06 Ağustos 2013, Salı 08:40:21

THY'YE BÜYÜK ONUR

Türk Hava Yolları (THY) Ukrayna'nın en iyi havayolu seçildi.
  • Odulleri yazinca iyi ama guvenlikte sondan 3. yazinca kotu degil mi ?? Sizin gibi siglar ancak islerine gelenleri anlarlar ve sahiplerine gore kisnerler!!!
  • kim tutar seni thy ne mutlu thy liyim diyene düşmanlara kapak olsun thy nin büyümesini istemeyen o kadar çok entel var ki yazık tabi.. bunlar 3. köprüye karşılar, marmaraya projesine karşılar, 3. havaalanına karşılar, sonra istanbul,izmir otoyoluna karşılar da karşılar.. thy sevmezler ve karşılar ama binerler...biraz şükür ve teşekkür etmeyi öğrenin..
  • ''yağcilara'' diye yazan zat ,bak THY nin büyümesini istemeyen, senin gibiler gibi diş devletlerdede istemeyen bir çok ülke var.İMF de devamli ekonomiyi para versin diye kötülüyordu .bari sizler gölge etmeyin.biraz 60 ülkede 3 diyorsa araştırın kim elimde hiyar var diyorsa,bir avuç tuz alip koşmayın
  • Avrupanin en onemli ucus guvenlik kurumu THY ni ucus guvenliginde sondan 3. ilan ediyorsa sapkamizi onumuze koyup dusunmemiz gerekmez mi ? Neden adamlar durduk yere boyle bir sonuca varsinlar ? Laf olsun,bizi kotulesinler diye kimse koskoca bir sirketi sondan 3. ilan etmez,edemez..Muhakkak dayandiklari saglam sebepleri vardir...THY nin anli sanli siveyle konusan yoneticileri nedense buna hicbir sekilde cevap veremedi buna ne diyeceksin? Bunu soyleyeni hemen dusman ilan ediyorsun da neden THY ni guvenlikte bu hale getirenlere laf soylemiyorsun ?? Ayrica isi bilenler THY nin ucus guvenliginde ne buyuk zaaflarinin,eksikliklerinin oldugunu iyi bilirler !! Yagcilik yapmadan once iyi arastirin,sorun,sorusturun oyle yorum yazin !!
  • ödülü verene bakın ukrayna...keller fodullar birbirini ağırlar...hadi amerikadan al bu ödülüde görelim....
  • ??? soru işareti koyan sen THY düşmanimisin. THY daima uçuş güvenliği ön planda tutan ve ödül alan bir kuruluş.''Bir lafa bakarım laf mı diye, bir söyleyene bakarım adam mı diye.'' tam senlik klave kahramani bile değilsin kuyruk acını başka yerde çıkar
  • uçuş güvenliğinde 60 büyük şirket içinde sondan 3. olan thy yine ödül almış !!! gülelim mi ağlayalım mı ???
  • TÜRKÜN UCAGIDA İŞ YAPAR...
  • ukrayna halkı herşeyin en iyisini bilir ;)
  • Tebrik eder, bu tip basarilarin pazarlama aktivitelerinde en ust etkinlik seviyesinde kullanilarak satis gelirine donusturulmesini dilerim.

Ukrayna'nın en büyük online bilet acentası tickets.ua'nın yolcular üzerinde e-posta, telefon, mektupla yaptığı anketten THY lider çıktı. THY, anketteki bütün kriterlerden tam not alarak Ukrayna'da zirveye oturdu.

THY Kiev Müdürü Hakan Yılmaz yaptığı açıklamada, "THY olarak bugün dünyanın en çok ülkeye uçan havayoluyuz. Avrupa'da üç yıl üst üste en başarılı firma seçildik. Ukraynalılardan da büyük beğeni topluyoruz, bunun en son örneği de ülkenin en büyük acentesinin yapmış olduğu anketi cevaplayan yolcuların seçimidir. THY bölgede hızla büyürken uçuşlarımızda kalitemizi bozmuyoruz, bu da bize büyük başarı sağlıyor" diye konuştu. (Star)

THY'YE BÜYÜK ONUR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

yagcilara ~ 9 yıl önce
Odulleri yazinca iyi ama guvenlikte sondan 3. yazinca kotu degil mi ?? Sizin gibi siglar ancak islerine gelenleri anlarlar ve sahiplerine gore kisnerler!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 9 yıl önce
kim tutar seni thy ne mutlu thy liyim diyene düşmanlara kapak olsun thy nin büyümesini istemeyen o kadar çok entel var ki yazık tabi.. bunlar 3. köprüye karşılar, marmaraya projesine karşılar, 3. havaalanına karşılar, sonra istanbul,izmir otoyoluna karşılar da karşılar.. thy sevmezler ve karşılar ama binerler...biraz şükür ve teşekkür etmeyi öğrenin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
amk ~ 9 yıl önce
''yağcilara'' diye yazan zat ,bak THY nin büyümesini istemeyen, senin gibiler gibi diş devletlerdede istemeyen bir çok ülke var.İMF de devamli ekonomiyi para versin diye kötülüyordu .bari sizler gölge etmeyin.biraz 60 ülkede 3 diyorsa araştırın kim elimde hiyar var diyorsa,bir avuç tuz alip koşmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yagcilara ~ 9 yıl önce
Avrupanin en onemli ucus guvenlik kurumu THY ni ucus guvenliginde sondan 3. ilan ediyorsa sapkamizi onumuze koyup dusunmemiz gerekmez mi ? Neden adamlar durduk yere boyle bir sonuca varsinlar ? Laf olsun,bizi kotulesinler diye kimse koskoca bir sirketi sondan 3. ilan etmez,edemez..Muhakkak dayandiklari saglam sebepleri vardir...THY nin anli sanli siveyle konusan yoneticileri nedense buna hicbir sekilde cevap veremedi buna ne diyeceksin? Bunu soyleyeni hemen dusman ilan ediyorsun da neden THY ni guvenlikte bu hale getirenlere laf soylemiyorsun ?? Ayrica isi bilenler THY nin ucus guvenliginde ne buyuk zaaflarinin,eksikliklerinin oldugunu iyi bilirler !! Yagcilik yapmadan once iyi arastirin,sorun,sorusturun oyle yorum yazin !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mcc ~ 9 yıl önce
ödülü verene bakın ukrayna...keller fodullar birbirini ağırlar...hadi amerikadan al bu ödülüde görelim....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
amk ~ 9 yıl önce
??? soru işareti koyan sen THY düşmanimisin. THY daima uçuş güvenliği ön planda tutan ve ödül alan bir kuruluş.''Bir lafa bakarım laf mı diye, bir söyleyene bakarım adam mı diye.'' tam senlik klave kahramani bile değilsin kuyruk acını başka yerde çıkar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 9 yıl önce
uçuş güvenliğinde 60 büyük şirket içinde sondan 3. olan thy yine ödül almış !!! gülelim mi ağlayalım mı ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UKRAYNALI.. ~ 9 yıl önce
TÜRKÜN UCAGIDA İŞ YAPAR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ukraine ~ 9 yıl önce
ukrayna halkı herşeyin en iyisini bilir ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler ~ 9 yıl önce
Tebrik eder, bu tip basarilarin pazarlama aktivitelerinde en ust etkinlik seviyesinde kullanilarak satis gelirine donusturulmesini dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000