22 Kasım 2017, Çarşamba 11:08:26

THY ve TAV işbirliği ödül getirdi

TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletilen Washington Dulles Havalimanı’ndaki Turkish Airlines Lounge, Associated Builders and Contractors tarafından “Mükemmellik Ödülü”ne layık görüldü.
  • Varligin yeter reis.
  • Mustafa kardeşimi kutluyorum Onun eseri
  • Konar nasıl hala makamında durabiliyor hayret...
  • Helal olsun adamlara çalışıyorlar..
  • sen gülermiydin be mehmet? hep suratın asık gezersin limanda ve genel müdürlükte. bu fotoğrafındaki tebessümün bile sahte biliyormusun?
  • anca salon,yeme,içme vs konularında ödül alabilir hizmet kalitesi,uçuş güvenliği vs gerisi boş...

TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletilen Washington Dulles Havalimanı’ndaki Turkish Airlines Lounge, Associated Builders and Contractors tarafından “Mükemmellik Ödülü”ne layık görüldü.

Türkiye’nin havacılık sektöründeki iki küresel markası Türk Hava Yolları (THY) ve TAV’ın, ABD’nin başkenti Washington’un giriş kapısı Dulles Havalimanı’nda geçen sene hayata geçirdikleri yolcu salonu projesi ödüle layık görüldü.  Modern tasarımı ve hizmet çeşitliliğiyle öne çıkan yolcu salonu projesi, ABD’nin inşaat alanındaki en büyük meslek birliği olan Associated Builders and Contractors (ABC) tarafından her yıl verilen “Mükemmellik Ödülü”nü aldı. 

Yılda 180 binden fazla misafire hizmet veren 550 metrekarelik yolcu salonundan Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi havayolları dışında Priority Pass, Lounge Buddy ve TAV Passport kart sahipleri faydalanabiliyor. 120 kişilik oturma kapasitesine sahip yolcu salonunda zengin açık büfe seçenekleri, wi-fi, çocuk oyun alanı, ibadet ve dinlenme alanları da bulunuyor.

Türk Hava Yolları Genel Müdür (Ticari) Yardımcısı Mehmet Akif Konar “Öncelikle Türk Hava Yolları ailesi adına TAV İşletme Hizmetleri’ne bu değerli iş birliği için teşekkür ederim. Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olarak dünyanın en önemli uçuş noktalarından birinde mükemmellik ödülüne layık görülmek bizleri gururlandırdı. Washington’da kazandığımız bu ödül Türk misafirperverliğinin sınırların ötesinde bir hoşgörüye sahip olduğunu bir kez daha kanıtladı. Türk Hava Yolları olarak yolcularımızın yalnızca uçuş deneyimlerini değil aynı zamanda uçuş öncesi ve sonrası ile seyahatlerinin her anını mükemmelleştirmek için çalışıyoruz. Çalışmalarımızın ödüllendirilmesi bizi daha iyisini başarmak için de motive ediyor. TAV İşletme Hizmetleri işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizde, gelecek dönemlerde de yeni mükemmellikler ortaya koyacağımızdan eminiz” dedi.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan “Ülkemizin bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları ile yurtdışındaki işbirliğimizi Kenya, Nairobi’nin ardından Washington’a taşımaktan ve bu projeyle ödül kazanmaktan mutluluk duyuyoruz. TAV İşletme Hizmetleri olarak bugün 15 ülkede, 25 havalimanında 57 özel yolcu salonuyla 4,5 milyon misafire hizmet veriyoruz. Misafirlerimizin değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini yakından takip ederek uygun çözümler geliştiriyoruz. Washington’daki lounge’da da sahip olduğumuz bilgi birikimini geleneksel Türk misafirperverliğiyle harmanlayarak ayrıcalıklı bir alan yarattık.  Türk Hava Yolları ile olan işbirliğimizi genişleterek önümüzdeki günlerde farklı ülkelere taşıyarak büyütmeyi planlıyoruz” dedi.
TAV İşletme Hizmetleri hakkında

TAV Havalimanları iştiraki olarak 15 ülke ve 25 terminalde faaliyet gösteren TAV İşletme Hizmetleri yolcuların değişen ihtiyaç, talep ve şartlarına uygun ürün ve hizmetleri geliştiriyor ve havacılık dışı gelirleri yönetiyor. Ayrıca şirket; Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerindeki havalimanı, demiryolu, denizyolu ve kruvaziyer terminallerinde kişiye özel ürün ve hizmetlerin yaratılması, reklam ve tanıtım alanlarının pazarlanması, ticari alan tahsisi, CIP Servis, özel yolcu salon işletmeciliği, TAVPort.com, Airporteasy.com,  “TAV Passport” ve “primeclass” Lounge Card üyelik programlarını yönetiyor. 

 THY ve TAV işbirliği ödül getirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

ak ~ 1 yıl önce
Varligin yeter reis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa ~ 1 yıl önce
Mustafa kardeşimi kutluyorum Onun eseri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet Akif ~ 1 yıl önce
Konar nasıl hala makamında durabiliyor hayret...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal ~ 1 yıl önce
Helal olsun adamlara çalışıyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mehmet akif konar ~ 1 yıl önce
sen gülermiydin be mehmet? hep suratın asık gezersin limanda ve genel müdürlükte. bu fotoğrafındaki tebessümün bile sahte biliyormusun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cvp ~ 1 yıl önce
İbretlik tespit
thy ~ 1 yıl önce
Isini ciddiyetle ve nezaketle yapan bir yoneticimizdir kendisi, tesekkurler.
thy ve tav ~ 1 yıl önce
anca salon,yeme,içme vs konularında ödül alabilir hizmet kalitesi,uçuş güvenliği vs gerisi boş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000