17 Mart 2022, Perşembe 12:11:41

THY'den 18 Mart videosu

Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107. yıl dönümünü anmak üzere bir film yayınladı.
  • Eminim zorla yapılan bir pr çalışmasıdır.
  • Özellikle Yunan pilotlarınızla 18 Mart duyarınız çok anlamlı olmuş. Memleketin insanı işsiz ama siz gidip yabancıları işe alıyorsunuz.

Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107. yıl dönümünü anmak üzere bir film yayınladı. Küresel taşıyıcının filminde bu destansı zaferin kahramanları olan şehitlerimizin, cephelerden yakınlarına yolladığı gerçek mektuplar seslendirildi.

Bağımsızlık tarihimizde önemli bir yere sahip olan, savunmanın gerçekleştiği Çanakkale görüntülerinin yer aldığı filmde, Teğmen Fehmioğlu Kazım’dan annesine, Er Hilmi Hüseyin’den memleketine, Onbaşı Şakiroğlu İbrahim’den sevdiceğine, Çavuş Arifoğlu Kamil’den ailesine, Er Mehmetoğlu İsmail’den zevcesine, Asteğmen Bekiroğlu Aziz’den Türk Milleti’ne cepheden yazdıkları mektuplar yer alıyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat film ile ilgili; “Ülkemizin milli bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm milletimizin 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere bu zaferi kazanan şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle yad ediyoruz. Filmimizin bu zorlu zaferin ne denli fedakarlıklar ile kazanıldığını izleyicilerimize hissettirme noktasında sağlayacağı en ufak katkıyı çok kıymetli görüyoruz.’’ dedi.

 

THY'den 18 Mart videosu

Facebook Yorum

Yorumlar

Şehitlerimiz ~ 5 ay önce
Eminim zorla yapılan bir pr çalışmasıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yerli ve Milli ~ 5 ay önce
Özellikle Yunan pilotlarınızla 18 Mart duyarınız çok anlamlı olmuş. Memleketin insanı işsiz ama siz gidip yabancıları işe alıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Senin derdin şehitler mi ~ 5 ay önce
Yoksa Instagram'da foto çekilmek mi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000