiyetleri var... Meydanlar yetersiz... yolcular bilincisz cep telefonunu kapatmaz.. emniyet kemerini baglamaz... allah kolaylık versin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000