08 Şubat 2021, Pazartesi 12:56:14

THY'de aşı programı iptal edildi

THY'de bugün başlaması planlanan aşılama programı iptal edildi.
  • Ana haber bültenlerinde köpeklerin kedilerin komik hallerini,karda ayağı kayanların düşmelerini,yanlış estetikten ağzı burnu yamulan kadınları göstermekten bu ülkenin gerçek sorunlarını saklıyorlar.Sanki bu ülkede her şey tıkır tıkır gül bahcesiymişte milleti uyutmaya çalışıyorlar 19 yıldır.
  • Olanlar oldu geri kalanlar cin asisi olmus uganda asisi olmus veya olmamis umrunda degil,NOKTA
  • Ne meraklısınız aşı olmaya o aşının ileriki yıllarda yaratacağı yan etki virüsten daha tehlikeli olma ihtimali var bunu unutmayın.
  • Tk’nin sucu ne, devlet asiyi tedarik edemedi ise?
  • 1. Thy çalışanları aşılanıp diğer şirket çalışanları aşılanmasaydı skandal olurdu. 2. Sebep thy yönetimi değil, çinden Trye gelen ikinci part aşının test sürecinde sıkıntı yaşanıyor şu an. Dün veya en geç bugün 65 yaş üstüne başlaması ya da tarihlerin belirlenmesi gerekiyordu. Durum tam bir muamma. :/
  • Demekki neymiş ikili anlaşmalarda sorun varmış.Birde artistlik yapıp yok Çin'den 50 milyon doz aşı geliyor yok Alman Biontech'in başında Türk var bize ayrıcalık tanıyacaklar falanlar filanlar.Şubatın ortası oldu sırada yaşlılar var uçucular var.Kendileri bir güzel canlı yayında aşı oldular ama
  • Hem aşıları taşı hem de kontenjan olmasın
  • Aşıları getiren şirket kendi personeline aşı bulamıyor , Karadeniz fıkrası gibi . . .
  • Subat 2022 demislerdir.
  • şimdilik iptal etmek -> ertelemek

THY'de bugün başlaması planlanan aşılama programı iptal edildi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Riskli grupta yer alan uçuş ekiplerinin aşılanması için bir program belirleyen THY'de bugün aşılamanın başlaması planlanıyordu. Ancak aşı tedariki konusunda sorun yaşandığı ve bu nedenle aşı programının şimdilik iptal edildiği kaydedildi.

Bugün birinci dozdan başlayarak önümüzdeki günlerde devam etmesi hedeflenen aşı planlamasının aşı tedarikinin sağlanması ile ilerleyen günlerde başlaması hedefleniyor.

THY'den uçuş ekiplerine yapılan duyuruda; 'Covid-19 aşı planlamaları 8 Şubat 2021 itibarıyla (tarih değişkenlik gösterebilir) programlarınıza yansıtılmaya başlanacaktır' ifadeleri yer almıştı.

©AirportHaber

THY'de aşı programı iptal edildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

TC ~ 3 yıl önce
Ana haber bültenlerinde köpeklerin kedilerin komik hallerini,karda ayağı kayanların düşmelerini,yanlış estetikten ağzı burnu yamulan kadınları göstermekten bu ülkenin gerçek sorunlarını saklıyorlar.Sanki bu ülkede her şey tıkır tıkır gül bahcesiymişte milleti uyutmaya çalışıyorlar 19 yıldır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Biontech ~ 3 yıl önce
Olanlar oldu geri kalanlar cin asisi olmus uganda asisi olmus veya olmamis umrunda degil,NOKTA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum ~ 3 yıl önce
Ne meraklısınız aşı olmaya o aşının ileriki yıllarda yaratacağı yan etki virüsten daha tehlikeli olma ihtimali var bunu unutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pfff ~ 3 yıl önce
Cahil misin nesin ya git biraz bisiler oku!
Yorum cevap ~ 3 yıl önce
Siz ne araştırma yaptınızda bunu yazıyorsunuz?Aspirinin bile yan tesiri olduğunu biliyoruz.Bu kadar ülke acil kullanım onayıyla aşı yaptırıyor vatanďaşlarına en oncelikli durum her şeye rağmen ölmemek.
Ne alaka ~ 3 yıl önce
Tk’nin sucu ne, devlet asiyi tedarik edemedi ise?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgt ~ 3 yıl önce
1. Thy çalışanları aşılanıp diğer şirket çalışanları aşılanmasaydı skandal olurdu. 2. Sebep thy yönetimi değil, çinden Trye gelen ikinci part aşının test sürecinde sıkıntı yaşanıyor şu an. Dün veya en geç bugün 65 yaş üstüne başlaması ya da tarihlerin belirlenmesi gerekiyordu. Durum tam bir muamma. :/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 3 yıl önce
Diğer şirket çalışanlarıyla tk çalışanlarını nasıl kıyaslarsın? Bizim gibi her iğne deliğine sefer yapan saatlerce yolcuyla iç içe olan servis yapan çalışanlarla bir iki saat gitgel yapan diğer şirket çalışanlarını nasıl bir tutarsın??
Fiyasko ~ 3 yıl önce
Demekki neymiş ikili anlaşmalarda sorun varmış.Birde artistlik yapıp yok Çin'den 50 milyon doz aşı geliyor yok Alman Biontech'in başında Türk var bize ayrıcalık tanıyacaklar falanlar filanlar.Şubatın ortası oldu sırada yaşlılar var uçucular var.Kendileri bir güzel canlı yayında aşı oldular ama

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fiyasko olan senin beynin ~ 3 yıl önce
Tv ler karsisinda asi olmasa bu sefer de “kendi olmuyor milleti zorla asiliyor” diyecektiniz. Ama yine malzemeyi elinizden aldi. Bu pandemide basimizda chp olsaydi emin ol senin de beyin ölümün coktan gerceklesmisti. Dua et bu hukumet sayesinde ulkemizde vefat sayisi ayni nufuslu Almanya Ingiltere gibi ulkelere kiyasla 3te1 veya 4te1 seviyelerinde.
Canlı yayın ! ~ 3 yıl önce
Aşı olmasalardı da “bakın kendileri güvenip aşı olmadılar ama halka aşı olun diyorlar..” diyecektin değil mi ? :) sizi memnun etmek imkansız
Turkish Cargo ~ 3 yıl önce
Hem aşıları taşı hem de kontenjan olmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 3 yıl önce
Aşıları getiren şirket kendi personeline aşı bulamıyor , Karadeniz fıkrası gibi . . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgt ~ 3 yıl önce
Kargonun içinden mi çalsınlar hahah.
Yersek ~ 3 yıl önce
Subat 2022 demislerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tr ~ 3 yıl önce
şimdilik iptal etmek -> ertelemek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000