06 Nisan 2011, Çarşamba 09:14:24

TÜRK HAVA YOLLARI OTEL YAPTIRACAK

2011 Kış Oyunları’nın tanıtım etkisi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın özel ilgisi ile Erzurum yeni bir yatırıma da daha kucak açacak. Türk Hava Yolları’nın Erzurum’a 100 yataklı bir otel yaptırmak için fizibilite çalışması yaptığı öğrenildi.
  • sizinkiler belki bu secimi alir hee??
  • sana ben bir proje sunmayacagim tahmin ettigin gibi bir projem yok olursa da haber veririm ama ancak tek dusuncem badem biyiklar gitsin yeter artik badem biyiklilarin ulu orta gezdikleri.yaptiklarinin yaninda badem biyikli vetakunca oluslari basarili da olsa benim icin basarisizdir.olay bu.
  • erzuurmda bu kis iyiki universite oyunlari duzenlendi hotlecilerin bir taraflari kalkmis subat sonu yetiskin cocuk rezervasyonu istedik 350-eur gecelik fiyat cektiler isvicrenin avusturyanin fransanin italyanin en unlu kis sporlari mekrezlerinde bile boyle yuksek ucret yok avrupadan millet ne yapsin erzurumda alplerde cok daha iyi yerlerde daha ucuza kayak yapmak varken belki gelirler avrupadan bu arada THY nin her yaptigini elestirmeyi vazife bilen arkadaslar birde sizden proje gorsek en azindan fikir olarak ama olmayan seyi beklemek hayal tabiki sizlerden saygilarimla
  • thy nin badem biyiklilara armaganı palandokene yakin kiyak oteli... TURKISH AIRLINES powered by AKP.
  • Tesettür oteli mi açıyor ?
  • Duy Ya Hazreti Ömer! Adaletin nerede Ya Ömer! Duy Ya Ömer! Sen adatel timsali Ya Ömer! Alnı secdeye gelenleri, sana havale ediyoruz Ya Hz. Ömer... Sen Ya Ömer, bunların hakkından sen gelirsin Ya Ömer...
  • THY kendi işini yapsın ,uçmak ve uçurmak prensip ister,
  • THY yollarin ust duzey burokratin TATIL yapmalari icin ÖTEL Yapiyor.... Sayin BASBAKAN Sizden Gurur Duyuyoruz Sadece Bazi kurumlarda....???? YARATIYOR....
  • Valla çok iyi olur. Ayrıca kayak malzemesi üretmeye de başlarlar. Deve çiftliği, cami, plastik terlik imalatına da girmeliler. Yönetim biliminde bir kural vardır; bildiğin işe yoğunlaş, bilmediğin, uzmanlığın olmayan konulara girme diye. THY para kazandı diye politik baskıyla bilmediği konulara sokuluyor. Çok hatalı.
  • iyi bir karar. yakında paket turlarda yapmaya başlarlar.

Erzurum yerel basınında yer alan haberlere göre; 2011 Kış Oyunları’nın kente sağladığı tanıtım desteği sayesinde yeni yatırımlar kentin kapısını çalmaya başladı. İlk olarak bir dünya markası haline gelen Türk Hava Yolları’nın Erzurum’a 100 yataklı bir otel yaptıracağı öğrenildi. Kent merkezinde yapılması planlanan otel için THY yetkililerinin yer tespiti yaptığı belirtilirken, yatırımla ilgili edetayların önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı kaydedildi.

“YATIRIMCI SEZONU GÖRMEK İSTİYOR”

Bu arada yeni yatırımlar için 2012 kış sezonunun çok önemli olduğunu söyleyen Erzurumlu turizmciler, “2011 Kış Oyunları Palandöken başta olmak üzere Kandilli ve Konaklı’nın tanıtımı açısından büyük yarar sağladı. Şimdi tüm yatırımcılar 2012 kış sezonunu görmek istiyorlar. Bu noktada charter seferleri vegelecek turistlerin profili çok önemli olacak” dediler.

“AVRUPALI TURLAR GELMEYE BAŞLADI”

Palandöken’e son 10 yılda en çok Rus turistin geldiğini anımsatan turizmciler son dönemde Avrupalı turistlerin de dikkatini çekmeye başladıklarını belirttiler. Yatırımcıların uygun ortamı aradığını belirten turizmciler, şunları söylediler. “Artık Avrupalı turlar Erzurum’u tercih etmmeye başladı. Ancak Avrupalılar kaliteye çok düşkünler. Yeni ve bol yıldızlı otel arayışındalar. 2012 yılından sonra en az 2ya da 3 otelin Erzurum’a yapılacağını öngürüyoruz.”

“İSTİKRAR ÇOK ÖNEMLİ”

“Ancak bu noktada 12 Haziran Genel seçimleri de çok önemli. Yatırımcılar siyasi istikrar istiyorlar. 12 Haziran seçimlerinden çıkacak sonuç Erzurum’a yapılacak yatırımlara da bir anlamda zemin oluşturacak. Seçimden sonra dengelerin değişmemesi ve 2012 kış sezonunun hareketli geçmesi Erzurum’a yep yeni yatırımlarla buluşturacaktır.”

 

TÜRK HAVA YOLLARI OTEL YAPTIRACAK

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 13 yıl önce
sizinkiler belki bu secimi alir hee??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sana ben bir proje sunmayacagim tahmin ettigin gibi bir projem yok olursa da haber veririm ama ancak tek dusuncem badem biyiklar gitsin yeter artik badem biyiklilarin ulu orta gezdikleri.yaptiklarinin yaninda badem biyikli vetakunca oluslari basarili da olsa benim icin basarisizdir.olay bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
erzuurmda bu kis iyiki universite oyunlari duzenlendi hotlecilerin bir taraflari kalkmis subat sonu yetiskin cocuk rezervasyonu istedik 350-eur gecelik fiyat cektiler isvicrenin avusturyanin fransanin italyanin en unlu kis sporlari mekrezlerinde bile boyle yuksek ucret yok avrupadan millet ne yapsin erzurumda alplerde cok daha iyi yerlerde daha ucuza kayak yapmak varken belki gelirler avrupadan bu arada THY nin her yaptigini elestirmeyi vazife bilen arkadaslar birde sizden proje gorsek en azindan fikir olarak ama olmayan seyi beklemek hayal tabiki sizlerden saygilarimla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
thy nin badem biyiklilara armaganı palandokene yakin kiyak oteli... TURKISH AIRLINES powered by AKP.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Tesettür oteli mi açıyor ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Duy Ya Hazreti Ömer! Adaletin nerede Ya Ömer! Duy Ya Ömer! Sen adatel timsali Ya Ömer! Alnı secdeye gelenleri, sana havale ediyoruz Ya Hz. Ömer... Sen Ya Ömer, bunların hakkından sen gelirsin Ya Ömer...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
THY kendi işini yapsın ,uçmak ve uçurmak prensip ister,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
THY yollarin ust duzey burokratin TATIL yapmalari icin ÖTEL Yapiyor.... Sayin BASBAKAN Sizden Gurur Duyuyoruz Sadece Bazi kurumlarda....???? YARATIYOR....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Valla çok iyi olur. Ayrıca kayak malzemesi üretmeye de başlarlar. Deve çiftliği, cami, plastik terlik imalatına da girmeliler. Yönetim biliminde bir kural vardır; bildiğin işe yoğunlaş, bilmediğin, uzmanlığın olmayan konulara girme diye. THY para kazandı diye politik baskıyla bilmediği konulara sokuluyor. Çok hatalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
iyi bir karar. yakında paket turlarda yapmaya başlarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000