13 Ekim 2019, Pazar 00:59:52

THY'nin ilk türbanlı pilotu mezun oldu

Türk Hava Yolları (THY) tarihinde bir ilk gerçekleşti ve ilk türbanlı pilot mezun oldu.
  • Ey airporthaber bugune kadar onlarca başörtüsüz kadın pilot mezun oldu. Hangisini türbansız pilot mezun oldu diye haber yaptınız ? Sizin yaptığınız bu faşistçe habere lumpen burjuva laikler saldırmaya başlamış. Bravo gerçek bir tetikçi habercilik örneği sergilemişsiniz. Ben normalde bir Müslüman olarak mütesettir bir hanımın namahrem bir erkekle ufacık kokpitte uzun saatler yolculuk yapmasını eleştiririm. Ama su görmüş kuduz köpek gibi ağzından salya akıtarak saldıran beyaz faşistleri okuyunca savunmak gereği duyuyoruz. Kininizle ölün. Eski Türkiye yok. Seve seve kabullenmeyeceksiniz. Söke söke kabulleneceksiniz. Devriniz bitti sizin. Canan Arıtmanlar Nur Serterler tarihin çöplüğüne gömüldü. Siz de mahlas isimlerle cerahat saçarsınız ancak ağzınızdan. Kesin sesinizi de itaat edin. Başka çareniz yok. Oy verdiğiniz partiler bile eli mahkum başörtülü figurleri on plana cıkarıp başörtüsüne karşı değiliz mesajı veriyor. Siz de el mahkum katlanacaksınız.
  • Hakkımı yiyenler Allahından bulsun...
  • Iste bu yorum ile seviyelerini gostermis oluyorlar. O yuzden yorumlari okuyup cok takilmayin...
  • Pardon saglanan ozgurluk derken, kurdugun 2 kelimelik cumle bile kendi ile cakisiyor. Cumhuriyetin tanimi nedir bir bakarmisin? baskalarinin nasil giyineceginimi yasaklayacaksin? bu kadar sacma sapan cahilce bir yorum gormedim. Ataturk sizin bu yorumlari okusa ters doner anitkabirde
  • Yok implant yaptirmis direk headset kulak icine monteli. jack boynuna takacak...
  • "Türbanlı Bayan Pilot" gereğinden çok fazla kişi tarafından yorum yapılmış. Bu da gösteriyor ki "onlar" kazandı. Yıllardır yılmadan, utanmadan, sıkılmadan arsızca milim, milim ilerlediler ve yüz yıl sonra Türkiye Cumhuriyeti denilen devleti teslim aldılar. Şimdi sıra bizde, yüz yıl bekleyin bakalım.
  • Rıdvan bu ve birkaç kişi daha. Eğitimdeyken kitap tavsiyesi isteyenlere "tutunamayanlar" yazarlardı. Herkesle dalga geçerlerdi.
  • BİZ ARKADAŞLARLA ÖZELLİKLE SİZİNLE UÇMAK İSTERİZ .TEKRAR BÜYÜK BİR AİLE HOŞGELDİNİZ.NE MUTLU SİZLERİ GÖRMEK.
  • pilot olmak için sayısal- mühendislik mezunu olmak gerekmiyor muydu? ingilizce öğretmenliği mezunu 14 aylık eğitimle pilot olabiliyorsa.. bilemiyorum..
  • Evet aslinda bizde onun icin yeni moda turban gelistirdik, jack sistemli 3.5mm jack kulaklik icerden tam kulak seviyesinde internet satislarmizda var. Basini kapatmis ama siz, aklinizi, gozunuzu, gonlunuzu kapatmissaniz asil kapali sizsiniz...

Türk Hava Yolları (THY) tarihinde bir ilk gerçekleşti ve ilk türbanlı pilot mezun oldu.

Geçtiğimiz Ağustos ayında THY Akademi’de eğitimlere başlayan Fatma Durmuş mezun oldu.

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunu olan Fatma Durmuş, THY’nin yetiştirilmek üzere pilot adayı alım ilanına başvurmuştu. THY’nin sözlü ve yazılı mülakatlarından başarıyla geçen Durmuş, yüzlerce başvuru sahibi arasından seçilerek THY’nin eğitim sürecine girmeyi başarmıştı.

