20 Nisan 2016, Çarşamba 08:59:05

THY'den Denizli düzenlemesi

Türk Hava Yolları’nın yaz saati uygulaması gerekçesiyle uçuş saatlerinde yaptığı değişikliğe iş dünyasının verdiği tepki sonuç getirdi.
  • Umarim adiyaman saatleride deisir hepsi oglen gelip gidiyi 3 ucagin geri zamanda bos
  • Haberin devaminda 26 Nisandan itibaren yeni saatler deniliyor ama eski saatlerden hic bir farkli yoksanirsam Akp reklami yapilmis nasilsa millet herseye inaniyor aslini arastirmak yerine....
  • YOLCULAR SİVİL Mİ ASKERİ Mİ
  • denizli'den ak partisine oy yok artık! tayyipçi kadrolar denizliye zarar veriyor. davutoğlu havacılığa el atmalı!!

Türk Hava Yolları’nın yaz saati uygulaması gerekçesiyle uçuş saatlerinde yaptığı değişikliğe iş dünyasının verdiği tepki sonuç getirdi. Türk Hava Yolları Denizli kalkış ve iniş saatlerinde yeniden düzenleme yaptı, hem sanayicinin, hem de turizm amaçlı uçuşların rahat olacağı sabah ve akşam saatlerine alındı. İş dünyasını rahatlatan açıklamayı AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin yaptı.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli­İstanbul ve İstanbulDenizli uçak sefer saatlerinin Denizli platformundan ve sanayicilerden gelen talep üzerine girişim başlattıklarını ve bunun olumlu sonuçlandırıldığını, sefer saatlerinin yeniden düzenlendiğini söyledi.

Denizli’nin üretim, ihracat ve turizm merkezi olduğunu belirten AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “İlimiz turizm değerleri bakımından da önemli bir yere sahip, böylesi güçlü bir potansiyeli olan bir şehrin taleplerine cevap bulmak elbette bizim önceliğimizdir. Sivil toplum kuruluşlarımızın, Odalarımızın ve İşadamları derneklerimizin ortak kuruluşu olan Denizli Platformumuzun, iş dünyamızın ve birçok vatandaşımızın talebi üzerine İstanbul Denizli ve Denizli İstanbul uçak seferlerinin tercih edilen saatlere göre seferlerinin düzenlenmesi hususunu gündemimize aldık. Uçuş saatlerinin uygun hale getirilmesi için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sema Ramazanoğlu, önceki dönem Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci, Milletvekilimiz Cahit Özkan ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımızın Danışmanı hemşerimiz Saim İlçioğlu olmak üzere hep birlikte konuyu yakından takip ederek sonuçlanmasını sağladık” dedi. (Denizlihaber)

THY'den Denizli düzenlemesi

Facebook Yorum

Yorumlar

Ady02 ~ 5 yıl önce
Umarim adiyaman saatleride deisir hepsi oglen gelip gidiyi 3 ucagin geri zamanda bos

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nergiz ~ 5 yıl önce
Haberin devaminda 26 Nisandan itibaren yeni saatler deniliyor ama eski saatlerden hic bir farkli yoksanirsam Akp reklami yapilmis nasilsa millet herseye inaniyor aslini arastirmak yerine....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YOLCULAR ~ 5 yıl önce
YOLCULAR SİVİL Mİ ASKERİ Mİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ibibik horoz ~ 5 yıl önce
denizli'den ak partisine oy yok artık! tayyipçi kadrolar denizliye zarar veriyor. davutoğlu havacılığa el atmalı!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000