28 Ocak 2009, Çarşamba 09:10:10

Tokat uçmak istiyor...

Tokat Havaalanı'na uçak seferlerinin tekrar başlatılması için girişimler devam ediyor.
  • valla elazığın 1500lük pistine bile iniyorsa tokata da inmeli ama ne hikmetse thy yetkilileri yaptıkları incelemede uçağım inemez bahanesini ileri sürdüler.
  • 319 tokat'a iner,aslanlar gibi hemi de -(fs2004 pgmd*a319)
  • buraya atlasın yaptığı uçuş tamamen siyasi talep doğrultusunda idi.yoksa her seferden ettiği zarar yaklaşık 5000 dolar civarındaydı.başka ayrıcalıklar için sineye çekildiği söyleniyordu.ama CRJler geri yollanınca uçuşlar durdu.bu meydana filo tipleri gözönüne alınarak türkiyedeki hiç bir firma uçuş yapamaz.boşuna heveslenmeyin.
  • sırf tokata uçuş yapılsın diye kalkıp burada palavradan nağmeler okuma. eğer tokat da yolcu potansiyeli olsa zaten uçuş olur bile bile ladese neden girsin havayolu şirketi. sırf memleketin diye tokat da potansiyel var deme. çok beklersin tokata uçak inmesini sen daha.
  • atlasjet konya trafiğine başladığında doğan memnuniyetsizliğini sabah gazatesi manşetlerine taşıdı.aynı haberin içeriğini okuduğunda atlasjet firmasının tokattan aldığı yolcu dan ne kadar memnun olduğunu görürsün.180 tl ye bilet satarak %90 dolulukoranıyla uçuşlarını gerçekleştirdi.konuyu iyi araştır.
  • kendi yorumum bilerek de yazıyorum kimseye kastım yok tokata düşmanlığım hiç yok atlasjetin yolcusuzlukdan seferleri iptal ettiğini airport haber arşivinde dahi bulabilirsin
  • sen kimsin kardeşim.neye göre yapıyorsun.bu yorumları.tokat düşmanlığın nedir senin.tokatlılar ne yaptı sana.atlasjet burada 180 liraya bilet satmış ve yolcu bulmuştur.ezbere konuşuyorsun.
  • tokatın yolcu potansiyelini dhmi istatistiklerine bakıp yazsınlar.kafadan atmasınlar.ağzı olan konuşuyor.tokatı karalamak için.tokata atlas jet %90 dolulukla yüksek bilet fiyatıyla uçmuştur.önce araştırıp sonra yazsın yorumcu.tokat 100 ytl bilet fiyatıyla full dolulukla uçar.aksi halde lisansımı yırtarım.
  • a319 uçakların bile inişine müsait olmadığını tesbit etmedimi thy yetkilileri. buna rağmen ne yapmak istiyorlar anlamadım, 50-60 tokat yolcusu için thy uçak mı alacak yani. atlasjet crj100 tarzı uçaklar anca iner oraya. atlasjet de yolcu yok diye iptal etti ya.

Atlasjet Havayolları'nın yaklaşık 1 buçuk ay önce İstanbul-Tokat seferlerini durdurmasının ardından, tekrar uçuş seferlerinin gerçekleşmesi kapsamında AK Parti Tokat Milletvekili Hüseyin Gülsün, Tokat Belediye Başkanı Doç. Dr. Adnan Çiçek'le birlikte THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Candan Karlıtekin, THY Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi Topçu ve THY Genel Müdürü Temel Kotil'i ziyaret etti.

Gülsün ziyarette, Tokat Havaalanı'nın kentin sanayi, ticaret, turizm alanlarında gelişmesi için oldukça önemli olduğunu vurgulayarak, Tokat Havaalanı'na uygun uçak araştırması yapıldığını söyledi.

Tokat uçmak istiyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

deniz ~ 14 yıl önce
valla elazığın 1500lük pistine bile iniyorsa tokata da inmeli ama ne hikmetse thy yetkilileri yaptıkları incelemede uçağım inemez bahanesini ileri sürdüler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wickyw ~ 14 yıl önce
319 tokat'a iner,aslanlar gibi hemi de -(fs2004 pgmd*a319)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 14 yıl önce
buraya atlasın yaptığı uçuş tamamen siyasi talep doğrultusunda idi.yoksa her seferden ettiği zarar yaklaşık 5000 dolar civarındaydı.başka ayrıcalıklar için sineye çekildiği söyleniyordu.ama CRJler geri yollanınca uçuşlar durdu.bu meydana filo tipleri gözönüne alınarak türkiyedeki hiç bir firma uçuş yapamaz.boşuna heveslenmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deniz ~ 14 yıl önce
sırf tokata uçuş yapılsın diye kalkıp burada palavradan nağmeler okuma. eğer tokat da yolcu potansiyeli olsa zaten uçuş olur bile bile ladese neden girsin havayolu şirketi. sırf memleketin diye tokat da potansiyel var deme. çok beklersin tokata uçak inmesini sen daha.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tokatlı ~ 14 yıl önce
atlasjet konya trafiğine başladığında doğan memnuniyetsizliğini sabah gazatesi manşetlerine taşıdı.aynı haberin içeriğini okuduğunda atlasjet firmasının tokattan aldığı yolcu dan ne kadar memnun olduğunu görürsün.180 tl ye bilet satarak %90 dolulukoranıyla uçuşlarını gerçekleştirdi.konuyu iyi araştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deniz ~ 14 yıl önce
kendi yorumum bilerek de yazıyorum kimseye kastım yok tokata düşmanlığım hiç yok atlasjetin yolcusuzlukdan seferleri iptal ettiğini airport haber arşivinde dahi bulabilirsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tokatlı ~ 14 yıl önce
sen kimsin kardeşim.neye göre yapıyorsun.bu yorumları.tokat düşmanlığın nedir senin.tokatlılar ne yaptı sana.atlasjet burada 180 liraya bilet satmış ve yolcu bulmuştur.ezbere konuşuyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kuleci ~ 14 yıl önce
tokatın yolcu potansiyelini dhmi istatistiklerine bakıp yazsınlar.kafadan atmasınlar.ağzı olan konuşuyor.tokatı karalamak için.tokata atlas jet %90 dolulukla yüksek bilet fiyatıyla uçmuştur.önce araştırıp sonra yazsın yorumcu.tokat 100 ytl bilet fiyatıyla full dolulukla uçar.aksi halde lisansımı yırtarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deniz ~ 14 yıl önce
a319 uçakların bile inişine müsait olmadığını tesbit etmedimi thy yetkilileri. buna rağmen ne yapmak istiyorlar anlamadım, 50-60 tokat yolcusu için thy uçak mı alacak yani. atlasjet crj100 tarzı uçaklar anca iner oraya. atlasjet de yolcu yok diye iptal etti ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000