18 Şubat 2020, Salı 12:06:19

THY Vancouver'e hazırlanıyor

Dünyanın en çok noktasına uçan havayolu olan Türk Hava Yolları, Kanada’da uçuş sağladığı Montreal ve Toronto’dan sonra şimdi de Vancouver seferlerine başlıyor. Vancouver seferleri haftada üç gün karşılıklı olarak yapılacak.
  • Bakal dukani sana seleniyorum Avustralyaya gider hemde bal gibi gider, sen isletmsciligi bilmessen gondermiye bilirsin , onun icin dikatli yaz Aksi taktirde gelirim oraya
  • Torpil nerde satılır?
  • 645 $ nedir yaa, bedava gibi.Aslında one way olmalıydı o fiyat ve bir kaç ay sonra da olur.
  • Bilet fiyatlarının 645 amerikan dolarından başladığı yazılmış ama şu an en ucuz bilet fiyatı 1100 amerikan doları civarında. Konu hakkında net bir bilgisi olN var mıdır?
  • tgs'de artık 3 ayda bir çift maaş olsun. yılda bir iç ve dış hat koltuk garantili pass olsun. (Yılda bir olduğu için koltuk garantili olsun)
  • Geciniz. 2000 dolarsan asagiya bulunursa o biletler opsun baslarina koysunlar. Iki senedir avrupa aktarmali ucuyorum tr'ye. aradaki farki da krallar gibi harciyorum duty free'lerde.
  • IGA yetkilileri, sadece TKnın kuzey Amerikaya uçması demek Türklerin kazıklanmasına devam demek, getirin Amerikan ve Kanada hava yollarını IGAe rekabet olsun, yoksa araplara çalışmaya devam.
  • Iyi ki müdürümüzü aldınız.
  • 77/87 ekipleri yine şanslı yine şanslı
  • Vancouver uzerinden Hawaii yapsa ya THY?

Dünyanın en çok noktasına uçan havayolu olan Türk Hava Yolları, Kanada’da uçuş sağladığı Montreal ve Toronto’dan sonra şimdi de Vancouver seferlerine başlıyor. Vancouver seferleri haftada üç gün karşılıklı olarak yapılacak.

Küresel havayolunun Kanada’da uçuş sağlayacağı 3. nokta olan Vancouver’a seferler, 9 Haziran 2020 itibariyle haftada 3 frekans olarak karşılıklı icra edilecek.
Biletler fiyatları gidiş dönüş 645 Dolardan başlıyor.

2009 yılında başlanan Toronto ve 2014 yılında başlanan Montreal seferlerinden sonra Kanada’da uçuş sağlanacak 3. destinasyon olan Vancouver’a seferler, B787-900 Dreamliner tipi uçakla icra edilerek, 30 Business ve 270 Ekonomi koltuk kapasitesiyle düzenlenecek. Aynı zamanda Türk Hava Yolları’nın Kuzey Amerika’daki 15. uçuş noktası olacak Vancouver’a İstanbul’dan tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 645 Amerikan Doları’ndan başlayan ücretlerle seyahat edilebilecek.

Hâlihazırda haftada 6 kez Toronto’ya ve haftada 3 kez de Montreal’e olmak üzere Kanada’ya toplam 9 sefer düzenleyen bayrak taşıyıcı havayolu, Vancouver uçuşlarıyla birlikte Kanada’ya haftada 12 sefer sağlayacak.

9 Haziran’da başlayacak Vancouver seferlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı, M. İlker Aycı “Dünyanın kapsamı en geniş uluslararası uçuş ağını işleten havayolu şirketi olarak etkinlik alanımızı istikrarla artırıyor olmak, uzun yıllardır sahip olduğumuz lider pozisyonu korumamızda hiç şüphesiz çok önemli. Önem atfettiğimiz pazarlarımızdan biri olan Amerika kıtasında da bu yönde performans sergiliyor olmamız ayrıca memnuniyet verici. Kuzey Amerika’nın en kuzeyindeki ülke Kanada’ya, Toronto ve Montreal uçuşlarımızla hâlihazırda haftada 9 sefer düzenliyoruz. Haziran ayı itibariyle icra edeceğimiz Vancouver uçuşlarıyla birlikte bu sayı 12’ye çıkacak. Ayrıcalıklı konfor konsepti ile dünyanın neredeyse her köşesini yolcuları için ulaşılabilir kılan Türk Hava Yolları olarak en belirgin motivasyonumuz, birbirinden bağımsız sayısız keşfin aracı olmak. Farklı hizmet anlayışımızla bu olanağı, uçuş sağladığımız 300’ü aşkın noktada olduğu gibi Kanada’nın en önemli metropollerinden birine, Vancouver’a da taşıyacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Türk Hava Yolları ve uçuş tarifeleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden
veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

THY Vancouver'e hazırlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Avustralya ~ 2 ay önce
Bakal dukani sana seleniyorum Avustralyaya gider hemde bal gibi gider, sen isletmsciligi bilmessen gondermiye bilirsin , onun icin dikatli yaz Aksi taktirde gelirim oraya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Avustralya yazana ~ 2 ay önce
Sen önce doğru düzgün türkçe yazmayı öğren sonra yorum yap. Ayrıca gelsen ne olur...
Torpedo ~ 2 ay önce
Torpil nerde satılır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Promotion ~ 2 ay önce
645 $ nedir yaa, bedava gibi.Aslında one way olmalıydı o fiyat ve bir kaç ay sonra da olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilet fiyatı ~ 2 ay önce
Bilet fiyatlarının 645 amerikan dolarından başladığı yazılmış ama şu an en ucuz bilet fiyatı 1100 amerikan doları civarında. Konu hakkında net bir bilgisi olN var mıdır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs ~ 2 ay önce
tgs'de artık 3 ayda bir çift maaş olsun. yılda bir iç ve dış hat koltuk garantili pass olsun. (Yılda bir olduğu için koltuk garantili olsun)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
645 dolar mi ~ 2 ay önce
Geciniz. 2000 dolarsan asagiya bulunursa o biletler opsun baslarina koysunlar. Iki senedir avrupa aktarmali ucuyorum tr'ye. aradaki farki da krallar gibi harciyorum duty free'lerde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YYZ ~ 2 ay önce
IGA yetkilileri, sadece TKnın kuzey Amerikaya uçması demek Türklerin kazıklanmasına devam demek, getirin Amerikan ve Kanada hava yollarını IGAe rekabet olsun, yoksa araplara çalışmaya devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MUC ~ 2 ay önce
Iyi ki müdürümüzü aldınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yavuz ~ 2 ay önce
77/87 ekipleri yine şanslı yine şanslı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YVR ~ 2 ay önce
Vancouver uzerinden Hawaii yapsa ya THY?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000