09 Eylül 2022, Cuma 12:31:36

THY'den ortak uçuş anlaşması

Türk Hava Yolları (THY) ile Seyşeller'in bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Air Seychelles, ortak uçuş gerçekleştirmek üzere kod paylaşımı anlaşmasına imza attı.
  • Merak ediyorum, öyle bir küçük adanın THY ne getireceğinden. Şimden hayırlı olsun.
  • 7 yildir yatisinin yanindan gecmedim!

Türk Hava Yolları (THY) ile Seyşeller'in bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Air Seychelles, ortak uçuş gerçekleştirmek üzere kod paylaşımı anlaşmasına imza attı.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, THY Genel Yönetim Merkezi'nde gerçekleştirilen törende, taraflar adına imzaları Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi ve Air Seychelles Acting Üst Yöneticisi (CEO) Sandy Benoiton attı.

"ESNEK SEYAHAT OLANAKLARI"

Açıklamada iş birliğiyle ilgili görüşlerine yer verilen Ekşi, "İmzalanan anlaşmayla iki ülke bayrak taşıyıcıları olarak, yolcularımıza esnek seyahat olanaklarından yararlanma imkanı sunuyoruz. İnanıyorum ki bu iş birliğimiz yalnızca ticaret alanında değil kültür-turizm alanında da oldukça önemli kazanımlar sağlayacaktır." ifadelerine yer verdi.

SEYŞELLER'İN EN BÜYÜK İKİNCİSİ ADASINA SORUNSUZ SEYAHAT İZNİ

Benoiton ise şunları kaydetti: "Air Seychelles olarak Mahe ve Praslin arasındaki iç hat uçuşlarımızda TK kodunu sunarak, Seyşeller'in en büyük ikinci adasına sorunsuz seyahat için tek bir bilet işlemine izin vermekten heyecan duymaktayız. Ayrıca, bu iş birliği sayesinde Air Seychelles HM kodu Avrupa ve Orta Doğu'daki önemli şehirlerde görünecek ve yolcularımıza daha fazla seçenek ve seyahat tarihi esnekliği sunmamıza olanak tanıyacak."

15 Ekim 2022'den itibaren resmen yürürlüğe girecek kod paylaşım anlaşmasıyla THY ve Air Seychelles arasındaki ticari iş birliğinin genişletilmesi, her iki havayolunun yolcularına daha fazla seyahat seçeneği sunulması amaçlanıyor.

Anlaşmaya göre iki havayolu şirketi arasında, Air Seychelles'in uçuş gerçekleştirdiği Mahe-Praslin hattı ile THY'nin uçuş icra ettiği İstanbul-Mahe, İstanbul-Tel Aviv ve İstanbul-Paris parkurlarında kod paylaşımı yapılabilecek.

.

THY'den ortak uçuş anlaşması

Facebook Yorum

Yorumlar

Yılmaz ~ 3 ay önce
Merak ediyorum, öyle bir küçük adanın THY ne getireceğinden. Şimden hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Q ~ 3 ay önce
7 yildir yatisinin yanindan gecmedim!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bende ~ 3 ay önce
Bende oyle, 330 da kaptanim, ne Maritusta yati yaptim ne Sez yatim var
Sen değil ben değil ~ 3 ay önce
Sen değil ben değil o değil kim yapıyor bu yatıları , ekip planlama mı

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000