20 Mayıs 2015, Çarşamba 13:19:18

THY'den Japon yolcularına Skylife jesti

Türk Hava Yolları ile seyahat edenlerin vazgeçilmez dergisi olan SKYLIFE, sayıları giderek artan Japon yolcular için Japonca olarak da basılmaya başlandı.
  • Japonlar dürüsttür arkadan iş çevirmez. Umarım dostluğumuz daha da artar
  • Arkadaş ne code share manyağı çıktınız. Burda kimse code share'e karşı değilki. Dergi bütün bu sayılan hatlarda yolcusuyla buluşuyormuş gibi yazılmış. Insanlar bunu izah etmeye çalışıyor. Nagoya hattında elbet elalemin havayoluna bu dergiyi dağıtıramszsınız. Okursa KIX, Narita hattında okur.
  • Hakao miki kakao iki kishi
  • Ingilizce Turkce ya da Kapinca konusanlarin disindaki yolcularini unutmus o zaman. Basliga bi el atin gencler.
  • Bu mantikla bakilirsa cin'de 66 noktaya uculuyor. Biz cinliler, cince sikaylayf istiyuruz.
  • THY sadece bir şirket ve ben musteri olarak memnun kalmazsam o şirketi sevmem ve onermem. Bu olayın vatan hainligiyle bi ilgisi yok anlayın şunu ya.
  • Code share uçuşlar Havayolları için yegane geçim kaynağı bunu görmezden gelmek ,bu bağlantılı hatları yapan Milli Grurumuzu küçümsemek sadece THY ye karşı Türk Milletine karşı kuyruk acısı olan Vatanını Milletini sevmeyen Vatansızlara göre yorumlardır!
  • Codeshare bizim sayilir. Birakin su mantiksiz yorumlarinizi.
  • All Nippon ile bahsi geçen şehirlere bağlantı veriliyor kastetdiği o olsa gerek yoksa şu an günde 3 frekans (2 tokyo narita ve 1 osaka) 2 destinasyona uçuluyor.
  • Bravo THY. amma ve lakin THY 6 sehre mi uçuyor Japonya'da ? Hangi komedyenden aldınız bu haberi :-) lol

Türk Hava Yolları ile seyahat edenlerin vazgeçilmez dergisi olan SKYLIFE, sayıları  giderek artan Japon yolcular için Japonca olarak da basılmaya başlandı.

Tokyo, Osaka, Okinawa, Fukuoka, Nagoya ve Sapparo’ya düzenlediği seferlerle Japonya’da 6 noktaya ulaşan Türk Hava Yolları, bu ülkeye yönelik seferleri için Skylife’ı Japon dilinde de basıyor. Başta Türkiye olmak üzere Türk Hava Yolları’nın uçtuğu şehirleri tanıtan, yayınlandığı ayda Türkiye ve dünyada gerçekleşecek önemli kültür sanat etkinliklerine dair haberler yapan ve aktüel konulara değinen Skylife’ın Japonca versiyonu, standart derginin içeriğine paralel şekilde hazırlanmakla beraber Japon misafirlerin ilgisini çekecek öğeleri ön plana çıkarıyor.

Okumaya düşkün bir toplum olmaları ile bilinen Japonlar, uzun süreli Türkiye- Japonya uçuşlarında Skylife’ı kendi dillerinde okuyabiliyor olmaktan memnuniyetlerini dile getirirken birçoğunun yolculuk sonrasında dergiyi beraberlerinde götürdükleri gözlendi.

Skylife’ın Japonca ilk sayısı Mayıs ayında uçaklara yerleştirildi.

Yolcularının uçuş keyfini başta Skylife olmak üzere Skylife Business, Curiocity, Planet, Bulmaca eki ve AnadoluJet gibi aylık dergilerle renklendiren Türk Hava Yolları, Hac ve Umre dönemlerinde Suudi Arabistan seferi yapan uçaklarında  kutsal toprakları tanıtan ve kendi hazırlatıp bastırdığı dergiler bulundurduğu gibi yine kendi planladığı özel ek dergilere de yer veriyor.THY'den Japon yolcularına Skylife jesti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Japonlar dürüsttür arkadan iş çevirmez. Umarım dostluğumuz daha da artar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Arkadaş ne code share manyağı çıktınız. Burda kimse code share'e karşı değilki. Dergi bütün bu sayılan hatlarda yolcusuyla buluşuyormuş gibi yazılmış. Insanlar bunu izah etmeye çalışıyor. Nagoya hattında elbet elalemin havayoluna bu dergiyi dağıtıramszsınız. Okursa KIX, Narita hattında okur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
Hakao miki kakao iki kishi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Ingilizce Turkce ya da Kapinca konusanlarin disindaki yolcularini unutmus o zaman. Basliga bi el atin gencler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cince ~ 7 yıl önce
Bu mantikla bakilirsa cin'de 66 noktaya uculuyor. Biz cinliler, cince sikaylayf istiyuruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 7 yıl önce
THY sadece bir şirket ve ben musteri olarak memnun kalmazsam o şirketi sevmem ve onermem. Bu olayın vatan hainligiyle bi ilgisi yok anlayın şunu ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Code share uçuşlar Havayolları için yegane geçim kaynağı bunu görmezden gelmek ,bu bağlantılı hatları yapan Milli Grurumuzu küçümsemek sadece THY ye karşı Türk Milletine karşı kuyruk acısı olan Vatanını Milletini sevmeyen Vatansızlara göre yorumlardır!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
Codeshare bizim sayilir. Birakin su mantiksiz yorumlarinizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
k/a 1 ~ 7 yıl önce
All Nippon ile bahsi geçen şehirlere bağlantı veriliyor kastetdiği o olsa gerek yoksa şu an günde 3 frekans (2 tokyo narita ve 1 osaka) 2 destinasyona uçuluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qomedi ~ 7 yıl önce
Bravo THY. amma ve lakin THY 6 sehre mi uçuyor Japonya'da ? Hangi komedyenden aldınız bu haberi :-) lol

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ysf ~ 7 yıl önce
cod share seferleri thy saymışlar

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000