15 Mart 2019, Cuma 09:35:54

THY uçağı zorunlu iniş yaptı

Türk Hava Yolları'nın Abu Dabi-İstanbul seferini yapacak yolcu uçağı bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle Kuveyt'e zorunlu iniş yaptı.
  • Allah gani gani rahmet eylesin....Ecel bu nerede ne zaman geleceyi belli olmazki....
  • Ekibimizle gurur duymamak mümkün değil, kabin ekibimiz kalbi duran yolcumuzu hayatta tutarak, kaptanlarımız zamanla yarışarak, uçağı indirmiş, doktorlara teslim etmiş ve hastanede hayatını kaybetmiştir. ALLAH rahmetiyle muamele etsin. Havacılık havada yapılır, kabin ekiplerimizin orada bulunmalarının, kalifiye insanlardan seçilmelerini şimdi daha da iyi “yer çalışanlarına” anlatabiliyoruz. Kaptana şoför, kabin memuruna garson diyen zavallıların kendisi ya da ailesi de bir gün o tayyareye binecek! ALLAH muhtaç etmesin ama muhtaç ederse de kabin ekibimiz ve biz yine elimizden geleni yapar, sağlığını havada muhafaza ederiz. O zaman belki bir utanma, sıkılma ibaresi yüzünüzde olur! Bizi aşağı çekmeye çalışan zavallılaradır sözümüz. Maaşımıza göz koyanlaradır sözümüz. Körfez kabine de kokpite de misli misli maaş ve hak vermektedir... ALLAH’ta bizi onlara muhtaç etmesin... uçucunun kıymetini bilen Temel bey’i özlemle arıyoruz.
  • Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Türk Hava Yolları'nın Abu Dabi-İstanbul seferini yapacak yolcu uçağı bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle Kuveyt'e zorunlu iniş yaptı.

Edinilen bilgiye göre; Abu Dabi'den İstanbul'a gelecek Türk Hava Yolları'na ait Airbus A330 tipi yolcu uçağı havada bir yolcusunun rahatsızlanması üzerine Kuveyt'e zorunlu iniş kararı aldı. 

Kuveyt'e inen uçak, hasta yolcunun tahliyesi sonrası İstanbul'a devam etti. Hastaneye kaldırılan hasta yolcunun hayatını kaybettiği öğrenildi.

©AirportHaber

THY uçağı zorunlu iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

A.A ~ 2 ay önce
Allah gani gani rahmet eylesin....Ecel bu nerede ne zaman geleceyi belli olmazki....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maner ~ 2 ay önce
İyi niyetinizden böyle söylediğinizi biliyorum lakin tanimiyorsunuz böyle dua etmek doğru degil .Belki de adam ateist tır ve cehennemi seçmiştir
Kaptanınız!... ~ 2 ay önce
Ekibimizle gurur duymamak mümkün değil, kabin ekibimiz kalbi duran yolcumuzu hayatta tutarak, kaptanlarımız zamanla yarışarak, uçağı indirmiş, doktorlara teslim etmiş ve hastanede hayatını kaybetmiştir. ALLAH rahmetiyle muamele etsin. Havacılık havada yapılır, kabin ekiplerimizin orada bulunmalarının, kalifiye insanlardan seçilmelerini şimdi daha da iyi “yer çalışanlarına” anlatabiliyoruz. Kaptana şoför, kabin memuruna garson diyen zavallıların kendisi ya da ailesi de bir gün o tayyareye binecek! ALLAH muhtaç etmesin ama muhtaç ederse de kabin ekibimiz ve biz yine elimizden geleni yapar, sağlığını havada muhafaza ederiz. O zaman belki bir utanma, sıkılma ibaresi yüzünüzde olur! Bizi aşağı çekmeye çalışan zavallılaradır sözümüz. Maaşımıza göz koyanlaradır sözümüz. Körfez kabine de kokpite de misli misli maaş ve hak vermektedir... ALLAH’ta bizi onlara muhtaç etmesin... uçucunun kıymetini bilen Temel bey’i özlemle arıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atc ~ 2 ay önce
uçucu arkadaşların kıymeti acil durumlarda ortaya çıkıyor. Bilmeyen birisi işinizi küçümseyebilir ama hiçte öyle değil. Selamlar, kolaylıklar diliyorum
Printezis ~ 2 ay önce
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000