13 Haziran 2019, Perşembe 11:05:29

Tuvana Türkay; "Bu olay THY Basın Müşavirliği'nin ne kadar kötü yönetildiğini gösteriyor"

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, arkadaşı futbolcu Alper Potuk ile birlikte Türk Hava Yolları uçağına binememesi ile ilgili yaşananları sosyal medya hesabından açıkladı.
  • Türk Hava Yolları, dev bir marka. Ne iş yaptığı belli dahi olmayan, sözde oyuncu bu hanımefendinin bizim markamızı ağzına bile alması abes.. Kendi reklamını yapma çabası. Airport haber olarak bunu gündeme almanızı dahi yadırgadım. Kurallar herkes için geçerli, uçağı olan zamanında kapıda olacak, efendi gibi binecek. Havayolu şirketleri kimsenin kaprisleriyle uğraşamaz. Bir konu daha hala Skytrax meselesine takılan, THY'nin kalitesini kendi aklıyla küçük görmeye çalışan 'irlanda' vatandaşları var. THY'nin en yakın Avrupa seferindeki kaliteyi KLM, BA, Delta, American bunların hiçbirisinde bulamazsınız. Size bir kuruyemişi 'atarlar' birde yanında soguk/sıcak içecek verirler. İnsanları anlamıyorum.
  • o pass yolcu yüz de yüz GALATASARAYLIYDI :) have a nice trip :)
  • Bu konu kendini beğenmiş bir Artışın egosudur,ne demek arkadaşım alınmadı? Bütün uçak yolcuları bilir kahin olmaya da gerek yok , bütün uçak şirketleri yapıyor geç gelene yer olmaz.Ve bu insanların yüzünden de uçaklar geç kalkıyor! Türk Havayolları nı suçlamadan önce çuvaldızı kendinize batırın. Senede 40 ila 45 günü havada geçiren yolcu olarak yazıyorum. Erken gelin!!!!!!
  • Overbook uygulaması bir çok firmada mevcut ve biliniyor uçağa alınma sırasında her zaman yolcunun öncelimi vardır pass yolcunun değil ki kendi personellerine jumpseat den de yer verebilirler.
  • herkes zaten bu aralar basın müşavirliğine yürüyor, bende yürüyeyim demiş bizim uyanık tuvana. ama onda bunu düşüenecek beyin yok, belliki birileri yönlendirmiş bizim uyanık tuvanayı. zeki kız
  • Havacılığın kuralları bu ülkeyi ve kurumları yönetenler ve yakınları için de geçerli mi? Aynı durumda mesela İBB adayının oğlu ya da ulaştırma bakanının kızı olsaydı uçağa alınır mıydı alınmaz mıydı? Bu ülkede kurallar sıradan vatandaşlar için geçerlidir,güçlü,zengin,iktidar olanlar için değil,bu durum eskiden de böyleydi şimdi daha da beter halde.
  • Hiç görmedim daha önce
  • Eger yabanciysan, Turk asilli ve/veya sekizinci sinif baska ulkeden ol farketmez, ugruna hersey feda edilir, Vip pas gidersin sevgilini bile goturursun, fazla para alirsin, odul bosu verirler, blok bos gunlerin her ay 10 gun olur, Gidecegin seferler ozenle secilir ve ilave para alabilecegin gunler guzel oteller secilir, sana servis hizmeti verirler, haa bunu herkes bilir, sen tesadufen ogrenir ve yakinirsan canini bir sekilde yakarlar..
  • %800 büyüdü diyenler kaç yıldızlı hava yolu oldu ona da baksınlar! Bu kadar para harcayıp bu kadar kötü bir yönetim olamaz. Son kalan 2 bileti dünyanın parasını ödeyerek satın alan insanların uçağa alınmaması kadar saçma bir şey yok! Avrupa da ki dandik hava yollarının kar elde etmek için yaptığı overbooking uygulamasını benimseyen THY, bu uygulamalarla insanları kendi milli havayolundan soğuttu!
  • Yahu 2dir ünlü deyip duruyorsunuz. Bunun neresi ünlü!

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, arkadaşı futbolcu Alper Potuk ile birlikte Türk Hava Yolları uçağına binememesi ile ilgili yaşananları sosyal medya hesabından açıkladı.

Türk Hava Yolları'nın kendi personelinin pass uçuşunu gerçekleştirebilmesi için kendilerinin mağdur edildiğini iddia eden Tuvana Türkay, THY kanadından yapılan açıklamalarda dava ile tehdit edildiklerini ve THY Basın Müşavirliği'nin kötü yönetildiğini ifade etti.

