11 Eylül 2019, Çarşamba 14:39:50

THY'den Vietnam'a direkt sefer

THY, bağlantılı seferler gerçekleştirdiği Hanoi ve Ho Chi Minh'e 11 Eylül'den itibaren doğrudan uçacak.
  • 100 usd veren herkes gidebiliyor. Netten araştırırsanız bulursunuz.
  • 15 gün önce döndüm. Saigon'daki bir firmadan gelen davetiye ile gittim. Kapıdan sorunsuz vize aldım. 1 hafta sonra BambooAir ile başka bir firma için Hanoi'ye gittim. Sorun orada çıktı. Aldığım vize Saigon'da geçerliymiş, oteller kabul etmedi. Sonunda bir otelde kayıt olmadan resmen kaçak kaldım. Dönüşte Hanoi havalimanında Pasaport polisi beni bekletti, Şefini çağırmak istedi ama şefi başka bir sorunla meşguldü. Arkamdaki Koreli turist grubu söylenmeye başlayınca, off deyip damgayı vurdu. Ucuz kurtuldum. Ülke ise gayet güzel. Yemyeşil, sular içinde. Insanlar saygılı ve yardımsever. Trafik kaosu orada da var ama mesela Hindistan ve Bangladeş'ten çok daha iyi. Oradaki bir turizm şirketi aracılığıyla davetiye isteyip turistik gidebilirsiniz.
  • Keske Vietnam'a gitmek icin oradaki bir sirketten davetiye zorunlulugu olmasaydi. Ruslar vizesiz gidebilirken bizler ancak oradan gelecek davetiye ile "belki" vize alabiliyoruz.

THY, bağlantılı seferler gerçekleştirdiği Hanoi ve Ho Chi Minh'e 11 Eylül'den itibaren doğrudan uçacak.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, THY bağlantılı seferler gerçekleştirdiği Hanoi ve Ho Chi Minh'e 11 Eylül'den itibaren direkt uçmaya başlayacak. Seferler İstanbul (IST)-Ho Chi Minh (SGN)-İstanbul (IST) ve İstanbul (IST)-Hanoi (HAN)-İstanbul (IST) parkurlarında icra edilecek.

Ho Chi Minh'e haftalık yedi, Hanoi'ye ise altı frekans (pazar günü hariç) uçuş gerçekleştirilecek. Başkent Hanoi'ye uçuşlar 2020'nin Nisan ayı itibarıyla yedi frekansa çıkarılacak.

Saigon Nehri'nin çevrelediği Ho Chi Minh, 2010 yılının Aralık ayında bayrak taşıyıcının uçuş ağına katıldı. Güneydoğu Vietnam'da bulunan metropol, ülkenin finans merkezi, en kalabalık ve en çok ziyaretçi alan, ışık gökdelenleri, süslü tapınakları ve pagodaları ile popüler bir turizm merkezi.

THY'nin 2016 yılının Haziran ayında uçuş başlattığı Hanoi ise dünyanın en eski başkentlerinden biri. Şehir, farklı toplumların etkisi ile oluşmuş tarihi mimarisi ve zengin kültürüyle gezginlere benzersiz bir seyahat deneyimi imkanı sunuyor. Aynı zamanda Kuzey Vietnam'ın ticari, kültürel ve eğitim merkezi olan Hanoi, UNESCO Dünya Mirası olarak ünlü Ha Long Koyu'na çok yakın konumda bulunuyor.

THY'den Vietnam'a direkt sefer

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Asd ~ 2 ay önce
100 usd veren herkes gidebiliyor. Netten araştırırsanız bulursunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sürücü ~ 2 ay önce
15 gün önce döndüm. Saigon'daki bir firmadan gelen davetiye ile gittim. Kapıdan sorunsuz vize aldım. 1 hafta sonra BambooAir ile başka bir firma için Hanoi'ye gittim. Sorun orada çıktı. Aldığım vize Saigon'da geçerliymiş, oteller kabul etmedi. Sonunda bir otelde kayıt olmadan resmen kaçak kaldım. Dönüşte Hanoi havalimanında Pasaport polisi beni bekletti, Şefini çağırmak istedi ama şefi başka bir sorunla meşguldü. Arkamdaki Koreli turist grubu söylenmeye başlayınca, off deyip damgayı vurdu. Ucuz kurtuldum. Ülke ise gayet güzel. Yemyeşil, sular içinde. Insanlar saygılı ve yardımsever. Trafik kaosu orada da var ama mesela Hindistan ve Bangladeş'ten çok daha iyi. Oradaki bir turizm şirketi aracılığıyla davetiye isteyip turistik gidebilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Moskova'li ~ 2 ay önce
Keske Vietnam'a gitmek icin oradaki bir sirketten davetiye zorunlulugu olmasaydi. Ruslar vizesiz gidebilirken bizler ancak oradan gelecek davetiye ile "belki" vize alabiliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Izmirli35 ~ 2 ay önce
Sadece biz mi? Konuşmadan once biraz araştır bakalım, ABD ve avrupa'nin çoğundan vize istiyor. Vize istediği ülke sayısı oldukça geniş, ayrıca vize veya davetiye mektubu iki ülke arasında ki siyasi ilişkiler ve baskilar sonucunda değişiyor. Eleştirmeden önce biraz düşünüp, araştırmak lâzım!
Moskova'li ~ 2 ay önce
Esim Rus ben Turk vatandasi oldugumuz ve Rusya'da yasadigimiz icin her sene gitmek isteyipte gidemedigimiz icin yazmistim yorumu, elestirmek icin degil. Keske siz de elestirmeden once birazcik dusunseydiniz.
Flightpax ~ 2 ay önce
Abd ve Avrupa Vatandaşları vize alıyor doğru, ancak 17$ ödüyorlar.Türk ve birkaç seçkin ülkenin Vizesi 200$ dan başlıyor haberiniz var mı ? Yetmedi birde kişiye göre davetiye de istiyor. Siz de biraz düşünseniz anlarsınız bazı şeyleri
HÜT ~ 2 ay önce
DİREK HATALI BİR BİLGİ.KESİNLİKLE GEREK YOK SÖYLEDİĞİNİZ BELGEYE.SALLAMAYIN LÜTFEN !!!!
Korsanpilot ~ 2 ay önce
Böyle yalançilara inanmayin iş işte, yorum olsunda nasil isterse olsun misali

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000