10 Aralık 2015, Perşembe 09:40:45

THY'den yeni anlaşma

Türk Hava Yolları, Star İttifakı üyesi Avianca Brazil ile code share anlaşması imzaladı.
  • Boeing 747 superini arzu ediyoruz Bizim THY. Mize o yakisir. Saygilarimla
  • evet CAPE TOWN dan yaziyorum bu afrika ulkesinde bile petro 2 tl allah dan korkun beeee!!!
  • Helal olsun sayin kotil. Boeing. 747. Ne zaman alacaksiniz . Sizi tadir ediyorum ve kutluyorum . Bu basarilarinizdan dolayi. Fakat bir meselden. Kirginim size cunku. Oglumu. Sebepsiz yerde isten cikardilar. Siz oglumu cok iyi taniyorsunuz. Neden isten cikardiniz Bir iki yagcinin. Laflarina inanarak.cok uzgunum. Ben 33 sene himet ettim sikayime . Butun personelin coculari. Akrabasi anasi danasi vs. Hawaiiden saygilar sunuyorum.
  • Geniş gövdeden kasıt 777X veya 330neo felan değil şuan filoda hiç olmayan tiplerden olacakmi diye soruyorum ? 787 - 350 -747 - 380 vb
  • Helal olsun da THY ne zmn geniş gövde siparişi verecek?
  • thy iç hatlarda airbuslardan vazgeçip embraerlere yönelmelidir hazır brezilya pazarına girmişken.
  • bu adami gordukce gulesim geliyor...

Türk Hava Yolları, Star İttifakı üyesi Avianca Brazil ile code share anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında Avianca Brazil, Türk Hava Yolları’nın Sao Paulo-İstanbul v.v. seferlerinin yanı sıra  İstanbul ötesinde Ortadoğu ve Uzakdoğu seferlerine, Türk Hava Yolları ise Avianca Brazil tarafından icra edilen Brezilya iç hat seferlerine kod koyacak. 

Türk Hava Yolları mevcut durumda İstanbul-Sao Paulo v.v. hattında haftalık 7 frekans sefer icra etmekte olup, bu anlaşma sayesinde her iki havayolu hem mevcut işbirliklerini güçlendirmiş hem de birbirlerinin uçuş ağına erişim imkanı ile yolculara çok sayıda uçuş alternatifi sunmuş olacak.  

Code share anlaşmasının duyurusu, Avianca Brazil’in CEO’su Jose Efromovich tarafından Chicago’da Star İttifakı’na üye havayollarının üst düzey katılımı ile gerçekleşen toplantı sırasında yapıldı.  Efromovich “Bu anlaşma ile Avianca Brazil, Star İttifakı’nın Brezilya’daki güvenilir partner havayolu olma konumunu güçlendirecek ve yolcularına tüm dünyaya güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşma ayrıcalığı sunmuş olacaktır” şeklinde açıklama yaptı.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil ise “Avianca Brazil ile code share anlaşması imzaladığımız için çok memnunuz, bu anlaşmanın aynı zamanda Star İttifakı’na da büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Codeshare anlaşması sayesinde yolcularımıza İstanbul ve Sao Paulo üzerinden aktarmalı seferler ile daha fazla uçuş alternatifi sağlamış olacağız.” şeklinde konuştu.

Code share anlaşması kapsamındaki ortak seferler, ilgili sivil havacılık makamlarından gerekli izinlerin alınmasını müteakip başlayacaktır.  Mevcut durumda, Avianca Brazil yolcuları Avianca’nın Amigo sadakat programı çerçevesinde Türk Havayolları’nın uçuşlarından mil kazanmakta olup, aynı şekilde Türk Hava Yolları Miles&Smiles program üyesi yolcuları da Avianca Brazil’in uçuşlarından mil kazanabilmektedir.THY'den yeni anlaşma

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Hawaii ~ 5 yıl önce
Boeing 747 superini arzu ediyoruz Bizim THY. Mize o yakisir. Saygilarimla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MEHMET ~ 5 yıl önce
evet CAPE TOWN dan yaziyorum bu afrika ulkesinde bile petro 2 tl allah dan korkun beeee!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hawaii ~ 5 yıl önce
Helal olsun sayin kotil. Boeing. 747. Ne zaman alacaksiniz . Sizi tadir ediyorum ve kutluyorum . Bu basarilarinizdan dolayi. Fakat bir meselden. Kirginim size cunku. Oglumu. Sebepsiz yerde isten cikardilar. Siz oglumu cok iyi taniyorsunuz. Neden isten cikardiniz Bir iki yagcinin. Laflarina inanarak.cok uzgunum. Ben 33 sene himet ettim sikayime . Butun personelin coculari. Akrabasi anasi danasi vs. Hawaiiden saygilar sunuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal2 ~ 5 yıl önce
Geniş gövdeden kasıt 777X veya 330neo felan değil şuan filoda hiç olmayan tiplerden olacakmi diye soruyorum ? 787 - 350 -747 - 380 vb

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GG ~ 5 yıl önce
380-900 geliyor...
Helal ~ 5 yıl önce
Helal olsun da THY ne zmn geniş gövde siparişi verecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GG ~ 5 yıl önce
genş gövdeler sipariş edildi, 2 yıl içinde ilk sipariş teslim edilecek.
embraer ~ 5 yıl önce
thy iç hatlarda airbuslardan vazgeçip embraerlere yönelmelidir hazır brezilya pazarına girmişken.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atma Sakir ~ 5 yıl önce
Petrol dunya da ucuzladi, 1998 yili degerinde ama Turkiyede 98 degerine gerilemedi, neden acaba? Ayrica, doviz TL kurlarindan haberin var mi? Kim nereye geliyor gidiyor, emmoglu!
fikra gibi ~ 5 yıl önce
bu adami gordukce gulesim geliyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabiliyet ~ 5 yıl önce
evet THY yi milli gururumuz haline getirdiği, sürekli kar ettiği, büyüdüğü ve Türkiye'nin en önemli ve bilinen markası yaptığı için herkes gülümsemeli.
kabiliyet ! ~ 5 yıl önce
evet cok kabiliyetli ama torpil yapmada,yaptirmada,kul hakki yemede,insanlari sucu bucu,eski,yeni,surali,burali diye ayirmada,yandaslara yer acmak icin binlerce insanin isten atilmasina sebep olmada,milletin yuzune gulup arkasindan is cevirmede vs vs . daha sayayim mi???

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000