12 Temmuz 2013, Cuma 10:21:06

TÜRK HAVA YOLLARI "236" DİYECEK

Türk Hava Yolları, İstanbul-Bingöl-İstanbul seferlerine yarın başlıyor…
  • 100 bin nüfuslu şehire havalimanı da ne demek oluyor ? yazık günah değil mi yapılan yatırıma ? Elazığ, Muş zaten bu şehirlerin 1 saat uzagında... yapın düzgünce otobanı düşsün mesafe yarıya binilsin Elazığ'dan, Muş'tan... 39 Milyon TL az bir rakam değil... Dilerim ki, hayırlı uğurlu olur.
  • ohhh, şimdi nasılda kalkınacak bingöl. turist patlaması yaşanacak. ığdır mesela uçtu uçtu. doğunun parisi... köylü, çiftçi, işçi tüm halk zil takıp oynuyor. çok büyük eksiklikti taaa 1.5 saatlik kars git uçağa bin. peeehhh. bal, şeker mis oldu valla. kalkıcak bingölde artık. bi havalimanı eksikti tam oldu.
  • Bu havalimanına çok geç bile kalındı bingöllüler uçmak için yerine göre 200 km yol gidiyorlardı en yakın mesafe110 km iki seneye gümrükte koyarlar inşallah haydi türkiyem hep ileri durmak yok icraatlere devam büyük düşün canım türkiyem
  • Vatana millete Hayirli olmasini temenni ederim. Sirnak'ta ayni sekilde.. Sene sonuna kadar Hakkari'ninde acilmasiyla bal üstüne kaymak olur Bölge icin...

Bingöl Havalimanı bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle resmen açılıyor. Türk Hava Yolları tarından itibaren tarifeli seferlere başlıyor.

Dünyanın 4’ncü büyük uçuş ağına sahip ve son üç yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları’nın 103 ülkede 236. destinasyonu Bingöl oldu.

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Bingöl seferleri, yarın itibariyle haftada 3 gün karşılıklı olmak üzere Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri icra edilecek. İstanbul’dan Bingöl’e tüm vergiler dahil tek yön 94 TL’den başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edilebilir.

İŞTE THY'NİN İSTANBUL-BİNGÖL-İSTANBUL TARİFELİ UÇUŞ SAATLERİ

TÜRK HAVA YOLLARI "236" DİYECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

uınuj ~ 9 yıl önce
100 bin nüfuslu şehire havalimanı da ne demek oluyor ? yazık günah değil mi yapılan yatırıma ? Elazığ, Muş zaten bu şehirlerin 1 saat uzagında... yapın düzgünce otobanı düşsün mesafe yarıya binilsin Elazığ'dan, Muş'tan... 39 Milyon TL az bir rakam değil... Dilerim ki, hayırlı uğurlu olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TYLER ~ 9 yıl önce
ohhh, şimdi nasılda kalkınacak bingöl. turist patlaması yaşanacak. ığdır mesela uçtu uçtu. doğunun parisi... köylü, çiftçi, işçi tüm halk zil takıp oynuyor. çok büyük eksiklikti taaa 1.5 saatlik kars git uçağa bin. peeehhh. bal, şeker mis oldu valla. kalkıcak bingölde artık. bi havalimanı eksikti tam oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir THY yolcusu ~ 9 yıl önce
Yapilan iyi birseyi de takdir edin be. 94 liraya sen otobusle gidemezsin Bingole
İstanbul ~ 9 yıl önce
Bu havalimanına çok geç bile kalındı bingöllüler uçmak için yerine göre 200 km yol gidiyorlardı en yakın mesafe110 km iki seneye gümrükte koyarlar inşallah haydi türkiyem hep ileri durmak yok icraatlere devam büyük düşün canım türkiyem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DUSTK ~ 9 yıl önce
Vatana millete Hayirli olmasini temenni ederim. Sirnak'ta ayni sekilde.. Sene sonuna kadar Hakkari'ninde acilmasiyla bal üstüne kaymak olur Bölge icin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000