09 Mart 2014, Pazar 16:26:38

THY'NİN LOS ANGELES UÇAĞI KOPENHAG'A İNDİ

Türk Hava Yolları'nın TK 9 sefer sayılı İstanbul-Los Angeles seferini yapan uçağı Kopenhag'a divert etti.
  • TK9 sayili ucakta, hayatini kaybeden yolcu ile comfort class'da ucan, olayi canli yasamis bir yolcu olarak size duzeltmeleri yapayim, Hayatini kaybeden yolcu ABD vatandasi Iran asilli 80+ yasinda, ucaga tekerlekli sandalye ile tek basina binmis bir yolcu, ucak havalandiktan yaklasik 2 saat sonra tuvalete kalkmak icin yerinden kalkan yolcu ayaga kalkmasiysa yere dusup hayatini kaybetmesi bir oldu, ucakta yapilan mudehaleye ragmen kurtarilamadi ve olu vaziyette uzerine battaniye ortulerek mutfakta yere serildi.
  • Maalesef son gelen bilgiler kötü. Kalp krizi geçiren ABD vatandaşı hayatını kaybetmiş.
  • yolcu ne yazık ki hayatını kaybetti. seul uçağından sonra iki etti bu olay.
  • MAALESEF YOLCU TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN HAYATINI KAYBETMİŞTİR, ALLAH TAKSİRATINI AFFETSİN
  • uzun yolculuklarda yaşı ileri olan insanlarda problem olabiliyor, bir keresinde şekeri yükselen bir hasta oldu kabin ekibi hemen müdehalede bulundu. uçakta doktor anonsu yapıldı ve doktor ve tüm kabin ekibi yardımcı oldular.. bu tip yolcular bence böyle bir uzun yolculuğa çıkmadan önce doktora görünmeleri lazım. uçakta ne yemeli ve içmeli, alacakları ilaçlar. hareketsiz durmaları uzun süre oturmaları sağlık problemlerinin ortaya çıkmalarına sebep oluyor maalesef..
  • Yolcu vefat etmis sanirim..allah rahmet eylesin..bu aralar thy seferlerinde bu tip rahatsizliklar oldu.. Hasta yolcunun ucmamasi ile ilgili bir calisma yapilmali
  • Rahatsızlanan yolcu maalesef yaşamını yitirmiştir.
  • Amerika' yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Mecburi ara iniş yaptı deseler olur. Ama böyle yazınca başlık çok uzun oluyor diye kullanmıyor olunabilir.
  • Tango Charlie, oooo ironi...
  • Bu aralar uçakta hastalanan yolcu olayları artmaya başladı

Türk Hava Yolları'nın TK 9 sefer sayılı İstanbul-Los Angeles seferini yapan uçağı Kopenhag'a divert etti. 

Bugün saat 13:05'de Atatürk Havaliman'ndan kalkarak ABD'nin Los Angeles kentine gidecek Türk  Hava Yolları uçağı, rahatsızlanan bir yolcu edeniyle saat 15:10'da Danimarka'nın Kopenhag kentine divert etti.

Boeing 777 tipi uçak, rahatsızlanan yolcusunu Kopenhag'da bırakmasının ardından Los Angeles'a gitmek üzere havalandığı öğrenildi.

©AirportHaber

THY'NİN LOS ANGELES UÇAĞI KOPENHAG'A İNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

BirYolcu ~ 9 yıl önce
TK9 sayili ucakta, hayatini kaybeden yolcu ile comfort class'da ucan, olayi canli yasamis bir yolcu olarak size duzeltmeleri yapayim, Hayatini kaybeden yolcu ABD vatandasi Iran asilli 80+ yasinda, ucaga tekerlekli sandalye ile tek basina binmis bir yolcu, ucak havalandiktan yaklasik 2 saat sonra tuvalete kalkmak icin yerinden kalkan yolcu ayaga kalkmasiysa yere dusup hayatini kaybetmesi bir oldu, ucakta yapilan mudehaleye ragmen kurtarilamadi ve olu vaziyette uzerine battaniye ortulerek mutfakta yere serildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 9 yıl önce
Maalesef son gelen bilgiler kötü. Kalp krizi geçiren ABD vatandaşı hayatını kaybetmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öldü ~ 9 yıl önce
yolcu ne yazık ki hayatını kaybetti. seul uçağından sonra iki etti bu olay.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CPH ~ 9 yıl önce
MAALESEF YOLCU TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN HAYATINI KAYBETMİŞTİR, ALLAH TAKSİRATINI AFFETSİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 9 yıl önce
uzun yolculuklarda yaşı ileri olan insanlarda problem olabiliyor, bir keresinde şekeri yükselen bir hasta oldu kabin ekibi hemen müdehalede bulundu. uçakta doktor anonsu yapıldı ve doktor ve tüm kabin ekibi yardımcı oldular.. bu tip yolcular bence böyle bir uzun yolculuğa çıkmadan önce doktora görünmeleri lazım. uçakta ne yemeli ve içmeli, alacakları ilaçlar. hareketsiz durmaları uzun süre oturmaları sağlık problemlerinin ortaya çıkmalarına sebep oluyor maalesef..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
Yolcu vefat etmis sanirim..allah rahmet eylesin..bu aralar thy seferlerinde bu tip rahatsizliklar oldu.. Hasta yolcunun ucmamasi ile ilgili bir calisma yapilmali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Rahatsızlanan yolcu maalesef yaşamını yitirmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Amerika' yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Mecburi ara iniş yaptı deseler olur. Ama böyle yazınca başlık çok uzun oluyor diye kullanmıyor olunabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Tango Charlie, oooo ironi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hasta yolcu ~ 9 yıl önce
Bu aralar uçakta hastalanan yolcu olayları artmaya başladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000