26 Mayıs 2011, Perşembe 16:19:37

THY'DEN ATATÜRK JESTİ

İstanbul-Selanik arasında tarifeli uçuşlara başlayacak olan Türk Hava Yolları, Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum tarihini sefer numarası olarak seçti.
  • Hep deve kesecek deği ya,biraz da istikbal göklerde dir diyen cumhuriyetimizin kurucusunu hatırlaması iyi bir şey.Belki de seçim yaklaşıyor, o yüzden olabilir.
  • Atatürkü kullanarak şurada tartışıyorsunuz ya helal olsun.. bırakın bu işleri..adamlar tk1881 ile güzel bir şey yapmışlar..Atatürk olmasaydı cuma günleri cuma namazını nasıl kılardık orasını siz düşünün...
  • Atamızın kurduğu ancak o dönemden eser kalmayan bir partiye hala Atatürk'ün partisi diyebilen zihniyet Atatürkçülük üzerinden siyasetin kralını yapmakta. Ayrıca unutmayın ki bahsettiğimiz ve bazılarının yerin dibine sokmaya ve karalamaya çalıştığı kurum da Atamızın "Devlet Hava Yolları" adıyla kurduğu şirketin ta kendisidir. burada bol keseden atıp sözde Atatürkçülük de yapmayın
  • Mustafa Kemal Atatürk ve THY. Hiç yanyana düşünemiyorum...
  • AKP ATATÜRKÇÜ,ULUSALCI KESİMİN OYLARINI ALMAK İÇİN YAPMIŞTIR ÇÜNKÜ ONLARDA ZERRE KADAR ATATÜRK SEVGİSİ YOK ONLAR BARZANİYİ ,TALABANİYİ SEVERLER ATAMIZIN SİLAH ARKADAŞLARI İNÖNÜYE VE ALİ ÇETİNKAYA'YA HAKARET EDEN AKP ASLINDA ATATÜRKE ETMEK İSTİYOR AMA BU İSİMLER ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRİYOR
  • THY ne yapsa..nafile..herdefasinda baska bahane bukuruz.. yok yalandan yapiyor yok samimi degil.. yapmasa zaten hemen tenkit.. ne olacak..bunun sonu--bunu baskasi yapsa Bravo denir meth edilir..ama THY olunca baksa sebepler aranir..sonucta kimseyi mutlu edemezsin .Türkiyenin hali bu.. EGITIM SART
  • Çokta önemli bir şey değil tartışmaya bile değmez.ufak bir jest işte şuculuk buculuk işe yarasaydı ülke şimdi bu durumda olmazdı.Atıp tutan beyler lafla peynir gemisi yürümez canım.daha kısa bir süre öncesine kadar ülkeyi siz yönetiyordunuz ve batmak üzereydik ne çabuk unuttunuz.buna argoda bol keseden atmak deniyor.icraat sıfır bol bol laf.
  • aydıncı nedir açıklarmısın
  • Arkadaslardan bazilari hala 28 subat devam ediyor saniyor. Ne de olsa bir buyugumuz 1000 yil surecek demisti. Arkadaslar, bugun, kimsenin kendisini size begendirmesi gerekmiyor. Sizin ideolojinizde olmasi hic gerekmiyor. Sacmalamayin. Ne Ataturk size ait, ne de kimse size Ataturkle ilgili kendini ispatlamak zorunda. Bir veri olarak, kendilerini bu konuda mesrulastirmaya calisiyorlar diye kabul edip uzerine yorum yapmissiniz ama unuttugunuz bi sey var ki sizin onaylayacaginiz bir mesriyete ihtiyacimiz yok. Ayrica sizin mesruiyetiniz varsa gidin Silivri de kullanin.
  • "Medine uçuşları ne olacak?" diyen üstün zekalı, sen bu haberi okuyup anladığına emin misin? 1881 süper olmuş, Samsun için de 1919 müthiş olurdu.
Türk Hava Yolları, yurtdışı uçuş ağına bir noktayı daha ekliyor. THY’nin komşu Yunanistan’daki ikinci uçuş noktası Selanik hattına ilk uçuş yarın yapılacak. İstanbul-Selanik arasında yapılacak ilk sefere THY Yönetim Kurulu Başkanı ve diğer yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın mensupları da katılacak. THY’ye ait uçak sabah saat 10.00’da Atatürk Havalimanı’ndan kalkacak, saat 11.25’te Selanik’e ulaşacak.

