24 Ağustos 2010, Salı 08:40:50

THY'DEN HOLLANDA ARTIŞI

THY Hollanda Müdürü Metin Gözüaçık yaptığı açıklamada, "Bu ülkeye taşıdığımız yolcu sayısında bir önceki yıla oranla yüzde 30 artış oldu" dedi.
  • Patron, Yurtdisinda en uzun kalma rekorun nedeniyle yakinda altin madalya alirsin.
  • hergun zarar edem Amsterdam hergun aglayan patron nasil oluyorda boyle aciklama yapiyor inanilir gibi degil.mubarek gunlerde bari yalan konusmayin
  • Devamlı gidip geliyorum. Birkaç kez dolu gidip geldik fakat çoğunlukla uçaklar % 50 gibi görünüyor. Hele bir kez 340 ile 23 kişi geldik. İçim parçalanmıştı....
  • peki ya kapasite ne kadar artmis..birde buna aciklik getirsekmi???
  • Avrupa Turkiye ye muhtac kalacak Thy yolun acik olsun Tahir/Viyana Hayirli Ramazanlar
  • Patron, gönülden tebrik eder başarıların devamını dilerim. Avcı
Gözüaçık, THY'nin dünya genelinde taşıdığı yolcu sayısında yüzde 20'lik bir artış olduğunu hatırlatarak, "Hollanda'da ulaştığımız bu nokta sevindirici" değerlendirmesinde bulundu.

Mart ayında başlayan Amsterdam – İstanbul Sabiha Gökçen seferlerinin bu büyümede önemli rolü bulunduğuna işaret eden Gözüaçık, bu hatta beş ay içinde 30 binden fazla yolcu taşıdıklarını söyledi.

Buna paralel olarak Amsterdam – Ankara seferlerine de yoğun ilgi olduğunu kaydeden Gözüaçık, hem İstanbul hem de Ankara uçuşlarını arttırmayı planladıklarını dile getirdi.

Yolculara daha rahat ve ucuz hizmet verebilmek amacıyla AnadoluJet'i hizmete soktuklarını hatırlatan THY Hollanda Müdürü, "Artık çok daha ekonomik ücretlerle uçmak mümkün. Hollanda'daki büyüme planlarımız bundan sonra da devam edecek" diye konuştu.

THY'nin Hollanda'ya ilk seferinin 1 Temmuz 1965 yılında yapıldığını hatırlatan Gözüaçık, "Bu çerçevede aynı zamanda, Hollanda'da 45. yılımızı kutlamanın sevincini de yaşıyoruz" dedi.

(Ekoayrıntı)
THY'DEN HOLLANDA ARTIŞI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 12 yıl önce
Patron, Yurtdisinda en uzun kalma rekorun nedeniyle yakinda altin madalya alirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
hergun zarar edem Amsterdam hergun aglayan patron nasil oluyorda boyle aciklama yapiyor inanilir gibi degil.mubarek gunlerde bari yalan konusmayin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Devamlı gidip geliyorum. Birkaç kez dolu gidip geldik fakat çoğunlukla uçaklar % 50 gibi görünüyor. Hele bir kez 340 ile 23 kişi geldik. İçim parçalanmıştı....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
peki ya kapasite ne kadar artmis..birde buna aciklik getirsekmi???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Avrupa Turkiye ye muhtac kalacak Thy yolun acik olsun Tahir/Viyana Hayirli Ramazanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Patron, gönülden tebrik eder başarıların devamını dilerim. Avcı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000