05 Ocak 2011, Çarşamba 12:17:43

THY, YILIN EN ÇOK KONUŞULAN MARKALARINDAN OLDU

Türk Hava Yolları, 2010 yılının en çok konuşulan markalarından biri oldu...
  • içi boş bir marka piyasa böyle markalarla dolu :))
  • MARKA OLUNA BİLİNİR AMAAAAAA BROKRAT ADAM OLMADIMI O HERŞEYİ ALIP GÖTÜRÜYOR. THY ÇOK İYİ BİR KURULUŞ AMA ERZURUM BİLET SATIŞ MÜDÜRÜ YAKIŞMIYOR THY ye SAYIN THY YÖNETİMİ AYAKTAMI UYUYOR BU ADAM KURUMA ZARAR VERİYOR THY BİLET SATIŞ MÜDÜRÜ C.M. ALIN BU ADAMI BURALARDAN
  • Sn yazarlar ve sevgılı okuyucular THY sadece ismıyle degil calısanlarının profosyonel kımlıgıyle bu ıvmeyı yakalamıs ve surduren nadıde kurulusumzdur Marka olanı korumak ve bu markanın adını yasatmak gerekmektedır Umarım bu kalıte korunur ve yuceltılır Sn TGS calısanları lutfen bu markayı yuceltın ve ısmımızı ayaklar altına almayın Yolcumuzun yuzu gulmez sıkayaetlerı hat safhada sadece marka degıl bu markayı korumakta bızım sorumlulugumuz tum calısanlarımıza saygılarımla
  • thynin çok bariz yönetimsel eksiklikleri var özellikle sn birdall:) ın müdahaleleri çok tartışılır. meleketçilik akrabacalık diye kimsenin sayfgı durmadığı insanları baımızdan eksik etmedi. ah bi tanısaa .. çok kızardı kendine ama akrabacılık işte:)
  • Evet çok konuşuldu. Özellikle deve ve terlik olayı hiç gündemden düşmedi
  • Tabiki çok konuşulur,yabncılara klonlamaya devam edin daha çok konuşulursunuz
  • Çok konuşulması normaldir :)))

Interpress’in yaptığı, 2010 yılında yazılı basında haber bazında “En Çok Konuşulan Markalar” araştırmasına göre; birinci sırada ‘Turkcell’ yer alırken, yaptığı yeni sponsorluklarla gündeme gelen ‘Türk Hava Yolları’ ikinci, ‘Türk Telekom’da üçüncü sırada yer aldı.

Medya Takip Şirketi Interpress’in, iki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergide çıkan haberleri inceleyerek oluşturduğu, 2010 yılı “En Çok Konuşulan Markalar” sıralaması belli oldu. Listenin ilk sırasında, Türkiye’nin üç küresel mobil iletişim sistemi firmasından biri olan ve geçtiğimiz yıl boyunca yazılı basında toplam 14 bin 351 haberi çıkan ‘Turkcell’ yer aldı. ‘Turkcell’ çeşitli yaş ve farklı sosyal gruplara yönelik yaptığı kampanya çalışmaları başta olmak üzere, reklam filmleri, sponsorluk aktiviteleri ve yeni yatırımlarıyla adından en sık söz edilen marka oldu.

Listenin ikinci sırasında, ünlü markalarla yaptığı yeni anlaşmalar, farklı reklam çalışmaları ve yeni yatırımlarıyla kurumsal iletişim çalışmalarına büyük ağırlık veren ‘Türk Hava Yolları’ yer aldı. THY’nin geçtiğimiz yıl içinde toplam 11 bin 868 haberi yayınlandı. Aynı listenin üçüncü sırasında ise, iletişim sektörünün önde gelen markalarından ‘Türk Telekom’ yer aldı. Yıl boyunca yaptığı yeni kampanya çalışmaları, Cem Yılmaz’ın farklı karakterleri canlandırdığı uzun soluklu reklamları ve yatırımlarıyla ‘Türk Telekom’, yazılı basında toplam 11 bin 299 haberi çıktı.

Interpress’in 2010 yılı “En Çok Konuşulan Markalar” listesinde, ‘Ziraat Bankası’ çıkan 10 bin 985 haberle dördüncü sırada yer alırken, ‘Renault’ 10 bin 64 haberle beşinci sırayı aldı. Oluşan listenin altıncı sırasında, finans sektöründe yer alan ‘Akbank’, 8 bin 996 haberle, spordaki sponsorluk çalışmalarıyla gündeme gelen gıda sektörünün öncü ismi ‘Ülker’ de çıkan 8 bin 183 haberle yedinci sırada yer aldı. Sekizinci sırada hakkında yayınlanan 7 bin 878 haberle otomotiv sektörünün büyük markalarından biri olan ‘Ford’ bulunurken, aynı sektörde yer alan dünya devi ‘Mercedes’ ise 7 bin 230 haberle dokuzuncu sırayı aldı. Listenin onuncu sırasında 7 bin 86 haberi çıkan ‘Garanti Bankası’ yer aldı.

THY, YILIN EN ÇOK KONUŞULAN MARKALARINDAN OLDU

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 13 yıl önce
içi boş bir marka piyasa böyle markalarla dolu :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
MARKA OLUNA BİLİNİR AMAAAAAA BROKRAT ADAM OLMADIMI O HERŞEYİ ALIP GÖTÜRÜYOR. THY ÇOK İYİ BİR KURULUŞ AMA ERZURUM BİLET SATIŞ MÜDÜRÜ YAKIŞMIYOR THY ye SAYIN THY YÖNETİMİ AYAKTAMI UYUYOR BU ADAM KURUMA ZARAR VERİYOR THY BİLET SATIŞ MÜDÜRÜ C.M. ALIN BU ADAMI BURALARDAN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sn yazarlar ve sevgılı okuyucular THY sadece ismıyle degil calısanlarının profosyonel kımlıgıyle bu ıvmeyı yakalamıs ve surduren nadıde kurulusumzdur Marka olanı korumak ve bu markanın adını yasatmak gerekmektedır Umarım bu kalıte korunur ve yuceltılır Sn TGS calısanları lutfen bu markayı yuceltın ve ısmımızı ayaklar altına almayın Yolcumuzun yuzu gulmez sıkayaetlerı hat safhada sadece marka degıl bu markayı korumakta bızım sorumlulugumuz tum calısanlarımıza saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
thynin çok bariz yönetimsel eksiklikleri var özellikle sn birdall:) ın müdahaleleri çok tartışılır. meleketçilik akrabacalık diye kimsenin sayfgı durmadığı insanları baımızdan eksik etmedi. ah bi tanısaa .. çok kızardı kendine ama akrabacılık işte:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Evet çok konuşuldu. Özellikle deve ve terlik olayı hiç gündemden düşmedi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Tabiki çok konuşulur,yabncılara klonlamaya devam edin daha çok konuşulursunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Çok konuşulması normaldir :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000