13 Temmuz 2018, Cuma 10:09:21

THY’de kulis bombaları!

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesi ile birlikte kulisler de hareketlendi. Özellikle THY’de bomba gelişmelerin yaşanacağı iddia edildi.
  • İnsana Çalışanına önem veren çok değerli bir adam sayın Mehmet KARATAŞ apronda operasyonun başında gördüğüm tek adam yani çalışanın yanında hareket ediyordu. İnşallah güzel yerlere gelsin yolu bahtı açık olsun aldığını hak eden değerli bir insan selam olsun onun gibi insanlara Allah yar ve yardımcısı olsun. AMİN
  • hizmet adamı insallah geri dönüşün muhtesem olur mehmet karatass
  • mehmet karataş beyitekrar tyhy nin basına istiyoruz adam gibi adam çünkü biz taseronları düsünen tek insandı ALLAH ONDAN RAZI OLSUN TEZ ZAMANDA GELSİN ARTIK ALLAH ONDAN RAZI OLSUNHAK ETTİĞİ YERE GELCEĞİNE TÜM KALBİMLE İNANIYORUM ÇÜNKÜ O BİR TAŞERON BABASI ALLAH DAİM ETSİ BAŞARILARININ DEVAMINI ALLAHTAN DİLİYORUM ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN İNŞALLLAH
  • n.s.ç - thy i.k. gmy k.ö. - tav a.t. - iga s.n.e. - iga a.s.c - tgs i.k. gmy a.ö - tgs işlt.gmy Haydaa...
  • SAYIN BAŞKANIMIZI D TEKRARDAN GERİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH HAK ETTİĞİ GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA EN KISA ZAMANDA KAVUŞUR ZİRA SAYIN KARATAŞ YOK İKEN AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI İNŞALLAH TEZ ZAMANDA HAK ETTİĞİ MAKAMA KAVUŞURDA ŞİRKETTE DÖRT DÖRTLÜK BAŞKANINDAN MÜDÜRÜNE , YENİ YETME ŞEFLERİNDEN YALAKALARINA KADAR BİR TEMİZLİK BAŞLAR İNŞALLAH . . .
  • Para Pul peşinde olmayan adam gibi adam iş konusunda üstüne tanımam İnşallah layık olduğu yerlere gelir ALLAH yolunu açık etsin Mehmet KARATAŞ:
  • Çok torpil varsa bu uçakları kontrol edenlerdede varmı , varsa bu uçaklara hepimiz biniyoruz çok torpil olan yerde işlerin çoğunu ekibin azı yapar , yani uçuş güvenliğinde sorun olmuyormu esasında
  • Adamı olan için bilgi,beceri,liyakat. V.s önemli değil torpille bir yerlere geliyor .adamı olmayanlara Allah yardım etsin
  • Eskiler bilir yenilerde öğrensin Sayın Karataş daha önce Temel Bey zamanında Gn md Özel Kalem müdürüydü. THY ye yabancı biri değil. Bazı yöneticiler gibi burnu havalarda da değil. Alçak gönüllü adam gibi adam. Tanımayanlar için söylüyorum.
  • Iste belediyecilikten harama alisan bir neslin cocuklari bunlar.Refah partisine oy vermeyen kafirdir diyen bir neslin cocuklari bunlar..birde sozum ona en has musluman bunlar.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesi ile birlikte kulisler de hareketlendi. Özellikle THY’de bomba gelişmelerin yaşanacağı iddia edildi. Abdülkerim Çay’ın başka bir kurumun başına geçeceği yerine de sürpriz bir ismin geleceği konuşulmaya başlandı.

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin ardından kurumlarda kulisler hızlandı.

Türk Hava Yolları bu kulislerin en çok yoğunlaştığı kurum haline geldi. Bir dönem THY eski genel müdürü Temel Kotil’in özel kalem müdürlüğünü yapan Mehmet Karataş’ın, THY Genel Müdür Yardımcısı olmak için kulis yaptığı iddia edildi.

Enerji Bakanlığı özel kalem müdürlüğü yapan Mehmet Karataş’ın bu talebi nasıl karşılık bulur bilinmez ama THY’de bir başka kulis bilgisi de dilden dile konuşuluyor.

