29 Mart 2020, Pazar 13:16:50

THY'den mesaj var; 'Daha güçlü döneceğiz'

Covid-19 salgını nedeniyle tüm dış hat seferlerini durduran THY, çalışanları aracılığı ile 'daha güçlü döneceğiz' mesajı verdi.
  • Bu salgın 2-3 ay daha devam etsin görürüz daha güçlü dönüyor musunuz? Koskoca şirketin kendini 3-4 ay idare edecek mali gücü yok,hemen çalışanları idari izne değil de yıllık izne çıkarıyor,maaşları düşürüyor ama gel gör thy yönetimi aldığı 25 milyon tl bonusu iade etmiyor! Durum çok ciddi ve kötü ki Ağababa bile milletten bağış davetinde bulunuyor,kasa tam takır tabii. Yıllarca betona, yandaşa, saraylara, uçaklara, arabalara paraları saç sonra da ani bir kriz olunca da hemen yardım dilen. Hani Türkiye büyümüş,gelişmiş,zenginleşmişti, kimseye ihtiyacı yoktu,herkes bize gıpta ediyordu,Almanya bizi kıskanıyordu,ekonomik hiçbir sorunumuz yoktu,nerede? Yarını ve olabilecek her aksiliği düşünmezsen,gerekli önlemleri almazsan,har vurup harman savurursan böyle dilenci durumuna düşersin tabii.
  • 17 yıldır çalıştığım Esenboğa havalimanın dan 2 yıl önce haksız yere işden çıkarıldım hâlâ bir iş bulamadım beni bu hale getireni Allah a havale ediyorum..
  • Çekemiyorlar bizleri, Arkadaşlarımız yer personeli. Ve çekemeyenler bilsinler gerçekten çok daha büyük çok daha iddialı ve çok daha güçlü geleceğiz.
  • Doğrusu "we will return"
  • Her firsatta avrupaya ozenelim diyenlerin avrupada ki havayollarinin kabin ekiplerinden eger zerre haberi varsa hicbisi bilmiyorum :) Anca lafta avrupadan sunu ogrenin dis gorunuse kimse bakmiyor,bilmem biliyor musunuz :) Yorumlarda cahil kayniyor
  • Nerden buldunuz o en sondaki etli biber dolmasını?
  • Corona virüsünün ülkeye nasıl geldiği videodan anlaşılıyor
  • nasıl bir dil kullanıyorsunuz insanların din dil ırk görüntüsüne göre nasıl bir yargılama ve küçük görme hakarete gidebilirsiniz???Kalbiniz kadar alaycı dilinizi de Allah ıslah eylesin...
  • Şu hosteslere ayar oluyorum sanırsın Bilim adamları kaç yıllık doktorum bu tarz bir havam olmadı
  • Kimler geldi kimler gecti hiç biri senın kadar sevılmedi la la la la la la☺️

Covid-19 salgını nedeniyle tüm dış hat seferlerini durduran THY, çalışanları aracılığı ile 'daha güçlü döneceğiz' mesajı verdi.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi'nin paylaştığı görüntüde 27 Mart'ta yapılan son Houston seferi sonrası çalışanlar İngilizce olarak 'We will come back stronger' (Daha güçlü döneceğiz) mesajı verdi.

 

THY'den mesaj var; 'Daha güçlü döneceğiz'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (71)

Thyyyy ~ 2 ay önce
Bu salgın 2-3 ay daha devam etsin görürüz daha güçlü dönüyor musunuz? Koskoca şirketin kendini 3-4 ay idare edecek mali gücü yok,hemen çalışanları idari izne değil de yıllık izne çıkarıyor,maaşları düşürüyor ama gel gör thy yönetimi aldığı 25 milyon tl bonusu iade etmiyor! Durum çok ciddi ve kötü ki Ağababa bile milletten bağış davetinde bulunuyor,kasa tam takır tabii. Yıllarca betona, yandaşa, saraylara, uçaklara, arabalara paraları saç sonra da ani bir kriz olunca da hemen yardım dilen. Hani Türkiye büyümüş,gelişmiş,zenginleşmişti, kimseye ihtiyacı yoktu,herkes bize gıpta ediyordu,Almanya bizi kıskanıyordu,ekonomik hiçbir sorunumuz yoktu,nerede? Yarını ve olabilecek her aksiliği düşünmezsen,gerekli önlemleri almazsan,har vurup harman savurursan böyle dilenci durumuna düşersin tabii.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa Kocataş ~ 2 ay önce
17 yıldır çalıştığım Esenboğa havalimanın dan 2 yıl önce haksız yere işden çıkarıldım hâlâ bir iş bulamadım beni bu hale getireni Allah a havale ediyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Purser ~ 2 ay önce
Çekemiyorlar bizleri, Arkadaşlarımız yer personeli. Ve çekemeyenler bilsinler gerçekten çok daha büyük çok daha iddialı ve çok daha güçlü geleceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X37 ~ 2 ay önce
Doğrusu "we will return"

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik ~ 2 ay önce
Her firsatta avrupaya ozenelim diyenlerin avrupada ki havayollarinin kabin ekiplerinden eger zerre haberi varsa hicbisi bilmiyorum :) Anca lafta avrupadan sunu ogrenin dis gorunuse kimse bakmiyor,bilmem biliyor musunuz :) Yorumlarda cahil kayniyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Leman ~ 2 ay önce
Nerden buldunuz o en sondaki etli biber dolmasını?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayıp ~ 2 ay önce
Ayıp
Sibel ~ 2 ay önce
Gayet şık ve kaliteli duruyorlar. Çok beğendim ben. kokuş Turşufhansa personelini gidip görün.
Siz ~ 2 ay önce
Terbiyesizsiniz !!! Her şeyden önce bir kadından bahsediyorsunuz unutmayın.
Edep ya hu ~ 2 ay önce
İnsanlara lakap takmak ve dış görünüşleriyle alay etmenin terbiyesizlik olduğunu öğrenememişsiniz yazık kınıyorum seni
Coronaaaaaa ~ 2 ay önce
Corona virüsünün ülkeye nasıl geldiği videodan anlaşılıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah ıslah eylesin ~ 2 ay önce
nasıl bir dil kullanıyorsunuz insanların din dil ırk görüntüsüne göre nasıl bir yargılama ve küçük görme hakarete gidebilirsiniz???Kalbiniz kadar alaycı dilinizi de Allah ıslah eylesin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hostesler ~ 2 ay önce
Şu hosteslere ayar oluyorum sanırsın Bilim adamları kaç yıllık doktorum bu tarz bir havam olmadı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 2 ay önce
Kimler geldi kimler gecti hiç biri senın kadar sevılmedi la la la la la la☺️

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000