23 Temmuz 2013, Salı 13:00:27

THY UÇAĞINDA KENE PANİĞİ!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Kopenhag seferini yapacak uçağında kene paniği yaşandı. Kenenin ısırdığı bebek uçaktan indirildi, hastaneye götürüldü.
  • Bence senden geçmiştir.
  • Acaba apronda kesilen deveden mi gecti?
  • Ve gözenden bir güvenlik skandalı daha okadar kontrol noktasından nasıl geçebilmiş bu kene?kabin ekibibsayımda farketmemiş mi.ama tek suçlu gözen.gözen istifa:))
  • Kral sen sunu demek istiyosun o zaman her gelen yolcuyu gelin sizi böcek taramasından gecırmemıs gerekıyor? Bıraz ufkunu sen genıslet kımsenın kımseye bıat ettıgı yok.sıkıntın var bellı ama bel altı calısma bence!
  • Kral ne alaka thy ıle yonetımı ıle fark ettınse corumdan gelen yolcuların uzerınde oldugu yazıyor.kaldıkı yonetımle alakası ne ılaclamayı ozel bır sırket yapıyor.onuda gectık kene olaylarının turkıyede en cok yasandıgı sehırlerden bırınden gelen yolculardan bahsedılıyor.nerden vuracagınız sasırdınız saga sola saldırıyosunuz.Allah sızı ıslah etsın su mubarek ramazan ayında...
  • Dünyaya kene ihraç ediyoruz.
  • Bu günleri de gördük...... THY'nin her şeyi bilen BÜYÜK Yönetimine sonsuz Teşekkürler.....
  • bence kene çorumdan kopenhag a gidiyordu kaçak olarak ama yakalandı

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Kopenhag seferini yapacak uçağında kene krizi yaşandı. TK1783 sefer sayılı TC-JRY kuyruk tescilli Airbus 321 tipi uçakta 16 B numaralı koltukta oturan E.E isimli kadın kalkış öncesi bebeğinin üzerini değiştirmek istedi. O.E isimli bebeğinin üzerini değiştirdiği sırada bebeğin koltuğunun altında kene olduğunu farkeden anne E.E, bir anda çığlık attı. Uçuş ekipleri genç kadının yanına gelerek yardımcı olmaya çalıştı ve genç kadını sakinleştirdi. Kabin ekipleri , Port Clinic ekiplerine haber verdi. Bebeğe ilk müdahale Port Clinic ekipleri tarafından yapıldı. Daha sonra bebek ve annesi ambulansla Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürüldü.

THY uçağı ise kısa süreli gecikmeden sonra seferine devam etti. Anne E. E ve bebeği O.E’nin Çorum’dan İstanbul’a geldiği ve Kopenhag’a gitmek istediği öğrenildi.

Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

THY UÇAĞINDA KENE PANİĞİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

asr ~ 9 yıl önce
Bence senden geçmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Acaba apronda kesilen deveden mi gecti?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nane ~ 9 yıl önce
Ve gözenden bir güvenlik skandalı daha okadar kontrol noktasından nasıl geçebilmiş bu kene?kabin ekibibsayımda farketmemiş mi.ama tek suçlu gözen.gözen istifa:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kral ~ 9 yıl önce
Kral sen sunu demek istiyosun o zaman her gelen yolcuyu gelin sizi böcek taramasından gecırmemıs gerekıyor? Bıraz ufkunu sen genıslet kımsenın kımseye bıat ettıgı yok.sıkıntın var bellı ama bel altı calısma bence!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tesekkurler yazana ~ 9 yıl önce
Kral ne alaka thy ıle yonetımı ıle fark ettınse corumdan gelen yolcuların uzerınde oldugu yazıyor.kaldıkı yonetımle alakası ne ılaclamayı ozel bır sırket yapıyor.onuda gectık kene olaylarının turkıyede en cok yasandıgı sehırlerden bırınden gelen yolculardan bahsedılıyor.nerden vuracagınız sasırdınız saga sola saldırıyosunuz.Allah sızı ıslah etsın su mubarek ramazan ayında...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Empati yap Prens ~ 9 yıl önce
Prens; çocuk Çorum'dan gelmişte, o kadar saat ısırmayan kene İstanbul kalkışından önce mi ısırmış çocuğu, ha bir de saygıdeğer yöneticilerinize veya sağa sola vurmaya çalışmıyorum, özel şirketlerle anlaşmaları sen mi, ben mi, çalışanlar mı, yoksa saygıdeğer yöneticileriniz mi yapıyorlar, kim yapıyorsa denetim sorumlusu onlardır, biz özele verdik sorumlu onlardır deme hakkı yok!!!! ayrıca Allah korusun bu yavruya bir şey olursa Çorum'dan geldiniz kene ısırma olayları Çorum'da çok yaşanıyor falan dersiniz mahkemede!!! biraz ufkunuz açılsın biat etmeyi yöneticilerinizi savunmayı, yada empati yapın, size veya yakınlarınız başına bu tür bir şey gelse(,Allah göstermesin), kimi suçlardınız? yada ne yapardınız? son cümlenize aynen katılıyorum Allah sizi de ıslah etsin, bu mübarek günlerde.İnşallah
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Dünyaya kene ihraç ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teşekkürler ~ 9 yıl önce
Bu günleri de gördük...... THY'nin her şeyi bilen BÜYÜK Yönetimine sonsuz Teşekkürler.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik ~ 9 yıl önce
ne alakasız yorumlarınız var ya.
Doğru ~ 9 yıl önce
Doğru söylüyorsun, Allah göstermesin çocuğa bir şey olursa mahkeme ye THY yönetimi yerine siz gidersiniz ne alakası olduğunu görürsünüz
Haklısınız ~ 9 yıl önce
Bir işletmede yemek yiyorsunuz, yemeğinizden böcek çıktı, işletme sahibi veya yöneticisi mi sorumludur, yoksa kapıda duran değnekçi mi? bir düşünün isterseniz....Alakayı anladınız mı???
Kaçak yolcu ~ 9 yıl önce
bence kene çorumdan kopenhag a gidiyordu kaçak olarak ama yakalandı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000