İnsan kaynaklarında sorumlu genel müdür yardımcısı Abdülkerim Çay’ın da Varlık Fonu’na bağlı bir başka kurumun başına geçeceği iddia edildi. 

©Airportthaber.com

THY’de kulis bombaları!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Yorgun ~ 4 yıl önce
İnsana Çalışanına önem veren çok değerli bir adam sayın Mehmet KARATAŞ apronda operasyonun başında gördüğüm tek adam yani çalışanın yanında hareket ediyordu. İnşallah güzel yerlere gelsin yolu bahtı açık olsun aldığını hak eden değerli bir insan selam olsun onun gibi insanlara Allah yar ve yardımcısı olsun. AMİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
captan ~ 4 yıl önce
hizmet adamı insallah geri dönüşün muhtesem olur mehmet karatass

Yanıtla

Kalan karakter 1000
paranatör ~ 4 yıl önce
mehmet karataş beyitekrar tyhy nin basına istiyoruz adam gibi adam çünkü biz taseronları düsünen tek insandı ALLAH ONDAN RAZI OLSUN TEZ ZAMANDA GELSİN ARTIK ALLAH ONDAN RAZI OLSUNHAK ETTİĞİ YERE GELCEĞİNE TÜM KALBİMLE İNANIYORUM ÇÜNKÜ O BİR TAŞERON BABASI ALLAH DAİM ETSİ BAŞARILARININ DEVAMINI ALLAHTAN DİLİYORUM ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN İNŞALLLAH

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mert ~ 4 yıl önce
n.s.ç - thy i.k. gmy k.ö. - tav a.t. - iga s.n.e. - iga a.s.c - tgs i.k. gmy a.ö - tgs işlt.gmy Haydaa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Operasyon ~ 4 yıl önce
SAYIN BAŞKANIMIZI D TEKRARDAN GERİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH HAK ETTİĞİ GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA EN KISA ZAMANDA KAVUŞUR ZİRA SAYIN KARATAŞ YOK İKEN AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI İNŞALLAH TEZ ZAMANDA HAK ETTİĞİ MAKAMA KAVUŞURDA ŞİRKETTE DÖRT DÖRTLÜK BAŞKANINDAN MÜDÜRÜNE , YENİ YETME ŞEFLERİNDEN YALAKALARINA KADAR BİR TEMİZLİK BAŞLAR İNŞALLAH . . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorgun ~ 4 yıl önce
Para Pul peşinde olmayan adam gibi adam iş konusunda üstüne tanımam İnşallah layık olduğu yerlere gelir ALLAH yolunu açık etsin Mehmet KARATAŞ:

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 4 yıl önce
Çok torpil varsa bu uçakları kontrol edenlerdede varmı , varsa bu uçaklara hepimiz biniyoruz çok torpil olan yerde işlerin çoğunu ekibin azı yapar , yani uçuş güvenliğinde sorun olmuyormu esasında

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emekçi ~ 4 yıl önce
Adamı olan için bilgi,beceri,liyakat. V.s önemli değil torpille bir yerlere geliyor .adamı olmayanlara Allah yardım etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özel kalem ~ 4 yıl önce
Eskiler bilir yenilerde öğrensin Sayın Karataş daha önce Temel Bey zamanında Gn md Özel Kalem müdürüydü. THY ye yabancı biri değil. Bazı yöneticiler gibi burnu havalarda da değil. Alçak gönüllü adam gibi adam. Tanımayanlar için söylüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 4 yıl önce
Evet yorumuna katılıyorum.. gerçekten adam gibi adam.. inşallah en iyi yerlere gelir..
cevap ! ~ 4 yıl önce
alçak gönüllü adam gibi adam, iş bulmak ve makam sahibi olmak için torpil yapmaz,yaptırmaz,kul hakkı yemez !
Loading ~ 4 yıl önce
Relax, he is coming. Enjoy your time.
Bir dost ~ 4 yıl önce
Hayırlı olsun THY. Cesur adam dönüyor.
Hey gidi hey... ~ 4 yıl önce
Iste belediyecilikten harama alisan bir neslin cocuklari bunlar.Refah partisine oy vermeyen kafirdir diyen bir neslin cocuklari bunlar..birde sozum ona en has musluman bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 4 yıl önce
Saçma sapan konuşma arkadaşım. Ne anlatıyorsun belli değil.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000