22 Temmuz 2013, Pazartesi 11:51:15

THY YENİ TERMİNAL YAPACAK

Türk Hava Yolları yeni kargo terminali ve kargo sahası yapacağını açıkladı...
  • Zamanında aynısını pegasus istedi kendi terminalini yapmayı niye izin verilmedi acaba?..
  • Ekleye ekleye ekleye nereye kadar, şehrin içinde sıkışmış bi halde zaten daha nereye kadar ekleme yapacaksınız, diğer yorumlarda dediği gibi zaten 3 üncü havaalanı yapılacak, gereksiz masrafa iş gücüne ne gerek var, bu kadar mı çok para lazım?
  • Altı aya kalmaz küçülürler, kalırlar üç uçak.
  • hani 2016'ya bitiyordu 3. havalimanı ve burayı kapatıyorlardı.. cok ilginç..
  • Havais sen bu sirketi durdurma calismana devam ediyorsun. Devam et. Ama insallah durmayacak. Atilay bey kendi agziyla bana siyledi gezi olaylari sirasinda. Dedim ne olacak grev? Dedi ki bugunlerde gezi olaylari var bu yuzden biraz arka planda kaldi bakalim ne cikacak buradan. Yani adam gezi olaylarindan medet umuyordu. LUTFEN ARTİK GERCEK YUZLERİNİ GORELİM BUNLARİN AMACİ FARKLİ. Arkasinda olduklarimizin kim olduguna bakalim. Yoksa o yanlisa biz de ortak olmus oluruz.

Türk Hava Yolları, Atatürk Havalimanı'ndaki mevcut alanların yetersizliği nedeniyle DHMİ tarafından kendilerine tahsis edilen 43 bin metrekarelik alana 20 bin metrekare terminal ve 20 bin metrekare kargo sahası olmak üzere 40 bin metrekarelik bir alan inşa edileceğini açıkladı.

THY tarafından KAP'a yapılan açıklamada:

Mevcut kargo tesislerinin Kargo Operasyonunun ihtiyaçlarına cevap vermekte yetersiz kalması nedeniyle, Atatürk Havalimanı'nda DHMİ tarafından Ortaklığımıza tahsis edilen 43.000 m2 'lik arazi üzerine Yeni Kargo Terminal Binası ile yaklaşık 20.000 m2  hava ve 20.000 m2  kara tarafı olmak üzere 40.000 m2'lik operasyon sahalarının inşa edilmesine karar verilmiştir.

THY YENİ TERMİNAL YAPACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

O da iyi ~ 9 yıl önce
Zamanında aynısını pegasus istedi kendi terminalini yapmayı niye izin verilmedi acaba?..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yamalı havaalanı ~ 9 yıl önce
Ekleye ekleye ekleye nereye kadar, şehrin içinde sıkışmış bi halde zaten daha nereye kadar ekleme yapacaksınız, diğer yorumlarda dediği gibi zaten 3 üncü havaalanı yapılacak, gereksiz masrafa iş gücüne ne gerek var, bu kadar mı çok para lazım?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Filo ~ 9 yıl önce
Altı aya kalmaz küçülürler, kalırlar üç uçak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MC S ~ 9 yıl önce
sen de kına yakarsın
FL ~ 9 yıl önce
hani 2016'ya bitiyordu 3. havalimanı ve burayı kapatıyorlardı.. cok ilginç..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3. havalimanı ~ 9 yıl önce
Kargo terminali yapıyor, yolcu değil. Sadece bir bina dır. Benim fikrim, 3 senede ne kadar iş görür o terminal. Yine 3. havalimanı yapılacaktır.
2020 ~ 9 yıl önce
3.havalimani değil 2016, 2020 de biterse oda ilk fazi opup bsimiza koyalim bu is terminal yapmaya benzemez ihaleyi kazanan grup basina buyuk dert aldi herseyden once kredi bulmak lazim oda bu sartlarda zor gözüküyor o nedenle durmak yok emaktar AHL ye devam dillendirmiyorlar ama TK da böyle düşünüyor ve o nedenle yatirimlara devam ediyor
Atilay beye ~ 9 yıl önce
Havais sen bu sirketi durdurma calismana devam ediyorsun. Devam et. Ama insallah durmayacak. Atilay bey kendi agziyla bana siyledi gezi olaylari sirasinda. Dedim ne olacak grev? Dedi ki bugunlerde gezi olaylari var bu yuzden biraz arka planda kaldi bakalim ne cikacak buradan. Yani adam gezi olaylarindan medet umuyordu. LUTFEN ARTİK GERCEK YUZLERİNİ GORELİM BUNLARİN AMACİ FARKLİ. Arkasinda olduklarimizin kim olduguna bakalim. Yoksa o yanlisa biz de ortak olmus oluruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
durdurma ~ 9 yıl önce
Durdurma sirketi aycin cekil önünden. Calisan maaslarini yariya düşünsün ler. Onemli olan sirket in büyümesi. Sermaye büyüsün. İşçiler asgari ucrete çalışsın. Cekil sirketin önünden. Yaşasın sermaye. Yasasin patron lar. Cekiinl patronlarin önünden sendikalar.
Atilaya ~ 9 yıl önce
Atilaya hayır dedim, SENDİKAYA DEĞİL. Tabii 24 yıldır aynı kişi olunca Atilay deyince akla sendika geliyor. Bu mu DEMOKRASİ. Sizin DEMOKRASİNİZ bu kadar işte.
bence de ~ 9 yıl önce
Bende atilaya hayir diyorum yanlis anlama. Yorumun sanki sendika karsitiymis gibi geldi bana.
Atilaya ~ 9 yıl önce
Yok kardeşim sendikaya karşı olurmuyum? Sendika gerekli ama doğru kişilerle beraber gerekli. Bence Atilay Ayçin artık zarar veriyor. Burada neden durduğunu anlayamıyorum. İyi niyetle düşünmek iştiyorum ve artık koltuğun başka birilerine devredilmesini düşünüyorum. Atilay ve onun zihniyetinde insanlardan kurtulması lazım bütün sendikaların

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000