14 Mart 2016, Pazartesi 10:07:28

THY'den yeni fırsat

Türk Hava Yolları, Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya gidiş-dönüş her şey dâhil 99$’dan başlayan fiyatlarla, uçuş imkânı sunuyor.
  • etihad, emirates, qatarairways, gulfair alıyor artık paralarımızı bilet karşılığında, üzgünüm THY ben ve tüm çevremi kaybettin, hiçbirimiz 2 katı ücretleri sana ödeyemiyoruz, yarı fiyatına artı 1-2 saatlik aktarmalarla araplardan uçuyoruz, bu arada bende tabii ki elit miles&smiles üyeliğimi kaybettim, ben THY nı, THY beni kaybetti çok üzgünüm, depresyondayım.
  • Kasımda Avustralya'ya 2100 liraya gidiş dönüş bilet aldım Qatar' dan. THY 4800 fiyat çekiyor utanmadan. Hem ucuz hem de 5star airline .Teşekkürler Qatar Airways.
  • THY artık şu ortamda yolcu bulamaz. Ben de önümüzdeki ay Amsterdam'a gideceğim.Hep THY ile giden ben KLM ile gitmeyi düşünüyorum.
  • Dalaman Londra THY ile 300TL tek yon. Donus 1500TL. Gidis-Gelis bileti ise 2000TL. Ne anladim bu isten? Aldim sadece gidis bileti..artik donusu nasil yaparim bilemem. Al sana firsat...kandirmaca hepsi.
  • Amerika dan Is geregi Tiran a cok yatirimci ve yoneticiyi Istanbul uzerinden Balkanlara ucurdum, simdi herkes THy binmekten korkuyor, Lufthansa yada Britisih ile gidelim diyorlar. Birazdan donus Istikametinde TK33 ile Houston yapacagim ucak bos, Hint li Afrikali li ve bizler kaldik. 777 yerine 787 gibi dusuk kapasiteli ucaklari THY gecmek durumunda umuyorum kalmaz
  • yazık dün 34 kişi ölüyor bir survivor veya fb maçı izlemişiz en çok!!!! uyan türkiye uyannnn
  • gidiş IST-LHR dönüş LGW-IST 318 lira nisan ayı için

Son beş yıldır 'Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi' seçilen Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul’dan, Balkanlar’da Belgrad, Bükreş, Kişinev, Köstence, Ljubljana, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Sofya, Tiran, Üsküp, Varna ve Zagreb’e 109$’dan; Kafkaslar’da Bakü, Gence, Nahçıvan, Tiflis ve Batum’a 109$’dan ve Ukrayna’da ise, Dnepropetrovsk, Kherson, Kiev, Lviv, Odessa ve Zaporijya’ya 99$’dan başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş her şey dâhil uçuş olanağı sağlıyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaport gerekmeksizin, sadece kimlik kartı ile giriş yapabilmekteler.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 14 - 27 Mart 2016 tarihleri arasında satın almaları hâlinde, seyahatlerini 1 Nisan – 31 Mayıs 2016 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Belirtilen fiyatlar, Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte, bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebiliyor.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

THY'den yeni fırsat

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

elite thy ~ 5 yıl önce
etihad, emirates, qatarairways, gulfair alıyor artık paralarımızı bilet karşılığında, üzgünüm THY ben ve tüm çevremi kaybettin, hiçbirimiz 2 katı ücretleri sana ödeyemiyoruz, yarı fiyatına artı 1-2 saatlik aktarmalarla araplardan uçuyoruz, bu arada bende tabii ki elit miles&smiles üyeliğimi kaybettim, ben THY nı, THY beni kaybetti çok üzgünüm, depresyondayım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qwerty ~ 5 yıl önce
Kasımda Avustralya'ya 2100 liraya gidiş dönüş bilet aldım Qatar' dan. THY 4800 fiyat çekiyor utanmadan. Hem ucuz hem de 5star airline .Teşekkürler Qatar Airways.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tr ~ 5 yıl önce
THY artık şu ortamda yolcu bulamaz. Ben de önümüzdeki ay Amsterdam'a gideceğim.Hep THY ile giden ben KLM ile gitmeyi düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
miksafir ~ 5 yıl önce
Dalaman Londra THY ile 300TL tek yon. Donus 1500TL. Gidis-Gelis bileti ise 2000TL. Ne anladim bu isten? Aldim sadece gidis bileti..artik donusu nasil yaparim bilemem. Al sana firsat...kandirmaca hepsi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hic onemli degil ~ 5 yıl önce
Amerika dan Is geregi Tiran a cok yatirimci ve yoneticiyi Istanbul uzerinden Balkanlara ucurdum, simdi herkes THy binmekten korkuyor, Lufthansa yada Britisih ile gidelim diyorlar. Birazdan donus Istikametinde TK33 ile Houston yapacagim ucak bos, Hint li Afrikali li ve bizler kaldik. 777 yerine 787 gibi dusuk kapasiteli ucaklari THY gecmek durumunda umuyorum kalmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık ~ 5 yıl önce
yazık dün 34 kişi ölüyor bir survivor veya fb maçı izlemişiz en çok!!!! uyan türkiye uyannnn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UK daha ucuz ~ 5 yıl önce
gidiş IST-LHR dönüş LGW-IST 318 lira nisan ayı için

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000