Bu arada Türk Hava Yolları, Mustafa Kemal Atatürk ‘ün doğduğu Selanik hattında önemli bir jest yaptı. Atatürk’ün doğum tarihi olan 1881’i THY uçağının uçuş kodu olarak seçen Türk Hava Yolları yönetiminin bu jesti takdirle karşılandı.

THY, İstanbul-Selanik seferlerini Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın 4 günü gerçekleştirecek. 31 Mart 2012 tarihine kadar bilet fiyatları herşey dahil sadece 164 euro olacak.

©AirportHaber.com Özel


THY'DEN ATATÜRK JESTİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 13 yıl önce
Hep deve kesecek deği ya,biraz da istikbal göklerde dir diyen cumhuriyetimizin kurucusunu hatırlaması iyi bir şey.Belki de seçim yaklaşıyor, o yüzden olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Atatürkü kullanarak şurada tartışıyorsunuz ya helal olsun.. bırakın bu işleri..adamlar tk1881 ile güzel bir şey yapmışlar..Atatürk olmasaydı cuma günleri cuma namazını nasıl kılardık orasını siz düşünün...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Atamızın kurduğu ancak o dönemden eser kalmayan bir partiye hala Atatürk'ün partisi diyebilen zihniyet Atatürkçülük üzerinden siyasetin kralını yapmakta. Ayrıca unutmayın ki bahsettiğimiz ve bazılarının yerin dibine sokmaya ve karalamaya çalıştığı kurum da Atamızın "Devlet Hava Yolları" adıyla kurduğu şirketin ta kendisidir. burada bol keseden atıp sözde Atatürkçülük de yapmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Mustafa Kemal Atatürk ve THY. Hiç yanyana düşünemiyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
AKP ATATÜRKÇÜ,ULUSALCI KESİMİN OYLARINI ALMAK İÇİN YAPMIŞTIR ÇÜNKÜ ONLARDA ZERRE KADAR ATATÜRK SEVGİSİ YOK ONLAR BARZANİYİ ,TALABANİYİ SEVERLER ATAMIZIN SİLAH ARKADAŞLARI İNÖNÜYE VE ALİ ÇETİNKAYA'YA HAKARET EDEN AKP ASLINDA ATATÜRKE ETMEK İSTİYOR AMA BU İSİMLER ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRİYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
THY ne yapsa..nafile..herdefasinda baska bahane bukuruz.. yok yalandan yapiyor yok samimi degil.. yapmasa zaten hemen tenkit.. ne olacak..bunun sonu--bunu baskasi yapsa Bravo denir meth edilir..ama THY olunca baksa sebepler aranir..sonucta kimseyi mutlu edemezsin .Türkiyenin hali bu.. EGITIM SART

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Çokta önemli bir şey değil tartışmaya bile değmez.ufak bir jest işte şuculuk buculuk işe yarasaydı ülke şimdi bu durumda olmazdı.Atıp tutan beyler lafla peynir gemisi yürümez canım.daha kısa bir süre öncesine kadar ülkeyi siz yönetiyordunuz ve batmak üzereydik ne çabuk unuttunuz.buna argoda bol keseden atmak deniyor.icraat sıfır bol bol laf.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
aydıncı nedir açıklarmısın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaslardan bazilari hala 28 subat devam ediyor saniyor. Ne de olsa bir buyugumuz 1000 yil surecek demisti. Arkadaslar, bugun, kimsenin kendisini size begendirmesi gerekmiyor. Sizin ideolojinizde olmasi hic gerekmiyor. Sacmalamayin. Ne Ataturk size ait, ne de kimse size Ataturkle ilgili kendini ispatlamak zorunda. Bir veri olarak, kendilerini bu konuda mesrulastirmaya calisiyorlar diye kabul edip uzerine yorum yapmissiniz ama unuttugunuz bi sey var ki sizin onaylayacaginiz bir mesriyete ihtiyacimiz yok. Ayrica sizin mesruiyetiniz varsa gidin Silivri de kullanin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
"Medine uçuşları ne olacak?" diyen üstün zekalı, sen bu haberi okuyup anladığına emin misin? 1881 süper olmuş, Samsun için de 1919 müthiş olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000