02 Ocak 2011, Pazar 21:15:03

"UÇAK PATLAYACAK"

Türk Hava Yolları'nın Ercan - İstanbul uçağına kalkıştan kısa süre uçakta "Uçak patlayacak" notu bulununca Atatürk Havaalanı'nda geniş güvenlik önlemleri alındı.
  • O park ettikleri yer bomba ihbarı yapılmış uçakların park ettirildikleri bölge....Anormal bir durum yok yani...
  • nedense hep ercan kalkıslı ucuslarda not bulunuyor,tuvalet aynasına,duvarına birşeyler yazılıyor,her firmada oluyor,üzerine gidilmeli,herkesin bildiği gibi ercanda güvenlikde dillere destan...geçmişte korsan eylemleride oradan oldu?
  • uçağı patlatacak intihar eylemcisi sadece uçak patlayacak diyemi yazar ? Dalga geçmiş biri tüm sazanlarda yutmuş. peçeteye mi tuvalet kağıgına mı yoksa antetli kağıda mı yazılmış .
  • kalkıştan kısa süre sonra "uçak patlayacak" notu bulunuyor ve uçak inişinin ardından THY bakım hangarının önündeki motor test merkezine mi çekiliyor ? Yaaa, ya haberde gariplik var ya da birşeyler yanlış...ihbar var ve uçarak ercan dan istanbula gelecek motor test in önüne parkedecek..Perihan Savaşın 70 li yıllardaki filmi gibi...
  • İNİSTEN SONRA SENİ PATLATMASINLAR.....
  • Tk 7135 Samsun ankara uçağı teknik arıza nedeni ile 5 saatlik gecikmede hala istanbul'dan parca bekleniyor
  • not ne zaman yazıldı nerde kim tarafından bulundu. security check yapılırken daha önce farkedilmedi mi? o uçağa binen örnek son 2 gün içinde binen tüm temizlik görevlileri kabinmemurları ve pilotların ve özellikle yolcuların bulunup UÇAK PATLAYACAK olarak yazdırılmasını öneriyorum. böylece kimin yazdıgı bulunur tabi profösyönel biri başkasına yazdırıp uçağa binmediyse ama belli ki denyonun biri bunu yapmış bari son yolculara yazdırın da bi iş yapmış olun. kağıttaki parmak izine de bakılabilir 20 parmak izi çıksa da bu işin peşi bırakılmasın cezasız kalmasın isterim.
  • Bu asılsız ihbarı yapanı bulup 30 gün hapishaneye atacaksın sonra da psikiyatri hastanesine sevk edip akli dengesi yerinde midir değildir kontrolünü yaptıracaksın.. Bu iş böyle olacak memlekette malesef bağırsakları arasına sıkışmış taşlı çok adam var.. Zarar kime oluyor yine insanlara, havayolu şirketine polisler alarma geçiyor şu bu uğraş dur, buna sebep olana da kesinlikle cezadan kurtulmamalı para ceza verilmemeli direct hapis ki bir daha yapmasın ve örnek olsun..
  • Detaylı aramayı KKTC'de yapsalar daha iyi olacak, şu ihbarcıyı bulmak açısından.
  • bu tür ihbarlar ercan havaalanında çok sıradan bir olay.bir dönem bazı şirketlere kasıtlı olarak yapılıyordu.bu olayın önüne geçmek için güvenlik güçleri ihbarda belirtilen şirkete bakılmaksızın tüm özel ve bayraktaşıyan şirketlerin uçaklarını aramaya tabi tutunca ihbarlar aniden bıçakla kesilir gibi kesilmişti.
Ercan-İstanbul seferini gerçekleştiren uçakta bulunan not polisi alarma geçirdi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı'ndan kalkış yapan THY'nin İstanbul uçağında, bir kağıda yazılmış olan "uçak patlayacak" notu polisi alarma geçti.

Atatürk Havalimanı'na inişinin ardından THY Teknik Bakım Hangarı'nın önünde bulunan Motor Test Merkezi'ne çekilen uçaktan yolcular çıkartıldı. Bomba imha uzmanları bomba dedektör köpekleri ile uçakta arama yaptı.

Kontroller sonucunda ihbarın asılsız çıktığı anlaşılırken, notu hangi yolcunun yazdığı polis tarafından araştırılıyor
"UÇAK PATLAYACAK"

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 13 yıl önce
O park ettikleri yer bomba ihbarı yapılmış uçakların park ettirildikleri bölge....Anormal bir durum yok yani...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
nedense hep ercan kalkıslı ucuslarda not bulunuyor,tuvalet aynasına,duvarına birşeyler yazılıyor,her firmada oluyor,üzerine gidilmeli,herkesin bildiği gibi ercanda güvenlikde dillere destan...geçmişte korsan eylemleride oradan oldu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
uçağı patlatacak intihar eylemcisi sadece uçak patlayacak diyemi yazar ? Dalga geçmiş biri tüm sazanlarda yutmuş. peçeteye mi tuvalet kağıgına mı yoksa antetli kağıda mı yazılmış .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kalkıştan kısa süre sonra "uçak patlayacak" notu bulunuyor ve uçak inişinin ardından THY bakım hangarının önündeki motor test merkezine mi çekiliyor ? Yaaa, ya haberde gariplik var ya da birşeyler yanlış...ihbar var ve uçarak ercan dan istanbula gelecek motor test in önüne parkedecek..Perihan Savaşın 70 li yıllardaki filmi gibi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
İNİSTEN SONRA SENİ PATLATMASINLAR.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Tk 7135 Samsun ankara uçağı teknik arıza nedeni ile 5 saatlik gecikmede hala istanbul'dan parca bekleniyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
not ne zaman yazıldı nerde kim tarafından bulundu. security check yapılırken daha önce farkedilmedi mi? o uçağa binen örnek son 2 gün içinde binen tüm temizlik görevlileri kabinmemurları ve pilotların ve özellikle yolcuların bulunup UÇAK PATLAYACAK olarak yazdırılmasını öneriyorum. böylece kimin yazdıgı bulunur tabi profösyönel biri başkasına yazdırıp uçağa binmediyse ama belli ki denyonun biri bunu yapmış bari son yolculara yazdırın da bi iş yapmış olun. kağıttaki parmak izine de bakılabilir 20 parmak izi çıksa da bu işin peşi bırakılmasın cezasız kalmasın isterim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu asılsız ihbarı yapanı bulup 30 gün hapishaneye atacaksın sonra da psikiyatri hastanesine sevk edip akli dengesi yerinde midir değildir kontrolünü yaptıracaksın.. Bu iş böyle olacak memlekette malesef bağırsakları arasına sıkışmış taşlı çok adam var.. Zarar kime oluyor yine insanlara, havayolu şirketine polisler alarma geçiyor şu bu uğraş dur, buna sebep olana da kesinlikle cezadan kurtulmamalı para ceza verilmemeli direct hapis ki bir daha yapmasın ve örnek olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Detaylı aramayı KKTC'de yapsalar daha iyi olacak, şu ihbarcıyı bulmak açısından.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bu tür ihbarlar ercan havaalanında çok sıradan bir olay.bir dönem bazı şirketlere kasıtlı olarak yapılıyordu.bu olayın önüne geçmek için güvenlik güçleri ihbarda belirtilen şirkete bakılmaksızın tüm özel ve bayraktaşıyan şirketlerin uçaklarını aramaya tabi tutunca ihbarlar aniden bıçakla kesilir gibi kesilmişti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000