03 Nisan 2015, Cuma 09:02:26

THY'YE SEFER TALEBİ

Tokat’ta sosyal medya üzerinde başlatılan “THY Tokat Havalimanı’na sefer yapsın” kampanyasına destek her geçen gün giderek büyüyor.
  • Kimse durduk yere sefer koymaz, hele de siyasetçilerimiz bu denli kayıtsızken... borajet uşak, zonguldaktan daha fazla doluluk oranına sahipken bile Tokat uçuşuna ara verdi...batsa o zaman batardı. gerisi hikaye.
  • 5 senedir ucuyosunuz birileride demiyor ki Allah razı olsun devletle şahısı bir tutuyorsunuz bilet parası çok pahalı diye evet pahalı bora jetin 8 tane uçağı var thy yollarının sayısız arada ki farkı anlayanlar eminim ki vardır.Yeni hava limanı 2009 dan belli yapılacak en son da çevre yolu açılışında söz vermişlerdi ama sözler havada kaldı nedense seçime 2 ay kala yapılacak diyorlar bizim milletimiz iki kelime lafa inanıyor inanacak da böylede devam eder
  • Öncelikle TOKAT ' a adam gibi bir meydan yapın, Tokat'ın nüfusu yaklaşık 600 bin civarı, ayrıca çok göç veren bir şehir olduğu için İstanbul da çok Tokat'Lı var, yani doluluk oranında sıkıntı olmaz, zamanında Atlasglobal seferi vardı, atlasjet iken ve Atlasın en memnun kaldığı bir hattı, neden devam etmiyor bilmiyorum, belki pist kısa olduğu içindir, İstanbul 12-13 saat otobüsle, İzmir 13-14 saat, İstanbul ve İzmir'e havayolu ile ulaşmak istiyoruz, Havacılık helişiyorsa bizde faydalanmak istiyoruz, Tokat milletvekilleri uyuyor, nerde bunlar.
  • SAW a giden ERJ, SAW dan sonra IST e devam etsin cozulsun. Cok mu zor?
  • Tokat nere la
  • sadece reklam yapmak isteyen şirket bu haberi bir akşam yemeği parasına çıkartıyor işte
  • Gereksiz yoğunluk olmaz çünkü millet bol keseden atıyor. Uçağa ve masrafa yazık.
  • Tokat a üvey evlat muamelesi yapılıyor...tokat ın milletvekilleri çalışmıyor artık uyanın tokatlılar...
  • Thy nin yeni Embraer leri iniş kalkış yapabiliyor Tokat Havalimanı na..
  • Sefer koyun diye diye Borajet'i neredeyse batırıyordunuz ve hala konuşuyorsunuz ya ona yanarım.

Tokat’ta sosyal medya üzerinde başlatılan “THY Tokat Havalimanı’na sefer yapsın” kampanyasına destek her geçen gün giderek büyüyor.

Tokat Havalimanı'ndan Atatürk Havalimanı'na sefer yapılmasını bekleyen Tokatlılar seslerini duyurabilmek için sosyal medya üzerinden imza kampanyası başlattı. Kısa sürede yaklaşık 2 bin kişiye ulaşan kampanyaya destekler devam ediyor. Tokatlı Okan Bişgin tarafından başlatılan ve Tokat’a dair sosyal medya hesabı üzerinde paylaşılan kampanyada şu bilgilere yer verildi: “İstanbul'da ticaret ve ekonomi Avrupa yakasında. Yani Tokat'tan Sabiha Gökçen Havalimanı'na uçakla yolculuk yapanlar, uçuştan sonra 2 saat gibi bir kara yolculuğu yapmak zorunda kalıyor. Tokat'tan Atatürk Havalimanı'na uçuş talepleri hep karşılıksız kaldı. Bunun en büyük nedenleri ise yoğunluğu ve o alanı Dünya havacılık liginde üst sıralarda olan Türk Havayolları'nın uçuşlarında çok sık kullanması. Sivas'tan her gün Türk Havayolları'nın Atatürk Havalimanı'na karşılıklı olmak üzere 2 adet uçuşu var. Üstelik bu uçuşlarda eğer bir istatistik yapılırsa yolcuların en az yüzde 50 oranda Tokatlı olduğu da tespit edilecektir. Sivas’tan 89 TL yaptığımız uçuşu Tokattan 170 TL yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Ama artık THY gibi prestijli bir şirketin de Tokat'a uğramasını istiyoruz.”

