30 Ekim 2018, Salı 14:54:32

THY'den o personele bilet jesti

Turkish Ground Services (TGS) personelinin Atatürk Havalimanı'nda faciaya neden olabilecek kazayı önlemesi sonrası THY'den personele jest geldi.
  • Bari bir maaş ikramiye verseydiniz!
  • Duruma ATCO müdahale etmiştir. Videodaki açı son derece yanıltıcıdır ki trafik rahatlıkla merkez hatta follow me eşliğinde geçebilmistir. Fakat görüntülerdeki kadar yakın olsaydı bu manevrayi tow olmadan yapması mümkün olmayacaktı. Ödül işine gelince şovdan ibaret duruyor.
  • Ciklet verseydiniz
  • Calişan işci yapmasi gereken işi yapmiş onun icin işe alinmiş her calişan gorevini yapmadiği icin gorevini yapana sanki cok özel birşey yapmiş gibi hemen her turlu odul verilsin bence cok yalniş zaten onun orda bulunuyor ve ayliklarida gayet iyi
  • bu adamların kaptanlıkla işi yok,hiç mi dikkat olmaz bu şirketle uçulmaz çin hava yolları bitik eğitim yerlerde paspas çekiyor/ it was big mistake at Ataturk airport from chinese pilot ,Where did you take your driver licanse from butcher or greengrocer
  • Çin havayolu firmasi iyi bi para odulu verir bu arkadasa. Bizimkiler de biraz utanir belki. Keza asil ödülü Çin havayolu firmasi vermeli.
  • Adaletli olun demek isterdim ama ne yazıkkı thy a.o anonim şirketi ve tgs yer hizmetleri anonim şirektinde adalet yokki adaleletli olmalarını bekleyemem senelik izine çıkartılan işciyi senelik iş aktini fes eden tgs yer hizmetleri anaonim şirketi adaletten haktan hukuktan bahs etmesin
  • Bu arkadas, Trafik kontrolerlerinden daha zekalimis. ATC bence Istanbul trafigi uyguluyo:
  • İki bilet hediye etmek nedir ya? Çekilişte kazanmış gibi, hiç mi utanmadınız verirken? Hadi içinde otel masrafları ve cep harçlığı olsa neyse de iki bilet nedir ki sizin için? Hiç de ödüllendirilmemiş. Yazık valla yazık!
  • Herkes ödül veriyo versin hakkıdır da ordaki DHMİ hiz limitini aştığı için sonradan ehliyetini almasın sakin!!!!!!!!

Turkish Ground Services (TGS) personelinin Atatürk Havalimanı'nda faciaya neden olabilecek kazayı önlemesi sonrası THY'den personele jest geldi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Çin Havayolları'na ait yolcu uçağının THY uçağına çarpacağını fark ederek kazayı son anda önleyen TGS personeli Gökhan Altun'a THY'den bilet jesti geldi. Türk Hava Yolları, TGS personeli Altun'a 2 kişilik yurt dışı gidiş dönüş uçak bileti hediye etti.

Öte yandan TAV Havalimanları Holding CEO'su Sani Şener'in de Gökhan Altun'a para ödülü vereceği öğrenildi.

AirportHaber ÖZEL

O anlara ait görüntüler ve haber için resme tıklayınız...

THY'den o personele bilet jesti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Doğrucu Davut ~ 4 ay önce
Bari bir maaş ikramiye verseydiniz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olsiteyşın bilmeden konuşmayınız ~ 4 ay önce
Duruma ATCO müdahale etmiştir. Videodaki açı son derece yanıltıcıdır ki trafik rahatlıkla merkez hatta follow me eşliğinde geçebilmistir. Fakat görüntülerdeki kadar yakın olsaydı bu manevrayi tow olmadan yapması mümkün olmayacaktı. Ödül işine gelince şovdan ibaret duruyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B737 ~ 4 ay önce
Ciklet verseydiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalniş duşunce ~ 4 ay önce
Calişan işci yapmasi gereken işi yapmiş onun icin işe alinmiş her calişan gorevini yapmadiği icin gorevini yapana sanki cok özel birşey yapmiş gibi hemen her turlu odul verilsin bence cok yalniş zaten onun orda bulunuyor ve ayliklarida gayet iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
i was shock ~ 4 ay önce
bu adamların kaptanlıkla işi yok,hiç mi dikkat olmaz bu şirketle uçulmaz çin hava yolları bitik eğitim yerlerde paspas çekiyor/ it was big mistake at Ataturk airport from chinese pilot ,Where did you take your driver licanse from butcher or greengrocer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acun ~ 4 ay önce
abi hosgeldin, o muhtesem ingilizcenle sefalar getirdin
selamın akeyküm ~ 4 ay önce
selamın aleyküm
Inglish tichear ~ 4 ay önce
I becomed shock kaptain!
Trajedi ~ 4 ay önce
Çin havayolu firmasi iyi bi para odulu verir bu arkadasa. Bizimkiler de biraz utanir belki. Keza asil ödülü Çin havayolu firmasi vermeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
no subject ~ 4 ay önce
Verecegi parayi da pilotlardan cikarir Cin sirketi. Keza en ufak bir hatalarinda 6 ay ucuslarini kesip, 6 ay sifir maas veren sirket, bunu yapan pilotlara kimbilir ne yapar.
Dogrucu ~ 4 ay önce
Adaletli olun demek isterdim ama ne yazıkkı thy a.o anonim şirketi ve tgs yer hizmetleri anonim şirektinde adalet yokki adaleletli olmalarını bekleyemem senelik izine çıkartılan işciyi senelik iş aktini fes eden tgs yer hizmetleri anaonim şirketi adaletten haktan hukuktan bahs etmesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 4 ay önce
Bu arkadas, Trafik kontrolerlerinden daha zekalimis. ATC bence Istanbul trafigi uyguluyo:

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komedi ~ 4 ay önce
İki bilet hediye etmek nedir ya? Çekilişte kazanmış gibi, hiç mi utanmadınız verirken? Hadi içinde otel masrafları ve cep harçlığı olsa neyse de iki bilet nedir ki sizin için? Hiç de ödüllendirilmemiş. Yazık valla yazık!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 4 ay önce
Herkes ödül veriyo versin hakkıdır da ordaki DHMİ hiz limitini aştığı için sonradan ehliyetini almasın sakin!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000