24 Ocak 2011, Pazartesi 10:03:51

THY'NİN YENİ ROTASI NERESİ?

Türk Hava Yolları uçak müsaitliğine bağlı olarak Kabil'e uçmaya başlayacak...
  • kabil'i eleştirenler ne kadar süre kabil de yaşadınız da rota yanlış diyorsunuz. Kabil deki transit yolcuların sayısı yüksek. bilip bilmeden konuşmayın... güvenliğe gelince evet güvenlik sıkıntısı olabilir. bunun iyice arştırılmsıgerekir
  • Ben şu "müsaitliğe bağlı olarak" cümlesine takıldım. Ne demek bu şimdi ? Koskoca THY, plansız programsız mı çalışıyor ? 60 larında kahvede oturan adam, önünden geçen karısına "hanııım, sen suyu ısıt ben geliyorum, olursa olur, olmazsa çay demleriz" demiş. Bu da böyle bir şey. Olursa olur, olmazsa çay demleriz !. Böyle mi yönetilir koskoca şirket. Hani, "hava şartları nedeniyle bir sefer iptal olursa, o uçağa da bir Kabil git - gel yaptırırız" der gibi. Herkesin seferinin müsait olması dileklerimle.
  • THY de üst yönetiminin kamuoyu önünde başarılı görünmesi için riskli ama çok karlı noktalara uçmak lazım . Kabil , Bağdat , Basra , Necef , Erbil , Meshed, alt yapısı yetersiz Afrika havaalanları.. vs . Alt yapı yetersizliğinden Allah korusun bir kaza olduğu zaman da " nazara geldi" deriz olur biter .
  • yuh! afganistandan gelecek para gelmez olsun. rotanda afganistanbın olması iyi bir reklammıdır yoksa seni charter gorunumlu 5 yıldızlı yapan bir adımmıdır iyi karar vermek lazım.
  • Umarim iyi arastirmislardir
  • saga 2bucuk senedir orada zaten... orda natoda gorevli insanlar baglanti olarak dubaiyi kullaniyolar istanbul kesinlikle dubainin elinden alir o transit yolculari
  • Thy açısından olumlu olabilecek bir uçuş noktası ancak ciddi derece de güvenlik sorunu vardır kabil de ve havaalanında çevresinde..Eminim ciddi bir güvenlik araştırması yapmışlardır ama her an herşey olabilir her saniye herşeyi herkesi kontrol etme gibi bir imkan yoktur..
  • Güzel Afganistan'da önemli bir rota nede olsa çok fazla Amerikalı ve Avrupalı gidip gelir oralara yakında!
Türk Hava Yolları, 2011 yılı içerisinde uçak müsaitliğine bağlı olarak İstanbul-Kabil-İstanbul seferlerine başlayacak.

Şirketten KAP´a yapılan açıklamaya göre, THY Yönetim Kurulu 2011 yılı içerisinde uçak müsaitliğine bağlı olarak İstanbul-Kabil-İstanbul seferlerine başlanmasına karar verdi.

(Finanstrend)
THY'NİN YENİ ROTASI NERESİ?

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 13 yıl önce
kabil'i eleştirenler ne kadar süre kabil de yaşadınız da rota yanlış diyorsunuz. Kabil deki transit yolcuların sayısı yüksek. bilip bilmeden konuşmayın... güvenliğe gelince evet güvenlik sıkıntısı olabilir. bunun iyice arştırılmsıgerekir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ben şu "müsaitliğe bağlı olarak" cümlesine takıldım. Ne demek bu şimdi ? Koskoca THY, plansız programsız mı çalışıyor ? 60 larında kahvede oturan adam, önünden geçen karısına "hanııım, sen suyu ısıt ben geliyorum, olursa olur, olmazsa çay demleriz" demiş. Bu da böyle bir şey. Olursa olur, olmazsa çay demleriz !. Böyle mi yönetilir koskoca şirket. Hani, "hava şartları nedeniyle bir sefer iptal olursa, o uçağa da bir Kabil git - gel yaptırırız" der gibi. Herkesin seferinin müsait olması dileklerimle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
THY de üst yönetiminin kamuoyu önünde başarılı görünmesi için riskli ama çok karlı noktalara uçmak lazım . Kabil , Bağdat , Basra , Necef , Erbil , Meshed, alt yapısı yetersiz Afrika havaalanları.. vs . Alt yapı yetersizliğinden Allah korusun bir kaza olduğu zaman da " nazara geldi" deriz olur biter .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yuh! afganistandan gelecek para gelmez olsun. rotanda afganistanbın olması iyi bir reklammıdır yoksa seni charter gorunumlu 5 yıldızlı yapan bir adımmıdır iyi karar vermek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Umarim iyi arastirmislardir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
saga 2bucuk senedir orada zaten... orda natoda gorevli insanlar baglanti olarak dubaiyi kullaniyolar istanbul kesinlikle dubainin elinden alir o transit yolculari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Thy açısından olumlu olabilecek bir uçuş noktası ancak ciddi derece de güvenlik sorunu vardır kabil de ve havaalanında çevresinde..Eminim ciddi bir güvenlik araştırması yapmışlardır ama her an herşey olabilir her saniye herşeyi herkesi kontrol etme gibi bir imkan yoktur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Güzel Afganistan'da önemli bir rota nede olsa çok fazla Amerikalı ve Avrupalı gidip gelir oralara yakında!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000