02 Temmuz 2018, Pazartesi 14:18:32

THY'den yeni anlaşma

Türk Hava Yolları, American Express Global Business Travel (Amex GBT) ile küresel düzeyde önemli bir anlaşmaya imza attı.
  • İlker Bey ile birlikte Thy çağ atladı, helal olsun...Nerdeeen nereye eskiden böyle anlaşmalar olur muydu.
  • Hikaye, siz once duzgun bilet satin doluluk oranlarini artirin, bu islere para harcamayin Lufthansa Kuzey Amerika da neden guclu diye bir bakin yeter
  • Sn Cumhurbaşkanımız ve Maliyeden Ekonomiden sorumlu yetkililer Dövizle borçlanmayın diye uyarılar yapıyor THY bizi Euro ile borçlandırıyor Bu konuda çalışmanız varmı
  • Kabin memuru maaslarini 3000 tl yapin Bilal bey. Atlas jet amirleri 3500 tl aliyor
  • büyük markalar global anlaşmalar yapar. AMEX ile global anlaşma gerçekten büyük bir iş. emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Başkanım vizyonunuz büyük biz size inanıyoruz.
  • Kesin tuzak
  • Thy Pilotlara %40 zam olacak,tutuşan pegasus pilotları kaptırmamak için %30 zam ve 2 olan ikramiye 3 olacak
  • Tebrik ediyorum çok büyük iş, emeği geçen herkesin eline sağlık...
  • Thy nin ilk 737 max ı görüntülenmiş facebook da aeronews de fotosu var haber yaparmisiniz ve daha fazla foto bulursanız birde bu yorumu onaylamayın

Türk Hava Yolları, kurumsal seyahat alanında dünyanın önde gelen acentelerinden biri olarak kabul gören American Express Global Business Travel (GBT) ile oldukça önemli bir anlaşma imzaladı.

Bugün, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı ve Amex GBT Yönetim Kurulu Başkanı, Greg O’Hara tarafından atılan imzalarla, Amex GBT ile 2014-2017 yıllarında Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya/Pasifik bölgelerinde “bölgesel düzeyde” iş birliği bulunan Türk Hava Yolları, bu kez global seviyede bir ortaklığı hayata geçirmiş oldu. Bu anlaşma ile küresel taşıyıcı, Amex GBT’nin en üst seviyede destek vereceği havayollarından biri olmakla birlikte ayrıca, kapsamı genişletilen anlaşma çerçevesinde “Güney Amerika” bölgesini de, Amex GBT ile ortak hizmet alanına dâhil etti.

Bölgeselden globale genişletilen iş birliği ile ortak stratejinin global seviyede belirlenmesi ve yönetimler arasında tüm seviyelerde iş birliklerinin artırılması hedefleniyor. “Marine & Offshore”, “TLS (Travel and Lifestyle Services)” ve “Meeting & Events” gibi segmentlerde de ürün geliştirme ve satış konusunda iş birliğinin artırılması bir diğer hedef olarak ön plana çıkıyor. Amex GBT organizasyonu içerisinde Türk Hava Yolları’nın marka bilinirlik ve algısının yükseltilmesi ve keza Amex GBT’nin düzenlediği tüm global etkinliklerde öncelikli ve üst seviyede katılım sağlanması, Amex GBT’nin iletişim kanallarında Türk Hava Yolları görünürlüğünün artırılması, ortak veri analiz çalışmaları ile yeni kurumsal müşteri kazanımı sağlanması ve satış artırma çalışmalarının yapılması da bu yeni iş birliği ile geliştirilmesi hedeflenen diğer konu başlıkları.

Anlaşmayı değerlendiren Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Amex GBT ve Türk Hava Yolları arasında bu ölçüde önemli bir iş birliği imzalamış olmaktan son derece memnunuz. Kapsamını genişlettiğimiz bu yeni anlaşma ile kurumsal seyahat segmentinde pazar payımızı artırmayı ve dünya genelindeki tüm iş seyahatlerinde en çok tercih edilen havayolu olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Sektörün global anlamda en büyük acentelerinden biri olarak addedilen Amex GBT, kurumsal seyahat alanında 100 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. İş seyahatlerini çok daha kolay, verimli ve daha az stresli bir hale getirmeyi, hem tedarikçiler hem de seyahat eden kişiler açısından amaçlayan global acente ağı, dünyada yaklaşık olarak 140 ülkede, 12.000 çalışanı ile faaliyetlerini gerçekleştirirken, 8.000 müşteriye de hizmet sağlıyor.

THY'den yeni anlaşma

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Global Başarı ~ 4 yıl önce
İlker Bey ile birlikte Thy çağ atladı, helal olsun...Nerdeeen nereye eskiden böyle anlaşmalar olur muydu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mba USA ~ 4 yıl önce
Hikaye, siz once duzgun bilet satin doluluk oranlarini artirin, bu islere para harcamayin Lufthansa Kuzey Amerika da neden guclu diye bir bakin yeter

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sa ~ 4 yıl önce
Neden güçlü bi açıklayında bilgi sahibi olsunlar.
Sn İlker Bey ~ 4 yıl önce
Sn Cumhurbaşkanımız ve Maliyeden Ekonomiden sorumlu yetkililer Dövizle borçlanmayın diye uyarılar yapıyor THY bizi Euro ile borçlandırıyor Bu konuda çalışmanız varmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yilmaz ~ 4 yıl önce
Kabin memuru maaslarini 3000 tl yapin Bilal bey. Atlas jet amirleri 3500 tl aliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
global ~ 4 yıl önce
büyük markalar global anlaşmalar yapar. AMEX ile global anlaşma gerçekten büyük bir iş. emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Başkanım vizyonunuz büyük biz size inanıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tuzak ~ 4 yıl önce
Kesin tuzak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy kokpit zam ~ 4 yıl önce
Thy Pilotlara %40 zam olacak,tutuşan pegasus pilotları kaptırmamak için %30 zam ve 2 olan ikramiye 3 olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vizyon ~ 4 yıl önce
Tebrik ediyorum çok büyük iş, emeği geçen herkesin eline sağlık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vizyon'a gel ~ 4 yıl önce
Vizyon kim bunlar kim? Bunların vizyonu olsa olsa torpil, hemşehricilik yapıp adam ayrıştırmak, kutuplaştırmak...
737 max ~ 4 yıl önce
Thy nin ilk 737 max ı görüntülenmiş facebook da aeronews de fotosu var haber yaparmisiniz ve daha fazla foto bulursanız birde bu yorumu onaylamayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bana da iki bira çek ~ 4 yıl önce
Oldu gülüm hemen yapalım
O değil de ~ 4 yıl önce
Halo dayı denilen zat da böyle kaçmış, ilk değil yani... Gereksiz yorum yapılmasın lütfen TGS alımı varsa yazar mısınız?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000