11 Eylül 2019, Çarşamba 09:11:15

THY'den öğrencilere yüzde 15 indirim

KKTC Başbakan Yardımcısı Kudret Özersay, THY'nin, KKTC üniversitelerinde eğitim gören öğrencilerin bilet fiyatlarında yüzde 15'lik indirim yapacağını açıkladı.
  • Tgs”ye indirim kesinlikle olmalı Thy nin operasyonunun büyük kısmını TGS yapıyor ama bu zamana kadar olmamış olmazdaa...
  • İndirim en çok gece gündüz işine her daim hazır olan arff nin hakkıdır
  • Anlayamadigim... Türkiye de okuyan ögrencilere neden uygulanmiyor.....veya Pilotaj okuyanlara neden extra özel indirimli Bilet verilmiyor...Hem öğrencileri kovalsyacaksin... hemde full bilet fiyati istiyeceksin
  • 10 sene oldu. Tgs ye niye indirim yapılmıyor.
  • Boş hikayeler... İlk önce rezalet sitenizi bir düzeltin.Gördüğüm en berbat internet sitesi İkincisi öğrencilerin dersleri genel olarak 20 eylül civarlarında başlar, 15 eylül den itibaren yapacağını açıkladığınız indirimin hiçbir numarası yok zaten biletler ekonomide 1000 lira 2 hafta boyunca ve hiçbir zaman 250 liranın altına düşmüyor genel olarak 400-500 civarı seyrediyor.üstüne promosyonda geçerli değilmiş Yani alacağının 500-1000 liralık tek yön biletten indirim yapacaz.Ülke hayali icraat ülkesi oldu gerçeklerle alakasız yaşıyor herkes
  • #susamam
  • Tgs çalışanlarına neden indirim yapılmıyor

KKTC Başbakan Yardımcısı Kudret Özersay, THY'nin, KKTC üniversitelerinde eğitim gören öğrencilerin bilet fiyatlarında yüzde 15'lik indirim yapacağını açıkladı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Türk Hava Yolları'nın (THY) ülkede üniversite eğitimi alan öğrencilerin bilet fiyatlarında yüzde 15 indirim kararı aldığını duyurdu.

Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Özersay, THY'nin, KKTC'de üniversite okuyan öğrencileri sevindirecek kararını açıkladı.

Özersay, Türkiye Cumhuriyeti yetkilileriyle bu konuda bir süredir görüştüklerini belirterek, "THY, bugün KKTC'ye gelen öğrencilerle ilgili yüzde 15'lik bir öğrenci indirimi yapma yönünde karar üretmiş durumdadır. Bu, KKTC hükümetinin aldığı insiyatifin bir sonucudur." diye konuştu.

KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu da konuya ilişkin sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Bakanlığımızın 17 Temmuz 2019 tarihinde yapmış olduğu girişimler doğrultusunda 15 Eylül 2019 tarihinden itibaren Türk Hava Yolları'nın KKTC-Türkiye Cumhuriyeti arasında yapacağı karşılıklı geliş gidişlerde ve iç sefer uçuşlarında, yüzde 15'lik öğrenci indirimi uygulamasına geçilecektir." ifadelerini kullandı.

Çavuşoğlu, kararın başta öğrenciler olmak üzere tüm ülkeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ülkede üniversite eğitimi alan tüm öğrenciler, KKTC'ye gidiş ve gelişlerinde bu indirimden sürekli olarak yararlanabilecek.

İndirimden yararlanmak isteyen öğrenciler biletlerini, www.thy.com adresi veya satış acenteleri üzerinden temin edebilecek. THY'nin indirimi, promosyon sınıflarında geçerli olmayacak.

THY'den öğrencilere yüzde 15 indirim

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Tgs ~ 2 ay önce
Tgs”ye indirim kesinlikle olmalı Thy nin operasyonunun büyük kısmını TGS yapıyor ama bu zamana kadar olmamış olmazdaa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arff ~ 2 ay önce
İndirim en çok gece gündüz işine her daim hazır olan arff nin hakkıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FIUmit ~ 2 ay önce
Anlayamadigim... Türkiye de okuyan ögrencilere neden uygulanmiyor.....veya Pilotaj okuyanlara neden extra özel indirimli Bilet verilmiyor...Hem öğrencileri kovalsyacaksin... hemde full bilet fiyati istiyeceksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayt ~ 2 ay önce
10 sene oldu. Tgs ye niye indirim yapılmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hakan ~ 2 ay önce
Bugün TGS, yarın ABC, öbür gün DFE, sonra XYZ. Herkes indirimli uçsun o zaman. İndirimsiz uçanların günahı ne? Böyle saçmalık mı olur.
W ~ 2 ay önce
Boş hikayeler... İlk önce rezalet sitenizi bir düzeltin.Gördüğüm en berbat internet sitesi İkincisi öğrencilerin dersleri genel olarak 20 eylül civarlarında başlar, 15 eylül den itibaren yapacağını açıkladığınız indirimin hiçbir numarası yok zaten biletler ekonomide 1000 lira 2 hafta boyunca ve hiçbir zaman 250 liranın altına düşmüyor genel olarak 400-500 civarı seyrediyor.üstüne promosyonda geçerli değilmiş Yani alacağının 500-1000 liralık tek yön biletten indirim yapacaz.Ülke hayali icraat ülkesi oldu gerçeklerle alakasız yaşıyor herkes

Yanıtla

Kalan karakter 1000
#susamam ~ 2 ay önce
#susamam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Indirim ~ 2 ay önce
Tgs çalışanlarına neden indirim yapılmıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
indirim ~ 2 ay önce
tgs ne alaka gelen giden indirim istese olur mu

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000