24 Mart 2020, Salı 19:10:24

THY uçaklarını Atatürk Havalimanı'na gönderdi

Koronavirüs salgını nedeniyle bir çok uçuş iptal edilirken uçaklar da yerde kalmaya devam ediyor. THY bazı uçaklarını Atatürk Havalimanı'na gönderdi.
  • Tam kanal istanbulu yapmanin zamani :))),bu arada teknik iyisiniz
  • Şuraya öyle yorumlar yapıyorsunuz ki inanın birçoğunun havacı olduğundan emin değilim. Atatürk havalimanına çekilme sebebi teknik sebebten doğru bir diğer sebebi de İGA nın fahiş park ücreti almasından. Atatürk’e gelmesi yaklaşık 180 adet THY uçağı yerde ve ne zaman uçaçağı belli değil bu yüzden storage işlemi yapılacak.SAW ve ISL lokasyonlarına gelmesinin bir diğer sebebi de teknisyenin bu lokasyonlarda fazla olması yani öyle kolay bir iş değil storage işlemi arkadaşlar. Hiç bir yöne çekmeye gerek yok durum bu. Saygılarımla.
  • THY’nin kargo operasyonunun merkezi hala Atatürk’te. Azalan yolcu seferlerinin yerini doldurmak için başlatılan yeni kargo seferleri için Atatürk’e gitti desydiniz daha inandırıcı olurdu. Bazı yorumcuların dediği gibi bakım amaçlı gidilmesi fikri hiç inandırıcı değil. Aylardır MAX lar ve NEO lar, IGA da yatıyor, tüm bakımları IGA da yapılıyor. yüzlerce seferin yapıldığı THY nin ana üssü olan IGA meydanında teknik yok mu, böyle saçma fikir mi olur. Uçaklar teknik sebeple Atatürk e gittiyse, teknik de Atatürk e gitmiş demektir ki bu da imkansız. Bu durumun tek mantıklı açıklaması IGA nın çıkarttığı faturadır.
  • Atatürk isminden çok fena korkuyor padişah hayali kuran gericiler
  • Gu
  • Thy için en iyi base Atatürk havalimanı. İga şu an lık sıkıntı.
  • Atatürk havalimani daha uygun iganin hava şartlarına göre bakim filanda değil yatış için yer ayarlaniyor uzunca bir süre yatacaklar ataturkteki teknisyenler heveslenmesin bizim işimiz garanti ekmekler geliyor diye
  • İNŞALLAH ahl bir an önce açılır
  • Bir tane insan da düşünüp yazmamış,Türk Hava Yollarının yolcu uçaklarını,kargo uçağı olarak kullandığını.
  • Corona n biçim birşey n fakr dinkiyor ne zengin.. zaten gündemde olmasının asıl sebebi de bu. Sadece fakirleri öldürseydi (açlık gibi) kimsenin umrunda olmazdı. Büyüksün Allah'ım!

Koronavirüs salgını nedeniyle bir çok uçuş iptal edilirken uçaklar da yerde kalmaya devam ediyor. 

Türk Hava Yolları (THY) İstanbul Havalimanı'ndaki uçaklarının bazılarını Atatürk Havalimanı'nda konuşlandırmak üzere harekete geçti. 

THY uçakları Atatürk Havalimanı'nda park edilmek üzere İstanbul Havalimanı'ndan hareket etmeye başladı ve bir çok THY uçağı Atatürk Havalimanı'nda uçacakları zamanı bekleyecek.

