11 Ocak 2016, Pazartesi 08:25:31

THY'ye Çaycuma sitemi

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Genel Başkanı Karakulak, eski TBMM Başkanı Köksal Toptan’a nezaket ziyaretinde bulundu
  • haksızlığa uğruyoruz!!! gereken cevabı sandıkta vereceğiz inşallah!!
  • İllaki işin içine siyaset sokacaksınız. İnsanlar bir taraftan çalışıyor birşeyler yapmak istiyor, bir taraftan da çomak sokmak isteniyor.
  • syn başkan, anlaşılan seninde siyasette gözün var. köksal toptan 30 yıl bölge milletvekilliği yaptı bır havaalanını açtıramadı da şimdi mi açtıracak.o dönem bitti yeni kapıları aşındıralım....
  • Koksal efendi, kizi thy'na ne zaman,nasil girmis ve yillardir hala nasil mudur onu da aciklasa ya !
  • Demekki yolcu sayısı çok az olduğu için sefer yapılmıyor dernek başkanı!!! Havalimanı yapılması gereken çok il var bolu,edirne,afyonkarahisar bu illerde gitsin mi? kulis yapsınlarmı?? bir tek sizin için mi önemli ulaşım??

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Genel Başkanı Karakulak, eski TBMM Başkanı Köksal Toptan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Merkezi Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde bulunan Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Karakulak eski TBMM Başkanı Köksal Toptan'ı makamında ziyaret ederek Zonguldak’ın mevcut sıkıntıları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Beraberinde Çaycuma Havaalanı Yönetim Kurulu Yardımcısı Recep Kahya ile birlikte Köksal Toptanı ziyaret eden Karakulak, "Çaycuma Havaalanı ile ilgili uçuş eksiklikleri hakkında bazı bilgileri sundum. Burası 2009 yılında uçuş trafiğine açıldıktan sonra Alman Hava Yolları Germany sezon boyunca sürekli uçuşlar gerçekleştirirken, neden milli havayolumuz olan THY buraya seferler düzenlemiyor. Yine bir Alman havayolu şirketi buraya uçuşlarını kesintisiz bir şekilde devam ettirirken, THY’nın neden bu bölgeye uçuş yapmadığını kendilerine ilettim. Kendisi bu konularla ilgili bakanlıklarla irtibata geçerek Zonguldak Havaalanının eksikliklerinin bir an önce hayata geçirilmesi için girişimde bulunacağını ifade etiler. Saltukova Havalimanına neden son dönemlerde ilginin azaldığını kendisine aktardım ve kendisinden bu konularda Zonguldak’ın birçok konuda önünün açılması için taleplerde bulundum Sayın Toptan konuyu, Binali Yıldırımla istişare ettiklerini, ilgili kurumların bölge ile ilgili sıkıntıları çözmek için en kısa sürede harekete geçeceklerini ifade ettiler. Kendilerine yakın alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Karakulak, daha sonra Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş ile görüştü.

THY'ye Çaycuma sitemi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

çaycumalı ~ 3 yıl önce
haksızlığa uğruyoruz!!! gereken cevabı sandıkta vereceğiz inşallah!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolc Abbas ~ 3 yıl önce
İllaki işin içine siyaset sokacaksınız. İnsanlar bir taraftan çalışıyor birşeyler yapmak istiyor, bir taraftan da çomak sokmak isteniyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
abbas.... ~ 3 yıl önce
syn başkan, anlaşılan seninde siyasette gözün var. köksal toptan 30 yıl bölge milletvekilliği yaptı bır havaalanını açtıramadı da şimdi mi açtıracak.o dönem bitti yeni kapıları aşındıralım....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
torpil ~ 3 yıl önce
Koksal efendi, kizi thy'na ne zaman,nasil girmis ve yillardir hala nasil mudur onu da aciklasa ya !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 3 yıl önce
Demekki yolcu sayısı çok az olduğu için sefer yapılmıyor dernek başkanı!!! Havalimanı yapılması gereken çok il var bolu,edirne,afyonkarahisar bu illerde gitsin mi? kulis yapsınlarmı?? bir tek sizin için mi önemli ulaşım??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000