04 Kasım 2013, Pazartesi 18:07:09

'TURKISH AIRLINES OPEN' BAŞLIYOR

“Turkish Airlines Open 2013” ile Tiger Woods ve dünyanın en iyi golfçüleri, Avrupa'nın en yeni ve en heyecan verici golf turnuvasında büyük bir rekabete giriyor.
  • THY Türkiye bin gerçek gururu ve dünyanın en iyi havayolu şirketidir.sezarın hakkı sezara
  • sac paralari buralara takunya ve torpil havayollari , aman sakin acgozlu,doymaz,sukretmez,biat etmez personeline verme gunah olur sonra !!!!
  • Vay anasini. Adama bak.

Türk Hava Yolları, tüm golf severlere, 78 güçlü rakibin heyecan verici final serisinin 3. ayağında verecekleri müthiş mücadeleye tanıklık etme imkanı sunuyor.

Turnuva takviminde Race to Dubai öncesi önemli bir yer tutan ve dünya sıralamasında birinciliği olan Tiger Woods’un da katılacağı 7 Milyon dolar ödüllü “The Turkish Airlines Open 2013”, 7-10 Kasım tarihleri arasında The Montgomerie Maxx Royal Otel – Belek, Antalya’da gerçekleşiyor.

Geçen sene yine Antalya’da gerçekleşen Turkish Airlines World Golf Final’a da katılan ve 14 kez Major Şampiyon olan Tiger Woods, turnuva kapsamında 78 yarışmacıyla birlikte mücadele veriyor.

US PGA Tour’da Players Championship de dahil olmak üzere, bu sezon 4 kez oyun kazanan Tiger Woods geçtiğimiz aylarda, “Türkiye’yi ilk ziyaretimde çok güzel zaman geçirdim. Türk Hava Yolları, Türkiye Golf Federasyonu ve maçları takip eden izleyiciler, organizasyonu benim için çok daha özel kıldılar. Bir sonraki turnuvada tekrar oynamak için sabırsızlanıyorum” şeklinde düşüncelerini paylaşmıştı.

Geçen yıl Antalya Golf Kulübü’nde 8 profesyonel oyuncunun mücadele ettiği ve İngiliz golfçü Justin Rose’un kazandığı turnuva, Türkiye’nin evsahipliğinde, dünya klasmanında ilk profesyonel golf turnuvası olma özelliğine sahip.

“Turkish Airlines Open” turnuva programı şu şekilde gerçekleşiyor;

7 Kasım Perşembe
• 07:15 – 16:45 Şampiyonanın 1. Turu
• 08:00 – Kapıların Açılması
• 08:45 – 10:45 Başlama Saati
• 15:45 – Takribi Bitiş

8-9 Kasım Cuma & Cumartesi
• 07:15 – 16:45 Practice Range’in Açılması
• 08:00 – Kapıların Açılması
• 08:45 – 10:45 Başlama Saati
• 15:45 – Takribi Bitiş

10 Kasım Pazar
• 06:45 – 10:15 Practice Range’in Açılması
• 08:00 – Kapıların Açılması
• 08:15 – 10:15 Başlama Saati
• 15:15 – Takribi Bitiş
• 15:30 – Ödül Töreni (18. Yeşil)

Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu “Dünyanın dört bir yanında yer alan başlıca turizm ve golf destinasyonları arasındaki itibarımızı daha üst kademelere taşıyan istek ve kararlılığımız ile tüm dünyaya duyuracağımız turnuva Türkiye’deki golf severlere harika bir hafta yaşatacak. Ayrıca, turnuva kapsamında Tiger Woods’u ikinci kez Türkiye’de görmek hepimiz için son derece keyifli olacak.” dedi.

Türk Hava Yolları,  2013 yılında sadece profesyonel golf ile yetinmiyor, ayrıca, dünyanın 12 farklı şehrinde gerçekleşecek amatör bir golf etkinliği olan Turkish Airlines World Golf Cup Grand Final’ı da hayata geçiriyor. Söz konusu turnuvanın önümüzdeki yıl 24 şehirde oynanması planlanıyor. Şu ana dek Dubai, Singapur, Tokyo ve Seul’de gerçekleştirilen turnuvalar, Pekin, New York, Moskova, Milano, Frankfurt, Paris, Delhi ve Londra ile devam ediyor.

Turizm ve Kültür Bakanlığı tarafından sunulan “Turkish Airlines Open 2013”ün yıldızı Tiger Woods, turnuva öncesinde önemli bir etkinliğe daha imza atıyor. Türkiye’de düzenlenen ilk Avrupa Golf Turnuvası etkinliği dahilinde Antalya, Belek’e geçmeden önce İstanbul’da yer alan Boğaz Köprüsü’nün göz kamaştıran manzarası eşliğinde yeni bir girişimin öncülüğünü yapıyor. Dünyanın en iyi golf oyuncusu unvanına sahip Woods, iki kıtayı birbirine bağlayan ikonik Boğaziçi Köprüsü üzerinde Doğu'dan Batı'ya golf atışı yapan yegane golf oyuncusu olarak tarihe geçiyor.”

'TURKISH AIRLINES OPEN' BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

gezginci ~ 9 yıl önce
THY Türkiye bin gerçek gururu ve dünyanın en iyi havayolu şirketidir.sezarın hakkı sezara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
amman haaa !!! ~ 9 yıl önce
sac paralari buralara takunya ve torpil havayollari , aman sakin acgozlu,doymaz,sukretmez,biat etmez personeline verme gunah olur sonra !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Vay anasini. Adama bak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000