THY uçaklarını Atatürk Havalimanı'na gönderdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (80)

Cevap ~ 6 ay önce
Tam kanal istanbulu yapmanin zamani :))),bu arada teknik iyisiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen ~ 6 ay önce
Şuraya öyle yorumlar yapıyorsunuz ki inanın birçoğunun havacı olduğundan emin değilim. Atatürk havalimanına çekilme sebebi teknik sebebten doğru bir diğer sebebi de İGA nın fahiş park ücreti almasından. Atatürk’e gelmesi yaklaşık 180 adet THY uçağı yerde ve ne zaman uçaçağı belli değil bu yüzden storage işlemi yapılacak.SAW ve ISL lokasyonlarına gelmesinin bir diğer sebebi de teknisyenin bu lokasyonlarda fazla olması yani öyle kolay bir iş değil storage işlemi arkadaşlar. Hiç bir yöne çekmeye gerek yok durum bu. Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sebep IGA faturası ~ 6 ay önce
THY’nin kargo operasyonunun merkezi hala Atatürk’te. Azalan yolcu seferlerinin yerini doldurmak için başlatılan yeni kargo seferleri için Atatürk’e gitti desydiniz daha inandırıcı olurdu. Bazı yorumcuların dediği gibi bakım amaçlı gidilmesi fikri hiç inandırıcı değil. Aylardır MAX lar ve NEO lar, IGA da yatıyor, tüm bakımları IGA da yapılıyor. yüzlerce seferin yapıldığı THY nin ana üssü olan IGA meydanında teknik yok mu, böyle saçma fikir mi olur. Uçaklar teknik sebeple Atatürk e gittiyse, teknik de Atatürk e gitmiş demektir ki bu da imkansız. Bu durumun tek mantıklı açıklaması IGA nın çıkarttığı faturadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 6 ay önce
Cevap : Yok
Herşeyi nasıl da biliyorsunuz. ~ 6 ay önce
THY Teknik’in Ağır bakım hizmetleri, ATA ve SAW’da yapılmaktdır. IGA’daki Teknik birim Hat bakımları ve aylık bakımları yapmaktadır. Dolayısıyla tüm uçaklar yere indiği için bakım ve park yeri ihtiyacı artmıştır ve bu nedenle uçaklar diğer mrydanlara gönderilmektedir.
Cumhur ~ 6 ay önce
Atatürk isminden çok fena korkuyor padişah hayali kuran gericiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fatihan ~ 6 ay önce
Atatürk isminden niye korkalım, adam olan dedesinden kaçar mı korkar mı, Osmanlı Nasıl Ecladımız ise Mustafa Kemal de Atamız, sizin Ecladımız kim ki Osmanlı'dan bu kadar nefret ediyorsunuz, Admin yayınlamazsan
Adın bile CUMHUR o “sözde” gerici dediğiniz arapça! ~ 6 ay önce
Unutma M.Kemal’de o gerici dediğin Osmanlı’nın bir memuruydu!Büyük adam tenkitle yıkılmatan adamdır.
Osmanli asigi gericiler ~ 6 ay önce
Osmanlinin ne oldugunu bilmeden yorum yapiyorsum ac oku once ne pisliklerin oldugunu. Turk uz biz TURK TURK unutma osmabli degil TURK
Osmanlı ~ 6 ay önce
Sen şaşırmışsın, her şeyden bir atatürk kini çıkarmak anca ahmakların işidir.
Ggjj ~ 6 ay önce
Gu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
—- ~ 6 ay önce
Thy için en iyi base Atatürk havalimanı. İga şu an lık sıkıntı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilen ~ 6 ay önce
Atatürk havalimani daha uygun iganin hava şartlarına göre bakim filanda değil yatış için yer ayarlaniyor uzunca bir süre yatacaklar ataturkteki teknisyenler heveslenmesin bizim işimiz garanti ekmekler geliyor diye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İNŞALLAH ~ 6 ay önce
İNŞALLAH ahl bir an önce açılır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kargo ~ 6 ay önce
Bir tane insan da düşünüp yazmamış,Türk Hava Yollarının yolcu uçaklarını,kargo uçağı olarak kullandığını.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 ay önce
Corona n biçim birşey n fakr dinkiyor ne zengin.. zaten gündemde olmasının asıl sebebi de bu. Sadece fakirleri öldürseydi (açlık gibi) kimsenin umrunda olmazdı. Büyüksün Allah'ım!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000