18 Temmuz 2013, Perşembe 07:50:20

VE RESMEN AÇILIŞI YAPILIYOR

Kastamonu Valisi Bektaş, Kastamonu Havalimanı'nın 19 Temmuz Cuma günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle resmen açılacağını söyledi...
  • gene cuma hep cuma yoksa nasıl gelir oylar sandığı !

Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, 100 milyon lira ek yatırımla yapılan, 5 Temmuz'da Kastamonu-İstanbul arasında tarifeli uçak seferlerine başlanan havalimanının, Türkiye'nin 50. havalimanı olduğunu anlattı.

Havalimanının çok uzun soluklu bir proje olduğuna dikkati çeken Bektaş, "Cuma günü sayın başbakanımızın teşrifleriyle
havalimanımızı resmen açmış olacağız. Kastamonu Havalimanı'nı herkes çok bekledi. Türkiye’nin 50. havalimanını 54 yıl bekledik. Artık herkes bilecek ki Kastamonu'da bir havalimanı var" diye konuştu.

Bektaş, uçak seferlerinin başladığını, doluluk oranlarının iyi gittiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Uçuşlara haftada 4 seferle başladık. İnşallah resmi açılıştan sonra doluluk oranları daha da artacaktır çünkü Kastamonu'nun çok çeşitli potansiyeli mevcut.  Bu seferlerin çok kısa sürede artırılacağına inanıyoruz. Türk Hava Yolları (THY) buna açık. Diğer hava yolu şirketlerimizden de çeşitli talepler söz konusu. Kısa sürede günde bir uçağa, ilerleyen zamanlarda da günde 2 uçağa ulaşmayı umuyoruz."

Başbakan Erdoğan'ın cuma günü 15.30-16.00 saatlerinde havalimanının resmi açılışını, ardından vatandaşlarla iftar yapacağını belirten Bektaş, hazırlıkları sürdürdüklerini vurguladı.

VE RESMEN AÇILIŞI YAPILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

CUMA ~ 9 yıl önce
gene cuma hep cuma yoksa nasıl gelir oylar sandığı !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CUMA ~ 9 yıl önce
NEDEN ? CUMA GÜNÜ NEDEN SENİ SENİN GİBİLERİ RAHATSIZ EDİYOR ? ACABA CAMİYE GİTMEYİŞİNİN , SENİN İÇİNDE BİR VİCDAN PARÇALANMASINA SEBEP OLUYOR OLMASI , OLMASIN ? GİT ARKADAŞIM YA, İŞİN GÜCÜN YOK MU SENİN ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000