21 Şubat 2020, Cuma 16:27:48

THY uçağına iniş izni verilmedi

283 kişi taşıyan uçak korona virüsü sebebiyle Pakistan’a indi.
  • Kartal.imam hatip kafası. Para gelirse gelsin nerden gelirse gelsin. Vizyon sıfır.. Bunlarla bu şirket yönetilmez
  • Bu sorumluların derhal bulunup işten atılması lazım. Nasıl bi kepazelik bu
  • Resmen rezillik yahu dünyanın kerizi bir tek bizmiyiz sırf para için kalkıp virüslü insanları taşı sonra gel burda vatandaşını taşı aynı uçakla bu ülkenin insanının hayatını riske attığınız yeter THY markasını rezil ettiniz bu ülkeyi rezil ettiniz madem yolcular Hollandalı neden Hollanda kendi uçaklarından birini yollamamış tabiki THY varken neden riske girsin ki hatta getirin İstanbul'a virüsü bari adamlar ülkelerinde de istemezler çünkü
  • Para için yapmayacağız iş yok ..madem hollanda vatandaşı KLM getireydi ama onlar imajı düşünür bizimkiler parayı...
  • liyakatsız yöneticilerin yükünü kokpit ve ekibi çekmiş uçak havadaykenmi akılları başına gelmiş
  • Her hıyara tuz alıp koşulmaz diye bi atasözü var
  • Güzide şirketimizdeki sn. bazı yöneticileri anlamak gerçekten çok zor, Şirketimizin ilk düşüneceği emniyettir.Emniyet kelimesinin nedemek olduğunu bilmeyen yönetici olarak atanmamalıdır.Sonuç paraya önem verirsen kiralık olarak tutulan THY uçağı içindeki potansiyel hatta corono virusü olanlarda vardır.Eğer böyle bir sefer yapmak istiyorsan hastalığın yayılmması için ne yaptınız? O uçak bir şekilde Türkiye'ye geldiğinde sonraki seferlerde başka insanlara bulaşmıyacağını sorumluluğu kim alacak.Kiralık uçuş yapmasına izin veren yöneticiler mi? Tabi ki hayır, iş ahlakının ve emniyetin ne olduğu bilmiyenler koltuklarında oturmaya devam edecek.Üst yönetim bu işe el atmalıdır.
  • Kuyruk kodu nedir yiğidim
  • Tam bir komedi, Bu zihniyet Tak yi yakinda iflas ettirir
  • THY ne yapmaya calisyor? Yolcular Hollandali ise KLM neden ucmadi bu is icin? THY, risk almaya degermi?

283 kişi taşıyan THY uçağı korona virüsü sebebiyle Pakistan’a indi.

Westerdam gemisindeki yolcuları tahliye etmek üzere Holland America Cruise tarafından kiralanan THY'ye ait TC-JJM kuyruk tescilli uçağa İstanbul’da iniş izni verilmedi.

Değişik ülkelerden 268 yolcusu bulunan TK3441 sefer sayılı uçak, inecek meydan bulamazken, son olarak Pakistan’ın Karaçi şehrine yönlendirildi. Türk makamlarınca son anda iniş izni verilmeyen uçağın yolcuları Karaçi de meydanda bekletildi.

Pakistan Sivil Havacılık Dairesi'nden yapılan açıklamada teknik sorunlarla uçağın ilk önce İran’a inmek istediğini ancak izin verilmemesi sebebiyle Karaçi’ye iniş gerçekleştirildiğini belirtti.

Daha sonra uçak Amsterdam’a yönlendirilirken konuya ilişkin Türk Makamlarından ve Türk Hava Yolları’ndan bir açıklama yapılmadı.

THY uçağına iniş izni verilmedi

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Kartal imam ~ 4 yıl önce
Kartal.imam hatip kafası. Para gelirse gelsin nerden gelirse gelsin. Vizyon sıfır.. Bunlarla bu şirket yönetilmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sorumlular ~ 4 yıl önce
Bu sorumluların derhal bulunup işten atılması lazım. Nasıl bi kepazelik bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sercan ~ 4 yıl önce
Resmen rezillik yahu dünyanın kerizi bir tek bizmiyiz sırf para için kalkıp virüslü insanları taşı sonra gel burda vatandaşını taşı aynı uçakla bu ülkenin insanının hayatını riske attığınız yeter THY markasını rezil ettiniz bu ülkeyi rezil ettiniz madem yolcular Hollandalı neden Hollanda kendi uçaklarından birini yollamamış tabiki THY varken neden riske girsin ki hatta getirin İstanbul'a virüsü bari adamlar ülkelerinde de istemezler çünkü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Para para ~ 4 yıl önce
Para için yapmayacağız iş yok ..madem hollanda vatandaşı KLM getireydi ama onlar imajı düşünür bizimkiler parayı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kara ~ 4 yıl önce
liyakatsız yöneticilerin yükünü kokpit ve ekibi çekmiş uçak havadaykenmi akılları başına gelmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tuzluk ~ 4 yıl önce
Her hıyara tuz alıp koşulmaz diye bi atasözü var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
avionic ~ 4 yıl önce
Güzide şirketimizdeki sn. bazı yöneticileri anlamak gerçekten çok zor, Şirketimizin ilk düşüneceği emniyettir.Emniyet kelimesinin nedemek olduğunu bilmeyen yönetici olarak atanmamalıdır.Sonuç paraya önem verirsen kiralık olarak tutulan THY uçağı içindeki potansiyel hatta corono virusü olanlarda vardır.Eğer böyle bir sefer yapmak istiyorsan hastalığın yayılmması için ne yaptınız? O uçak bir şekilde Türkiye'ye geldiğinde sonraki seferlerde başka insanlara bulaşmıyacağını sorumluluğu kim alacak.Kiralık uçuş yapmasına izin veren yöneticiler mi? Tabi ki hayır, iş ahlakının ve emniyetin ne olduğu bilmiyenler koltuklarında oturmaya devam edecek.Üst yönetim bu işe el atmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hımm ~ 4 yıl önce
Kuyruk kodu nedir yiğidim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 4 yıl önce
Ucak neden avrupada yolcularin memleketine inmiyor da tc ne kaktirilmaya calisiliyor. Kendilerini tehlikeye atmadan karantinayi bize mi kitleyecekler. Inis izni verilmemesi olmasi gereken. Durduk yere milletin cruise gemisindeki turisti icin bize virus mu bulassin zihniyete bak ya bunu bizden nasil isterler. Thy de sen kendi isine bak , sana mi kaldi elin tahliyesi? Bizi nasil riske atarsin? Kac kurus icin ya
Rezillik ~ 4 yıl önce
Tam bir komedi, Bu zihniyet Tak yi yakinda iflas ettirir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 4 yıl önce
THY ne yapmaya calisyor? Yolcular Hollandali ise KLM neden ucmadi bu is icin? THY, risk almaya degermi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cadet fo tk ~ 4 yıl önce
eurocuklar sağolsun !!!!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000