İşte Tuvana Türkay'ın o açıklamaları:

Tuvana Türkay; "Bu olay THY Basın Müşavirliği'nin ne kadar kötü yönetildiğini gösteriyor"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (76)

hakkı ~ 2 ay önce
Türk Hava Yolları, dev bir marka. Ne iş yaptığı belli dahi olmayan, sözde oyuncu bu hanımefendinin bizim markamızı ağzına bile alması abes.. Kendi reklamını yapma çabası. Airport haber olarak bunu gündeme almanızı dahi yadırgadım. Kurallar herkes için geçerli, uçağı olan zamanında kapıda olacak, efendi gibi binecek. Havayolu şirketleri kimsenin kaprisleriyle uğraşamaz. Bir konu daha hala Skytrax meselesine takılan, THY'nin kalitesini kendi aklıyla küçük görmeye çalışan 'irlanda' vatandaşları var. THY'nin en yakın Avrupa seferindeki kaliteyi KLM, BA, Delta, American bunların hiçbirisinde bulamazsınız. Size bir kuruyemişi 'atarlar' birde yanında soguk/sıcak içecek verirler. İnsanları anlamıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gs ~ 2 ay önce
o pass yolcu yüz de yüz GALATASARAYLIYDI :) have a nice trip :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yıldırım ~ 2 ay önce
Bu konu kendini beğenmiş bir Artışın egosudur,ne demek arkadaşım alınmadı? Bütün uçak yolcuları bilir kahin olmaya da gerek yok , bütün uçak şirketleri yapıyor geç gelene yer olmaz.Ve bu insanların yüzünden de uçaklar geç kalkıyor! Türk Havayolları nı suçlamadan önce çuvaldızı kendinize batırın. Senede 40 ila 45 günü havada geçiren yolcu olarak yazıyorum. Erken gelin!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yer hizmetleri ~ 2 ay önce
Overbook uygulaması bir çok firmada mevcut ve biliniyor uçağa alınma sırasında her zaman yolcunun öncelimi vardır pass yolcunun değil ki kendi personellerine jumpseat den de yer verebilirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uyanık tuvana ~ 2 ay önce
herkes zaten bu aralar basın müşavirliğine yürüyor, bende yürüyeyim demiş bizim uyanık tuvana. ama onda bunu düşüenecek beyin yok, belliki birileri yönlendirmiş bizim uyanık tuvanayı. zeki kız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kural ??? ~ 2 ay önce
Havacılığın kuralları bu ülkeyi ve kurumları yönetenler ve yakınları için de geçerli mi? Aynı durumda mesela İBB adayının oğlu ya da ulaştırma bakanının kızı olsaydı uçağa alınır mıydı alınmaz mıydı? Bu ülkede kurallar sıradan vatandaşlar için geçerlidir,güçlü,zengin,iktidar olanlar için değil,bu durum eskiden de böyleydi şimdi daha da beter halde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kim bu şımarık kız ~ 2 ay önce
Hiç görmedim daha önce

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yabancidir o yabanci ~ 2 ay önce
Eger yabanciysan, Turk asilli ve/veya sekizinci sinif baska ulkeden ol farketmez, ugruna hersey feda edilir, Vip pas gidersin sevgilini bile goturursun, fazla para alirsin, odul bosu verirler, blok bos gunlerin her ay 10 gun olur, Gidecegin seferler ozenle secilir ve ilave para alabilecegin gunler guzel oteller secilir, sana servis hizmeti verirler, haa bunu herkes bilir, sen tesadufen ogrenir ve yakinirsan canini bir sekilde yakarlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 2 ay önce
%800 büyüdü diyenler kaç yıldızlı hava yolu oldu ona da baksınlar! Bu kadar para harcayıp bu kadar kötü bir yönetim olamaz. Son kalan 2 bileti dünyanın parasını ödeyerek satın alan insanların uçağa alınmaması kadar saçma bir şey yok! Avrupa da ki dandik hava yollarının kar elde etmek için yaptığı overbooking uygulamasını benimseyen THY, bu uygulamalarla insanları kendi milli havayolundan soğuttu!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Veli ~ 2 ay önce
Kendi adına konuş.
ünlü? ~ 2 ay önce
Yahu 2dir ünlü deyip duruyorsunuz. Bunun neresi ünlü!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000