04 Ocak 2019, Cuma 18:16:05

THY'den ikinci pilot adaylarına kötü haber

Türk Hava Yolları (THY) İstihdam İstihdam Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda yayından kaldırılan tipi olmayan 2. pilot adayı ilanının yeniden yayınlanacağı tarih açıklandı.
  • Siz birbirinize böyle yaptıktan sonra size her şey müstehak. Azıcık birbirinize saygılı olun. Bu uçak sadece çok iyi ingilizce bilmekle uçmuyor aynı zamanda çok bilekli olsanda yeterince ingilizce bilmek gerekiyor o zaman ingilizceyi biraz az bilenler de olacak uçağını öğrenmeye devam edenler de ama gördüğüm kadarıyla terbiyesiz bir sürü adam uçuyor.
  • Pegasus ve sunexpress akademi açtı. Sadece thy yok. Çalışanını sadece tc no olarak görmeyen bir yönetim isitiyorsanız pegasus ve sunexpressi deneyebilirsiniz
  • tgs ye alım var mı yoksa çelebide olur yoksa temettü de olur
  • Çok ihtiyaç var , slot yok!
  • adam torpille akademiye girdi. Adam CRM KURUL mulakatlarına kimin girecegini bile soyledi yuzumuze karsi, boyle piskinlik boyle bir hak yeme gormedim. neyse GM de mescidimiz var hamdolsun:)
  • Gecen Eylül basvuran bir arkadasima email atmislardi bir kac haftaya kadar görüsmeye cagiracagiz, bekleyin diye. Kasim civari gene email attilar, Aralikta size tarih vericez diye. Araliktada pilot ihtiyacimizi karsiladik, size gelecek hayatinizda basarilar diye email attilar. Profesyönellikte zirve diye buna derim!!
  • yakışıklı olan (tipi olanlar) şimdiden başvurabilir.
  • Açmayında zaten piyasada ne kadar dil bilmez, eğitimsiz, aklı başında olmayan adamları topladınız eğer böyle yapacaksanız hiç açmayın bir daha
  • Hayırlısı olsun
  • Thy kabin memuru alımı ne zaman ?

Türk Hava Yolları (THY) İstihdam İstihdam Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda yayından kaldırılan tipi olmayan 2. pilot adayı ilanına yönelik açıklama yapıldı.

THY'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada ilanın yeniden yayınlanması planlanan tarih belirtildi.

THY İstihdam Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada şöyle denildi: "Yayından kaldırılan “Tipi Olmayan II.Pilot Adayı” ilanımızın, Ağustos 2019’da yayınlanması planlanmaktadır".

THY'den ikinci pilot adaylarına kötü haber

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Türk Pilotu ~ 9 ay önce
Siz birbirinize böyle yaptıktan sonra size her şey müstehak. Azıcık birbirinize saygılı olun. Bu uçak sadece çok iyi ingilizce bilmekle uçmuyor aynı zamanda çok bilekli olsanda yeterince ingilizce bilmek gerekiyor o zaman ingilizceyi biraz az bilenler de olacak uçağını öğrenmeye devam edenler de ama gördüğüm kadarıyla terbiyesiz bir sürü adam uçuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sadece burası yok ~ 9 ay önce
Pegasus ve sunexpress akademi açtı. Sadece thy yok. Çalışanını sadece tc no olarak görmeyen bir yönetim isitiyorsanız pegasus ve sunexpressi deneyebilirsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs ~ 9 ay önce
tgs ye alım var mı yoksa çelebide olur yoksa temettü de olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçek ~ 9 ay önce
Çok ihtiyaç var , slot yok!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TRUTHHURTS ~ 9 ay önce
adam torpille akademiye girdi. Adam CRM KURUL mulakatlarına kimin girecegini bile soyledi yuzumuze karsi, boyle piskinlik boyle bir hak yeme gormedim. neyse GM de mescidimiz var hamdolsun:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
toepillilerin ~ 9 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
*_* ~ 9 ay önce
Gecen Eylül basvuran bir arkadasima email atmislardi bir kac haftaya kadar görüsmeye cagiracagiz, bekleyin diye. Kasim civari gene email attilar, Aralikta size tarih vericez diye. Araliktada pilot ihtiyacimizi karsiladik, size gelecek hayatinizda basarilar diye email attilar. Profesyönellikte zirve diye buna derim!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şappi ~ 9 ay önce
yakışıklı olan (tipi olanlar) şimdiden başvurabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kalitesizlik ~ 9 ay önce
Açmayında zaten piyasada ne kadar dil bilmez, eğitimsiz, aklı başında olmayan adamları topladınız eğer böyle yapacaksanız hiç açmayın bir daha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jason ~ 9 ay önce
Karnin şişmis
Plt ~ 9 ay önce
Dil bilmez askeriye kaçkınları bu firmaya 20 yıl önce girdi...sıkıntı onlarda;)yeni girenler takır takır konuşuyor,çatır çatırda uçuyor bebek;)zoruna gitmesin,emercensi;)))
Torpilliler ~ 9 ay önce
demek istiyorsun...
Bak yavrum ~ 9 ay önce
Kokpitte ingilizce bilmeyen bir sürü askerle uçtum.Onlar 10 yıl önce girdi.Şimdi sus ve önüne bak.
Hasan ~ 9 ay önce
Hayırlısı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aday ~ 9 ay önce
Thy kabin memuru alımı ne zaman ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAy ~ 9 ay önce
Veya evet pilot olamıyorsan (ilan yok diye) memur ol. Aynı uçak içi ne de olsa
KAy a ~ 9 ay önce
Bence sende wc nin giderinde kal!!!nassıl olsa aynı uçak
zaid ~ 9 ay önce
nitelikli insanların pek ugrasacagı bir yer degil kabin. hicbirsey olamayan km olur. sırf para icin yapilmaz. ulkeyi terketmeye guzel bahane ama ülkeleri gezin dolasin karar verin.
Aviation ~ 9 ay önce
Ya hu bi bitmediniz yok kabin ne zaman?, yok tgs alım ne zaman? Sahi tgs ci arkadaş sana ne oldu sesin çıkmıyor uzun zamandır? Buralardaysan bir ses ver özlettin. Her heyse o ne zaman bu ne zaman... Şunu iyice anlayın torpillilere pardon çevresi genişlere yada referansı olanlara alım her zaman var. Daha geçen bir grup gitti yine eğitime ne ara başvurdular bilinmiyor. Bu işlerden bi haberseniz zaten hiç bulaşmayın. Sektörden olmayanlar da sektörü tanımadan hayaller, hedefler kurmasın.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000