HAFTANIN 7 GÜNÜ TOKAT'TAN SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINA SEFER YAPILIYOR

Öte yandan İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanı’ndan Tokat’a haftanın 7 günü ise Borajet Embraer E-190 tipi uçaklarla seferlerine devam ediyor. Ayrıca geçen yıllarda yetkililerin yaptığı görüşmelerde THY de Tokat Havalimanı'na sefer yapabilecek küçük gövdeli uçak olmadığı kaydedilmişti.

THY'YE SEFER TALEBİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

tokat ~ 9 yıl önce
Kimse durduk yere sefer koymaz, hele de siyasetçilerimiz bu denli kayıtsızken... borajet uşak, zonguldaktan daha fazla doluluk oranına sahipken bile Tokat uçuşuna ara verdi...batsa o zaman batardı. gerisi hikaye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ısrarcı ~ 9 yıl önce
5 senedir ucuyosunuz birileride demiyor ki Allah razı olsun devletle şahısı bir tutuyorsunuz bilet parası çok pahalı diye evet pahalı bora jetin 8 tane uçağı var thy yollarının sayısız arada ki farkı anlayanlar eminim ki vardır.Yeni hava limanı 2009 dan belli yapılacak en son da çevre yolu açılışında söz vermişlerdi ama sözler havada kaldı nedense seçime 2 ay kala yapılacak diyorlar bizim milletimiz iki kelime lafa inanıyor inanacak da böylede devam eder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Öncelikle TOKAT ' a adam gibi bir meydan yapın, Tokat'ın nüfusu yaklaşık 600 bin civarı, ayrıca çok göç veren bir şehir olduğu için İstanbul da çok Tokat'Lı var, yani doluluk oranında sıkıntı olmaz, zamanında Atlasglobal seferi vardı, atlasjet iken ve Atlasın en memnun kaldığı bir hattı, neden devam etmiyor bilmiyorum, belki pist kısa olduğu içindir, İstanbul 12-13 saat otobüsle, İzmir 13-14 saat, İstanbul ve İzmir'e havayolu ile ulaşmak istiyoruz, Havacılık helişiyorsa bizde faydalanmak istiyoruz, Tokat milletvekilleri uyuyor, nerde bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
SAW a giden ERJ, SAW dan sonra IST e devam etsin cozulsun. Cok mu zor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tokatmi? ~ 9 yıl önce
Tokat nere la

Yanıtla

Kalan karakter 1000
as ~ 9 yıl önce
sadece reklam yapmak isteyen şirket bu haberi bir akşam yemeği parasına çıkartıyor işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Gereksiz yoğunluk olmaz çünkü millet bol keseden atıyor. Uçağa ve masrafa yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tjk ~ 9 yıl önce
Tokat a üvey evlat muamelesi yapılıyor...tokat ın milletvekilleri çalışmıyor artık uyanın tokatlılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tokat embraer ~ 9 yıl önce
Thy nin yeni Embraer leri iniş kalkış yapabiliyor Tokat Havalimanı na..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yavaş... ~ 9 yıl önce
thynin embraeri yok. borajetin onlar. yani sadece borajet uçar oraya.
TJK ~ 9 yıl önce
3 UÇAK ANADOLUJETE KİRALANDI O UÇAKLAR BORAJETİNDE DEĞİLKİ ZATEN BORAJETDE KİRALADI...
ilginç ~ 9 yıl önce
Sefer koyun diye diye Borajet'i neredeyse batırıyordunuz ve hala konuşuyorsunuz ya ona yanarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000