14 aylık eğitim sürecinin ardından dün  mezun olan Durmuş, THY kokpitindeki ilk türbanlı pilot olacak.

THY'nin ilk türbanlı pilotu mezun oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (325)

Hakkı Savunan ~ 2 ay önce
Ey airporthaber bugune kadar onlarca başörtüsüz kadın pilot mezun oldu. Hangisini türbansız pilot mezun oldu diye haber yaptınız ? Sizin yaptığınız bu faşistçe habere lumpen burjuva laikler saldırmaya başlamış. Bravo gerçek bir tetikçi habercilik örneği sergilemişsiniz. Ben normalde bir Müslüman olarak mütesettir bir hanımın namahrem bir erkekle ufacık kokpitte uzun saatler yolculuk yapmasını eleştiririm. Ama su görmüş kuduz köpek gibi ağzından salya akıtarak saldıran beyaz faşistleri okuyunca savunmak gereği duyuyoruz. Kininizle ölün. Eski Türkiye yok. Seve seve kabullenmeyeceksiniz. Söke söke kabulleneceksiniz. Devriniz bitti sizin. Canan Arıtmanlar Nur Serterler tarihin çöplüğüne gömüldü. Siz de mahlas isimlerle cerahat saçarsınız ancak ağzınızdan. Kesin sesinizi de itaat edin. Başka çareniz yok. Oy verdiğiniz partiler bile eli mahkum başörtülü figurleri on plana cıkarıp başörtüsüne karşı değiliz mesajı veriyor. Siz de el mahkum katlanacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CRM ~ 2 ay önce
Hakkımı yiyenler Allahından bulsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kızılsaclihoca ~ 2 ay önce
Gel yüzüme soyle
Yolcu Abbas Baglasan ~ 2 ay önce
Iste bu yorum ile seviyelerini gostermis oluyorlar. O yuzden yorumlari okuyup cok takilmayin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cumhuriyet ci ye ~ 2 ay önce
Pardon saglanan ozgurluk derken, kurdugun 2 kelimelik cumle bile kendi ile cakisiyor. Cumhuriyetin tanimi nedir bir bakarmisin? baskalarinin nasil giyineceginimi yasaklayacaksin? bu kadar sacma sapan cahilce bir yorum gormedim. Ataturk sizin bu yorumlari okusa ters doner anitkabirde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok Artik ~ 2 ay önce
Yok implant yaptirmis direk headset kulak icine monteli. jack boynuna takacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Habeş Sultanı ~ 2 ay önce
"Türbanlı Bayan Pilot" gereğinden çok fazla kişi tarafından yorum yapılmış. Bu da gösteriyor ki "onlar" kazandı. Yıllardır yılmadan, utanmadan, sıkılmadan arsızca milim, milim ilerlediler ve yüz yıl sonra Türkiye Cumhuriyeti denilen devleti teslim aldılar. Şimdi sıra bizde, yüz yıl bekleyin bakalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
leyla ~ 2 ay önce
kazandı derken!!! sen ve senin gibi bölücüler yuzunden kutuplaşma ötekilerştirme oluyor. bu eblehce yorumuna şunu diyorum ki çatla patla degil 100 yil 100yil da gecse ruyanzda görursunuz artik.
daha niceleri ~ 2 ay önce
Rıdvan bu ve birkaç kişi daha. Eğitimdeyken kitap tavsiyesi isteyenlere "tutunamayanlar" yazarlardı. Herkesle dalga geçerlerdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAPTANIM HOŞGELDİNİZ . ~ 2 ay önce
BİZ ARKADAŞLARLA ÖZELLİKLE SİZİNLE UÇMAK İSTERİZ .TEKRAR BÜYÜK BİR AİLE HOŞGELDİNİZ.NE MUTLU SİZLERİ GÖRMEK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ciddi mi ~ 2 ay önce
pilot olmak için sayısal- mühendislik mezunu olmak gerekmiyor muydu? ingilizce öğretmenliği mezunu 14 aylık eğitimle pilot olabiliyorsa.. bilemiyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Headset operatoru ~ 2 ay önce
Evet aslinda bizde onun icin yeni moda turban gelistirdik, jack sistemli 3.5mm jack kulaklik icerden tam kulak seviyesinde internet satislarmizda var. Basini kapatmis ama siz, aklinizi, gozunuzu, gonlunuzu kapatmissaniz asil kapali sizsiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000